סברס קר סברס קר

המלצה על אתר

שלום לכם קרה לכם פעם שנתקלתם בשיעמום שובר לב במהלך שהותכם באינטרנט וניסיתם למצוא אתר מעניין ומבדר בו זמנית? חיפשתם חיפשתם אך לשווא? אז תנו לי להציג לפניכם אתר מהנה ומבדר בו זמנית אני מבטיח לכם שתצחקו ברגע שתכנסו לאתר מי שלא יצחק נא לציין פה www.hopahey.up.co.il האתר נבנה על ידי שניים שאני ועל ידי כנסו ותנו חוות דעת סודיות מובטחת

TOLeranTOL

New member
בוקר טובבב אנשים פתחו רשת גימל !!!!

פתחו רשת גימל !! יש הופעה חיה של כוורת

שומש

New member
השומש אמר!!!!!

דיי לביזיון!!!!!!! לא אתן ששמו של הבורקס יוכפש פה ברבים!! יעמוד האדם אשר ביזה את בית הקודש מולי ויאמר את דברי התואבה בגלוי!!! בחיי משעמם לי

Omega Ultimate

New member
האתר עודכן - כמו שהבטחתי

האתר של שכבת י"ב עירוני ג עודכן !!!! יש 5 עמודים מפוצצים בתמונות מהטיול השנתי כולל מה שהבטחתי שיעניין את הבנות של עירוני ג - שווה לבדוק. www.ahalan.up.co.il האתר מתפוצץ מאנשים כל יום אז אם אתם לא מצליחים להכנס תנסו פשוט יום למחרת... ושוב - אם יש מישהו משכבות י או י"א שרוצה לפתוח פינה באתר שיגיד לי.

TOLeranTOL

New member
לכל האנשים שיש להם בעיה עם הבורקס!!

אם יש לכם בעיה עם הבורקס אז בוא נחליף את הבורקס למשל.... אפשר להחליף את הבורקס ב..בורקס בקריות זה יהיה ממש טוב יש כבר מישהו שתומך ברעיון נכון בנצי?? איסטרא בלגינא קיש קישקשתא

SilverBlade

New member
אלוהים כמה משעמם לך

אבל אני איתך אין על הבורקס אגב מתי הולכים, שייקה דואג

TOLeranTOL

New member
יום שני הולכים

יום שני נלך גם מיטל תבוא כי היא בחיפהההה נראה לה את הטמטום

TOLeranTOL

New member
נושי נושי בואי ניתן לך במנושי

אתה לא ממציא שום שירררררררר!!!!!!!

SilverBlade

New member
יאאאאאאא אני מרוצה

בורקס טימטום !!!!!!! יציאה רגילה חחחחחחחחח שומש מסיע

SilverBlade

New member
אני נילחם....

אנחנו לא הולכים להחליף שום בורקס !!!!!!! ומי שיש לו בעיה עם זה יצור איתי קשר באיציק כי משעמם לי 60918033 TNX

TOLeranTOL

New member
יש את שייקה. אבל אין את טולטול

שייקה השמן בתחת יש לו בן איך קוראים לבן?... אין לי מושג תשאלו את שייקה.

למעלה