סגירת הפורום

FreakOfNature

New member
סגירת הפורום

לאחר שהפורום ידע ימים טובים ולא כ"כ טובים מאז פתיחתו לפני די הרבה זמן, החלטנו ביחד עם הנהלת תפוז שלאור העובדה שבפורום כבר כמעט ולא נכתבות הודעות חדשות כבר די הרבה זמן, להקפיא את הפעילות בו. אם בעתיד אנסטסיה תחדש את פעילותה - יש מצב שגם הפורום יתחדש. בינתיים אנו "סוגרים את הבאסטה". עדי ויגאל

אנו מודים ל-FreakOfNature ו-adii1201

על ההשקעה בפורום וניהולו כד כה ומאחלים להם בהצלחה בהמשך
בשלב זה, עקב מיעוט פעיולת- הפורום נסגר. אנו מזמינים את הגולשים לגלוש ביתר הפורומים בתפוז
אנשים

adii1201

New member
מה שיגאל אמר..

נמ.. יש לי רק להוסיף שנהנתי להכיר את כולכם ולהיות חלק מהפורום הזה. יגאל, אתה אחלה בנאדם
בכל מקרה, אל תשכחו שיש עוד דרכים לשמור על קשר חוץ מהפורום (יגאל במיוחד אתה
) ובכל מקרה, בהנחה שאנסטסיה באמת תוציא דיסק ותהיה דרישה לפורום הוא ייפתח שוב.. וזהו.. שיהיה לכם יום נעים
עדי

גם סוגרים וגם אני לא מצליח לשלוח הודעת פרידה!

טוב, כנראה שזהו זה, נכון לעכשיו.. עד הפעם הבאה שניפגש שתדעו שהיה לי הכי כיף פה, מכל שאר הפורומים שהייתי בהם. וזה הפורום הראשון שלי אי-פעם וגם הפורום הראשון שאני אי-פעם כותב לו הודעת פרידה.. עכשיו אני לגמרי לא בתול. אז- רובי, עדי, עדי, יגאל, דניאל, ניר, צביקע
וליהי יקרים שלי
רק דבר אחד נשאר לומר.. המון המון המון סקס טוב.(אולי זה חמישה בעצם..?) "good morning. and in case i dont see you, good evening and good night....." עכשיו נזכרתי בכל שרשורי "מה אנסטסיה חושבת בתמונה" שהיו פה ושאהבתי לעשות.. אז רק לזכרת הימים הטובים: "חהחהחהחהחהחה...... מה?
"

למה שייתנו לי להעלות תמונה?! לא!!!

זאת מין הבעה שיש לה תמיד כשהיא צוחקת.... כאילו היא אף פעם לא מבינה אבל צוחקת בכל זאת...

דניאל1992

New member
../images/Emo10.gifלמה?!?!?!?!?../images/Emo7.gif

אווווף מה זה חבל אני באמת יתגעגע לכל האווירה פה גם ליבשה אבל עדיין הפורום ישאר ראשון במועדפים .... ואני יתגעגע אל כולכם באמת.... ואני מקווה שאנסטסיה תתעורר כבר ותוציא האלבום הזה...!!! ביי כולם אוהב המון!!! [מקווה שרק לבנתיים]

למעלה