סגירת הפורום

סגירת הפורום

עקב מיעוט פעילות, הפורום ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים ל-ALiCiA SpInNeT על ניהול הפורום, ומאחלים לה ולגולשים הצלחה בהמשך דרכם בתפוז.

NeKoGiRl

New member
לאאאאאאאאאא../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

שמישהו מהרררר יפתח פורום חדש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תפוזז הזבל!!!!!!!!!1

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לאאאאא לסגור את הפורום!!!!!!!!!!!!! בבקשה לאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תפוז המניאקים!!!!!!!!!!!!!!!!! זבל!!!!!!!!!!!!!! לכו לאזעזל!!!!!!!!!!!!!!!!

פירחון 1

New member
../images/Emo12.gif

טוב, היה לי פה כיף וממש נחמד להכיר את כולם והכל...אבל מה שקורה צריך לקרות...ואין מה לעשות...אז תודה לכולם....היה מגניב... אני מניחה ש... פורום אלייז'ה ווד-ז"ל...

כולם להדליק נר!!!

אליז'ה ווד תמך בנו ועזר לנו..רגע! זה הלוויה לאליהו! חס וחלילה! אז הפורום היה נחמד...ובלה בלה בלה אמן...זכרונו לברכה שטבע בברכה: פורום אלייז'ה ווד-ז"ל
פורום אלייז'ה ווד הולך להפוך ל-

NeKoGiRl

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

בואו ננצל את הפורום שניה לפני שהוא מת! קדימה כולם לפוצץ בהודעות!!!

מיה ווד

New member
../images/Emo16.gif כמה עצוב... ../images/Emo7.gif אבל

בוא נודה בזה זה היה קצת צפוי מראש הפורום היה ממש שומם ובודד אז כנראה הגיע הזמן לגאול אותו מיסוריו!... לא נורא עדיין יש מלא אתרים שלו שמעדכנים שם ומי יודע אולי עוד ניפגש באתרים אחרים...
i wish everybody all the best !

Rowdy Girl

New member
מההההה.../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

לא עוד אחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הספיק לי שסגרו לפני שבוע את נו דאוט עכשיו גם זה?!?!? מה יהיה הבא??????

למעלה