סביר להניח שעברתם כמה פגישות

חחחחחחחחחחחחחח גלגולה

הרגת אותי עם הסיפור השני איפה מצאת אותו איפה??

D e c e m b e r

New member
היו לי גם כמה...

לפני זמן רב, הוא בא מהדרום (השקיע)... גבוה, בלונדיני, עם שיער ארוך מרשים (אהבתי שיער ארוך אבל לא את הבלונדיני...) נסענו לפאב בחוף הים... התיישבנו בכייף, מדברים, מכירים... וניגש מלצר היישר מאחוריו ואומר "מה אתןרוצות להזמין?" באמת שהתאפקתי לא לצחוק... באמת ניסיתי...
הייתם צריכים לראות את פני המלצר כשהבחור סובב את ראשו אליו...
ואחד קצת הזוי.... מכירים את האנשים שלא מפסיקים לדבר על עצמם ?! "אני ואני ואני ואנוכי וגם עצמי ואנוכי"?!?!
אז הפעם הבחור השקיע ובא מהצפון..אסף אותי מביתי ונסענו לבית קפה... כל הדרך הוא דיבר (אמרתי לעצמי, סבבה מספר על עצמו.. בכיף שלו).. התיישבנו, הזמנו, שתינו והבן אדם לא מפסיק לדבר, חשבתי יקח לגימה, יעצור שניה לנשום, שאוכל לומר את השם שלי לפחות..
אבל לא... ואז הוא אומר "את שותקת המון" ואני כאילו הלוווווו טוב ששמת לב שגם אני פה.
אז הוא שואל "טייל בחו"ל?" לא הספקתי להגיד כן טיילתי בקנדה, איטליה..בוווום
... הוא מתחיל "אני היתי באיטליה והיה כך וכך וכך וכך..." ושוב שואל "היכן את נוהגת לבלות?" ובאמת שניסיתי לספר לו אבל איך שהזכרתי פאב הוא התחיל שוב "אני ואני ואתמול ולפני שנה וגרושתי וסבתא שלי והחבר שלי והחבר של החברה שלי ובלה בלה בלה.."
התעייפתי, בחיי שהתעייפתי...
אבל נתתי את הכבוד הראוי...ושתקתי
אבל אל נאמר נואש... האהבה הזו שווה את הכל...

ליאל212

New member
גם לי היה דייט דומה

הבחור לא הפסיק ל-ד-ב-ר!!! חוץ מנעים מאוד קוראים לי.... לא הצלחתי להוסיף שום מילה נוספת. זה היה מתיש!!! ולא מעניין! כמה אפשר כבר לסבול! בדייט צריך שיהיה דיאלוג הלו!!!! לא מונולוג. וכשאמרתי לו שזה לא מתאים הוא לא הבין למה כי הוא מאוד נהנה ומצאתי חן בעניו...... זה היה מצחיק כי הוא כ"כ מרוכז בעצמו איזה פחד

BellA עלמה

New member
יאפ

כמו אחד שרצה לשחק בהורדת ידיים באיזה בית קפה והתחיל להסתחבק עם כל המלצריות.

למעלה