סבתא סורגת

סבתא סורגת

זקוקה דחוף לגזרה או הוראות לזוג נעליים סרוגות לנכדתי בת השלושה חדשים. אשמח לקבל קישור או עזרה אחרת.

נֵנָה

New member
מחרוזת יקרה, תראי מה מצאתי לך ../images/Emo6.gif

חיפשתי חיפשתי, לא התייאשתי, יגעתי, ולבסוף מצאתי. אמנם באנגלית, אך אני מקווה שתוכלי להיעזר בזה. יש שם הוראות לסריגת נעליים לתינוקות, בדיוק מה שאת מתכוונת... ובכלל זה אתר מעניין שנותן תשובות רבות לכל נושא שבעולם... בהצלחה

נֵנָה

New member
נעים לי להזכר במשהו מחמם לב ../images/Emo23.gif

היתה לי דודה נחמדה ומוכשרת ז"ל. לכל ילד שנולד לי, הביאה לי נעלי צמר סרוגות יפיפיות מעשה ידיה בסריגת קרושה מקסימה. לשלושת הבנים הביאה כמובן בכחול ולבן ולבת בורוד ולבן. אני חושבת שהן קיימות עד היום אצל אחד הילדים שלי... יש לי אפילו צילומים שלהם מתקופת הינקות בהם הם גרובים בנעליים האלה...

liat1953

New member
ננה,כל הכבוד

גמני גמני רוצה כבר שיהיה למי לסרוג... האמת,גם לעצמי הייתי סורגת כאלה שהבאת...

liat1953

New member
סבתא סורגת

מצרפת לך קישור לקומונת סריגה,שם ודאי תמצאי מבוקשך בהצלחה!

אנימו

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifחברות. הוצאתי את המסרגות!

לא זוכרת מאיזה צד מעלים את ה"עיניים".....
ננה וליאת. כל הכבוד על התחקיר חובק אתרים בנושא
אני מקווה שמחרוזת תחזור ותשים לב להשקעה שנעשתה כאן

נֵנָה

New member
גם אני מקווה, לפחות השכלנו אנו

קצת בנושא
אני ממש לא סרגנית מדופלמת, אבל כשבני הבכור היה קטן, תקפה אותי פתאום רוח הסרגנות, מאחר ובעלי עבד אז במפעל שייצר חוטי צמר מעולים ומיוחדים, לקחתי על עצמי פרויקט רציני וסרגתי לו חליפת מכנסיים וסוודר מקסימים בצבע תכול עם שפריצים צבעוניים, בדוגמת אורז שהיא די קשה לביצוע, עד כמה שזכור לי, סורגים כל הזמן עין ימין עין שמאל ובשורה הבאה בדיוק ההיפך... ובנוסף סרגתי לו מחוט צמר רך ועבה יותר, מעיל יפהפה עם ברדס בצבע צהוב חי, גם כן עם שפריצים צבעוניים. שניהם זכו לעבור גם אל הבן השני שחזר יום אחד מהגן בלי המעיל ומאז לא מצאנו אותו...

דרדרית

New member
גמ'ני הייתי בין הסרגניות.... נו טוב

זו לא הייתה חוכמה.. הייתי צריכה ללמוד לסרוג בסמינר למורים למלאכה שלמדתי אז... כשנולד בני - גמ'ני סרגתי לו סוודר תכלת <כמה מפתיע...> עם דוגמאת ג'קארד של פרח בשני הצדדים לפנים. סרגתי גם כמה זוגות נעליים אבל ממש לא זוכרת איך.. חוצמזה- סרגתי המון מפיות "קרושה" מחוט מיוחד שחמותי באז הביאה לי בכמויות. היא קיבלה מרוניה ו... נאלצתי להראות שאני כלה מושלמת שיודעת גם לסרוג.. בסוף- כשנמאס לי לסרוג לה- לימדתי אותה ומאז נדמה לי שלא נכעתי עוד במסרגת וו.

למעלה