סגירת הפורום.

ringo rulz

New member
סגירת הפורום.

לאחר בערך שנה של ניהולי בפורום הזה הוא נסגר עקב חוסר פעילות. חברים, היה נחמד, למרות הפעילות הנמוכה, היה לי לעונג, אני מודה לכל מי שכתב והשתתף. רועי

../images/Emo41.gifסגירת הפורום

נוכח רמת הפעילות הנמוכה, הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה אנו מודים לringo rulz על ניהול הפורום וההשקעה הרבה ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

infinity0

New member
אני לא מאמין!

הפורום הזה חשוב מאין כמוהו לכל המתעסקים בתחום, ואין ספק שצריך לשקול מחדש את ההחלטה ואולי להקים פורום חדש.

מה?!

אני לא מאמין. זהו אחד המקומות היחידים שניתן לעודד בו את לימודי הערבית ולתמוך בתלמידים הלומדים את השפה הערבית. צר לי על הדבר ! אני מקווה הדבר יובן וישתנה!!!

נומיש

New member
מה?!?!?!

זה נקרא פעילות נמוכה?! יש פורומים עם פעילות הרבה יותר נמוכה שלא נסגרים... יש תקופות של גאות ויש תקופות של שפל, אבל זו לא סיבה לסגור את הפורום... אנשים, נתחיל בפעילות ההחיאה?

אם תסתכלו על זה בצורה יותר ריאלית...

אז שימו לב שבתחתית העמוד יש הודעות מחודש נובמבר כשעכשיו אנחנו לקראת סוף דצמבר...זה אומר משהו. לי אישית הפורום הזה כן עזר בתקופה שבה למדתי ערבית אבל מאז עברו שנתיים והפורום באמת קצת גוסס...אותי אישית מבאס להכנס פעם בשבועיים כשאני חוזרת מהצבא ולראות ששום דבר לא השתנה...:-\ חבל רק שבאמת לא תהיה במה לשאילת שאלות בנושא אבל אני תוהה אם יש סיכוי בכלל להחיות את הפורום.

ringo rulz

New member
חברים

גם אני מצר על כך ומקווה שזה היה שונה, אולי אם תהיה יותר דרישה יפתחו את הפורום מחדש..

למעלה