סבתוש להשכרה - מיזם חברתי

amittsuk

New member
סבתוש להשכרה - מיזם חברתי

סבתוש להשכרה הינו מיזם חברתי חדשני ויוצא דופן, הנועד להחזיר סבתוש (נשים בנות 50+) לשוק העבודה ולפנק סבתוש בכל דרך שהיא.
הפורטל מקשר בין משפחות הזקוקות לשירותי סבתוש ובין הסבתוש עפ"י קריטריונים שהגדירו שני הצדדים מראש.
כל סבתוש / משפחה שנרשמת מקבלת שירות מ"סבוש הסוכן החכם" ישירות לתיבת המייל המתריע שישנה פנייה חדשה שיכולה לעניין את מי מהצדדים.
מאות משפחות וסבתוש כבר נרשמו לאתר, ישנם חיבורים ושידוכים של סבתוש למשפחות וצהרונים.
כנסו לאתר והרשמו חינם.

בוודאי שלהשאיר - זה ממלא צורך חשוב

באין משפחה מורחבת זמינה. שזו ה-בעיה בהא הידיעה של החברה המודרנית, שבגללה בין השאר גידול ילדים הוא כל כך קשה.

amittsuk

New member
ממש ממש לא מסחרי

יש פה פורטל שמחבר בין יולדת למישהי מנוסה שתארח לה חברה
בין אב חד הורי לסבתא שתבשל לילדים כשהם חוזרים הביתה

ואנו עושים את החיבור הזה חינם לחלוטין. ובקרוב אף נעלה הפתעות רבות לגולשים - גם הן חינם לחלוטין

מה הופך את פייסבוק לחברתית ? או את טוויטר ? האם אין שם קידום ממומן או מודלים עסקיים שנועדו לעזור ולקיים את המיזם ?

את מוזמנת לגלוש ולגלות סבתושיות מדהימות, גמלאיות של משרד החינוך, בעלות פעוטונים לשעבר, קייטרינג ועוד

אנו גאים מאוד בסבתושיות שלנו

המשך גלישה מהנה

אני חושבת שהמיזם שלכם מדהים

אבל השימוש בפלטפורמה התפוזית לפרסום הוא לא חינמי. זו הבעיה היחידה.

אולי אני צינית מידי

אבל זה נראה כמו שם מוצלח למתווכי מטפלות משוכללות ותו לא.
עסק שמרוויח מתווך בין מחפשות עבודה מסוג מסוים לבין דורשות עבודה מסוג מסוים תמורת עמלות מסוג מסוים.
לא מבינה מה מייחד את המיזם הזה למעט שם מוצלח מאד וגישה שיווקית שעובדת על הצורך הרגשי לשתף "סבתא".

amittsuk

New member
חוש חש הבלש...

הכי פשוט (במקום לכתוב עלינו דברים לא נעימים ולא לעיניין) - פשוט להירשם.
אם תמצאי פה תיווך / השמה / עמלות מכל סוג שהוא - אפילו אעזור לך לפרסם זאת.

המשך גלישה נעימה

צימעס

New member
את יכולה לפרט?

האם מדובר בפרויקט התנדבות כמו אם לאם, או חיבור לצורך משרת מטפלת?

כל הבלשות הזו היא רק כי חסר מידע.
אני הייתי שמחה לדעת יותר בלי להרשם.

amittsuk

New member
הסבר מפורט

מדובר בחיבור בין משפחה לבין סבתא.
יש סבתות שרוצות להתנדב ויש סבתות שדורשות תשלום - התשלום אם נדרש מועבר ישירות לסבתא ולא קשור אלינו כלל.

אנחנו סבורים שמשפחות ישמחו שסבתות מנוסות ואחראיות ישמרו על היקר להם מעל.

אתן לך דוגמה לסבתות באתר שמספרות על עצמן כדי שתביני במי מדובר:

סבתוש יהודית מספרת על עצמה:

עבדתי מרבית שנות חיי כמזכירה ובשנים האחרונות במכירות. אהבה וסבלנות לילדים תמיד היתה לי.
יש לי 3 ילדים ואני עוזרת בגידולם של 4 נכדיי. הנני טוטאלית בכל מעשיי. ישרה מסורה ונאמנה.
הנני אישה חרוצה ונמרצת וצעירה במראי וברוחי. התאלמנתי לאחרונה ובתי הצעירה התגייסה לאחרונה והתפנה לי המון זמן.
כיום הנני שחקנית בתיאטרון, דבר אשר בהחלט ילדכם יהנו מכך.

סבתוש מרגלית מספרת על עצמה:

יש לי תעודת מטפלת מוסמכת, ניסיון של 30 שנה בטיפול בילדים והמלצות, אני מנויה בתאטרון כבר למעלה מ 20 שנה ,
יש לי 3 ילדים אקדמאים, אני חובבת ספרי חוק ומשפטים, השתתפתי בפרויקטים שקשורים לכנסת ולדמוקרטיה מטעם הכנסת,
אני חובבת קריאה, ספרים, גינון, בישול. יש לי כימיה עם הילדים ואני נשארת בקשר עם הילדים שטיפלתי בהם.

גם אני הייתי רוצה שהן יהיו הסבתושיות של הילדים שלי.

המשך גלישה מהנה

אבל למה להוריד אותן לטייטל המביך הזה ״סבתוש״?

אין בזה שום דבר חמוד, להפך, זה מרתיע. הציעו פה ״סבתאל׳ה״ שנשמע הרבה יותר נעים, וגם ״סתם״ סבתא זה סבבה.

פלגיה

New member

Dr T noki

New member
אני לא מחבבת ״סבתוש״ או ״סבתאל׳ה״

זה מזכיר לי כשעבדתי בבתי החולים והיו אנשי צוות רפואי או סיעודי שפונים למטופלת קשישה בשם סבתאל׳ה ולקשיש בשם סבא׳לה. בעיני, כשזה נאמר לא בהקשר הנכון מצד בן משפחה קרוב - בכל סיטואציה אחרת מצד מישהו שאינו הנ״ל - זה מקטין, מרגיז ומעליב .
אפשר לקרוא להם בשם או גברת או אדון.

ולאתר הנידון - אפשר לחפש רעיונות אחרים שנותנים כבוד לקשישים (סבתא מאמצת? )

פיפיות1

New member
בשים לב שמדובר על בנות 50 +

לקחת את זה לכיוונים של סבתא זקנה זה מזלזל.

לא מריח טוב הרעיון, מצטערת.

פיפיות1

New member
בתוספת אליך

כי כשכבת "קשישים" זה רק מדגיש כמה שהכינוי הסבתאי עושה רק רע לרעיון שאולי יכול להיות טוב.

אתם עובדים בהתנדבות?

אתם מקבלים עמלות או תמורה אחרת מהמטפלות? מהמעסיקות? ממישהו אחר?

amittsuk

New member
כן

אנו מפתחים כבר מספר חודשים מיזם שהוא חינמי לחלוטין. שלא גובה עבור השירות כסף (לא מהמשפחה ולא מהסבתא), שהוא לא משרד או סוכנות השמה
ושלא מפעיל שום מודל עסקי באתר.

אני מניח שאין גם שום מיזם בתחום שמביא למשתמשים את קידמת הטכנולוגיה (פרופיל אישי, סוכן חכם, אתר מותאם סמארטפון ועוד...) - שוב חינם!!!

למעלה