סבתוש להשכרה - מיזם חברתי

amittsuk

New member
סבתוש להשכרה - מיזם חברתי

סבתוש להשכרה הינו מיזם חברתי חדשני ויוצא דופן, הנועד להחזיר סבתוש (נשים בנות 50+) לשוק העבודה ולפנק סבתוש בכל דרך שהיא.
הפורטל מקשר בין משפחות הזקוקות לשירותי סבתוש ובין הסבתוש עפ"י קריטריונים שהגדירו שני הצדדים מראש.
כל סבתוש / משפחה שנרשמת מקבלת שירות מ"סבוש הסוכן החכם" ישירות לתיבת המייל המתריע שישנה פנייה חדשה שיכולה לעניין את מי מהצדדים.
מאות משפחות וסבתוש כבר נרשמו לאתר, ישנם חיבורים ושידוכים של סבתוש למשפחות וצהרונים.
כנסו לאתר והרשמו חינם.

goldy

New member
ראוי לציין בהודעה כיצד מסננים אותן

עד כמה הן בריאות,
עד כמה יש להן גישה לילדים,
האם הן נרשמו אך ורק בשביל הכסף,
מה היא מידת ניידותן: האם אצלן או אצל המשפחה, האם יכולות לצאת לחצר עד כדי השכונה,
האם הן שמרטפות או יותר מכך ועוד.

amittsuk

New member
מדהים

3000 כניסות בשבוע ואינספור הודעות תמיכה במיזם - הן ההוכחה שאנחנו עושים משהו נכון.

מדהים איך רק פה ציניות של אנשים שלא מובן המניעים שלה מוצאת רק רע גם במיזם שנועד לעשות רק טוב!

אנשים אלו ימצאו רע בשם המיזם, במגדריות, בסינון, במודל.....

אני מציע שכל אחד יפשפש במרכולתו ויגיד לעצמו מה הוא עשה לאחרונה למען מישהו אחר.

הסבתוש שפונות אלינו מוכשרות, שמחות, מאושרות ומודות על ההזדמנות לתרום, להרגיש שוב שצריכים אותן, ולקבל הזדמנות להשלים הכנסה כשאף אחד אחר כבר לא סופר אותן.

סבתוש מרגלית למשל כותבת אתמול על עצמה:

יש לי תעודת מטפלת מוסמכת, ניסיון של 30 שנה בטיפול בילדים והמלצות, אני מנויה בתאטרון כבר למעלה מ 20 שנה ,
יש לי 3 ילדים אקדמאים, אני חובבת ספרי חוק ומשפטים, השתתפתי בפרויקטים שקשורים לכנסת ולדמוקרטיה מטעם הכנסת,
אני חובבת קריאה, ספרים, גינון, בישול. יש לי כימיה עם הילדים ואני נשארת בקשר עם הילדים שטיפלתי בהם.

גם אני הייתי רוצה שמרגלית תהיה בערב עם הילדים שלי.

המשך גלישה מהנה

goldy

New member
ראוי היה לציין זאת בהודעה הראשית

noga ke

New member
למה את חושבת שזה רע? או ציניות?

אם אני הייתי צריכה מטפלת לילדים ש(אין)לי, הייתי רוצה לדעת מה התנאים לקבלת המטפלות שלכם למאגר.
ברור שכל אחת תכתוב על עצמה שיש לה כימיה עם הילדים, שיש לה ניסיון. לכתוב אפשר תמיד.

אבל צריך לבדוק ולאמת כדי שלא יהיו נפילות.

למעלה