סגירת פורום מלחמת הכוכבים.

juggernaut

New member
סגירת פורום מלחמת הכוכבים.

כן, לצערנו היום הזה הגיע. הפורום לא פעיל כמו פעם ואין את מי להאשים אין סרטים חדשים והתכנים פחות מושכים קהל אני אשמח מאוד אם מישהו מכם יפתח קומונה(אני לא יכול, כבר פתחתי אחת) ונוכל להמשיך את כל הדיונים שם אבל בינתיים, לצערי, זה הסוף של הפורום. לפחות עד שתצא הסדרה החדשה שאני בטוח שתהיה להיט גדול ונחזור לפורום פעיל In no time אז זאת רק פרידה זמנית, לא לקחת קשה. עד הסדרה החדשה...שלום לכולם. אשמח אם כולם יגיבו לשירשור ויתנו את דעתם.

Skywalker7246

New member
אופ, רק הגעתי וכבר נגמר...

קודם כל, אני נורא מצטער לשמוע כמובן. דבר שני, אתה יכול לסמוך על לוקאס שיוציא עוד טרילוגיה בעשור הבא (כסף עושה פלאים). והלוואי שאני צודק
לסיכום, עם כל הצער שבדבר, נתראה בסדרה הבאה.

Kalimac

New member
חבל מאוד

לסדרה החדשה יש המון מה לדסקס, וחבל שהיא נפסלת בעיני הרבה אוהדים ותיקים רק בגלל שהיא מונפשת. יש לה, בניגוד להרבה תכני EU, "הרגשה" של SW. ואם כבר, חבל שלא הרבה אוהדים קוראים את ה-EU, או אוספים את הקומיקסים/ספרי RPG. יש כ"כ הרבה חומר לדבר עליו. זה זכיון של 30+ שנים והוא נוגע בהמון רבדים. חבל.

juggernaut

New member
אני מסכים לחלוטין

רק לאחרונה התחלתי להיכנס לעולם הEU(חוץ מהמשחקים) לכל הקמיקסים והסדרות וכאלה. באמת חבל אבל כשתצא הסדרה של הLive action יהיה הייפ רציני זה יהיה כמו הטירוף של גיבורים וכל שאר הסדרות שיש היום אז אל תדאג

The Prospect

New member
אין טעם בלעבור לקומונה.

עתידה של כמעט כל קומונה (במיוחד כאלו שהן לא נספחים של פורום פעיל) היא בסופו של דבר לדעוך ולהיכשל. אין שום סיכוי לשכנע את תפוז לחזור מהחלטתם ולהשאיר את הפורום פתוח?

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

עקב מיעוט פעילות, אנו מודיעים על סגירת הפורום. אנחנו רוצים להודות לjuggernaut על תקופה קמרה על פוריה ומהנה בניהול הפורום ומאחלים לו בהצלחה בהמשך
. המשך גלישה נעימה ב
אנשים.

למעלה