סברינה נשארת כיתה?

HuGo Hell

New member
סברינה נשארת כיתה? ../images/Emo12.gif../images/Emo1.gif

בת כמה סברינה כשהיא קיבלה את הכוחות? 15? והיא עוד התיכון במשך 4 עונות? היא אמורה להיות עכשיו בת.. *סופר* 18. והיא עדיין התיכון? היא לא עולה?

Salem

New member
היא קיבלה את הכוחות בגיל 16

ביומהולדת שלה. אבל לא כל עונה זו שנה בסדרה.

HuGo Hell

New member
מה באמת? *.*../images/Emo1.gif

לא ידעתי. (ואני לא ציני >.<") פשוט באפי ומכושפות כל עונה היא שנה. ועכשיו רק עברה שנה? מה זה היא הייתה במשך 3 עונות באותו גיל? אני לא חושב. (ועכשיו אני מתחיל להוריד בברינה את כל העונות - 4 ואז כש-4 תגמר בארץ את - 5, 6 ו-7 (ואז יהיה את שמונה o_O) וול.. אובססי לסידרות שכמוני ^^; אניווי, זה עדיין לא הגיוני. ואפילו אם כל עונה לא שנה היא עכשיו בכל זאת בת.. *סופר עם הידיים* 18

Salem

New member
אני בטוח! ../images/Emo13.gif

איפה אתה מוריד? לא מצאתי מאיפה!

HuGo Hell

New member
אמממ.. ../images/Emo1.gif

אני יודע שזה לא פורום מכושפות ולא רשום שאסור לדבר על הורדות.. אבל לפי לין זה חוק חדש בפורומים ואסור לדבר על הורדות בכל פורום. (כולל זה ובאפי) אני מוריד במירק.
ברגע זה אין ממי להוריד כי כולם אינם ויש רק שרת אחד פתוח.

Woogyman

New member
וכן, גם כאן אסור לדבר על ../images/Emo110.gif

הורדות. אני לא אמחק הפעם, אבל תמשיכו את הדיון במסרים או משהו. טאנקס. ואופיר - היא קיבלה את הכוחות בעונה הראשונה בכיתה י´. מאז עברו כבר שנתיים לפי הסדרה.

HuGo Hell

New member
וואט?../images/Emo1.gif

צדקתי היא בת 18 (היא הייתה בת 16 כשהיא קיבלה את הכוחות עבר שנתיים 18) אנשים בגיל 18 עדיין בתיכון?
זה אומר שעונה רביעית זאת העונה האחרונה שהיא תהיה בתיכון נכון?

Salem

New member
לידיעתך...

אנשים בגיל 18 עדיין בתיכון... אני בן 17 ואני בכיתה יב´ יש לי הרבה חברים שיש להם יומהולדת 18 בחודשיים הקרובים...

גם בסמולוויל...

העונה הראשונה למשל, היא לא שנה. היא נקטעת באמצע.. (ומי שראה את הסיזון פנאלי מבין...)

סברינה נשארת כיתה

סברינה קיבלה את כוחותיה בגיל 16 והיא הייתה בכיתה י´ שהיא הייתה בת 16 אז 16 - 17 17 - 18 עכשוי היא אמורה להיות בכיתה יב´ שנתה האחרונה בתיכון.

Woogyman

New member
לא, כי אחת העונות תיארה רק ../images/Emo110.gif

חצי שנה. סברינה לא נשארה כיתה, פשוט הזמן של הסדרה לא מקביל לזמן במציאות.

Phoebe again

New member
אממ... ../images/Emo54.gif

זה באמת מוזר... אבל אם היא בת 18, היא עדיין בתיכון, בכיתה י"ב, זה הגיוני מאוד.

למעלה