סדנא

puchula

New member
סדנא

אחרי הרבה זמן שלא הייתי כאן, אולי זה יכול לעזור למישהו/י אין לי קשר אישי אבל קיבלתי את ההודעה מיועצת הנקה שאני מכירה ומעריכה (מקווה שזה בסדר - אם לא אפשר למחוק): לאחר פניות ובקשות רבות מחברות/ים שנבצר מהם להגיע לסדנה המרגשת שהתקיימה בנצרת באפריל, אנו שמחות לארח את ד"ר אסטריד וורטמרק לסדנה נוספת, שתיערך הפעם במרכז הארץ המרכז הישראלי לחינוך ללידה מתכבד להזמינך לסדנה ייחודית בנושא לידות שקטות כיצד לתמוך בהורים המתמודדים עם הפסקת הריון או עם לידת עובר מת בהנחיית ד"ר אסטריד וורטמרקDr. Astrid Wretmark אשת כמורה שוודית המתמחה בטיפול בהורים שחוו אובדן בעת ההריון והלידה עבודת הדוקטורט של ד"ר וורטמרק בנושא ראתה אור כספר לצד מאמרים רבים פרי עטה ביום חמישי, ה-13 נובמבר 2008, בין השעות 8:30-15:00, במרכז לאומנויות, רח' כפר הדר 33, הוד השרון הפסקת הריון או לידה שקטה כרוכה עבור ההורים ברגשות של כאב ואבל לצד תחושה של בדידות וניכור מסביבתם הקרובה. נשות המקצוע בתחומי התמיכה והליווי בהריון, הלידה וראשית ההורות מספקות להורים משענת רבת ערך ברגעים הקשים. הסדנה מיועדת להעניק לנשות המקצוע כלים וכישורים נוספים על מנת שיוכלו לסייע להורים להתמודד עם המשבר שפקד אותם. הסדנה מיועדת לעוסקים בתחומי ההריון, הלידה, ההנקה וההורות ולמטפלים/ות. מחיר השתתפות בסדנה: 80 ש"ח, לחברות המרכז הישראלי לחינוך ללידה: 50 ש"ח הסדנה תתקיים בשפה האנגלית, תרגום יינתן במידת הצורך. בצהריים תוגש ארוחה קלה מספר המקומות מוגבל, נא להירשם מראש בדוא"ל: , או בטלפון: [email protected] ReplyReply All Move...abbadocumentsinteljob searchmanagers gamembaNepaloferotherpolgat projectprojectschooltefronweddingwind

נאשא

New member
נשמע מדהים

בהחלט הייתי הולכת לסדנא כזו אם רק הייתי בארץ נראה לי שצריך להיות קצת רחוק מהאובדן עצמו כדי להצליח לשבת בסדנא כזו אבל למי שיכולה נשמע לי מענין מאד תודה שחשבת עלינו

למעלה