סדרות

LemonLimeLilach

New member
שקרניות

אז צ'רלס חי או לא?????????
מה עם הפלאשבקים הקריפיים האלה לתקופת החטיפה של הבנות?????????
מי זה A????????????????????????????????????????????????
&nbsp
(אין לי מה להגיד, תכל'ס פרק די משעמם... קיילב מושלם.)

RenanaD

New member
חחחח כיילב הורס

חבר אמיתי! האנה טפשה שהיא מבריחה אותו ככה, או מנסה לפחות.
&nbsp
וואי, לילך, אני לא מאמינה בשיט שצ'ארלס מת... אני חושבת שהוא זייף את המוות שלו ב-"ראדלי", אולי אפילו בשיתוף פעולה עם אמא שלו, ומאז התחרפן עוד יותר עד שבסופו של דבר יצא למסע הנקמה המטורף הזה.
והכי מוזר לי? שהאימות היחיד שספנסר הסתמכה עליו עם המצבה היה כמה שורשים. נו מה, היא רצינית? לא מתאים לה, היא בד"כ יותר חשדנית מזה.
בקיצור, לדעתי הוא חי ובועט ונגלה את זה בהמשך. ואיזה ברור היה שאשפזו אותו בגלל שניסה לרצוח את אלי התינוקת. אם כי חשבתי שיגידו שזה היה בחניקה, לא בטביעה במים רותחים

&nbsp
הפלאשבקים היו ממש קריפיים! מה A הכניס להן לאוכל/שתיה

&nbsp
הסיפור של שרה מעניין אותי, בגדול, אבל אין לי כח לסצינות איתה. והיא נראית כמו מיילי סיירוס עם התספורת החדשה והמכוערת הזו.

LemonLimeLilach

New member

סתם הרי זה ברור מאליו שצ'רלס חי. רק שעשינו את כל העניין הזה במשך 17 עונות עם אליסון

&nbsp
שרה לא מעניינת אותי בשיט ואני דווקא אוהבת את התספורת!!!!
זה יפה לה. אבל מה הקטע שמפילים תמיד את כל המופרעות על אמילי!
&nbsp
ספוילר ספרים
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
יימח שמם שהמציאו ילד נוסף במקום לעשות את התאומה של אליסון. זה היה מושלם! והם תכלס עשו את אותו הדבר בדיוק רק עם ילד.
ואגב איך אפחד לא יודע על הילד הזה
מתי אבא של ספנסר הספיק לעשות ילדים עם אמא של אליסון בלי לשים לב שיש לה עוד ילד! שאז נעלם!

RenanaD

New member
התספורת מכוערת ולא מתאימה לגבות

זה תמיד נראה כ"כ רע
אמילי מקבלת את כל המופרעות, חופשי. רק חסר שיתחיל לה עכשיו רומן לסבי עם שרה, והכל טוב.
&nbsp
בנוגע לתזמון - ממה שאני זוכרת מהפרק, אמרו שג'ייסון נולד 15 חודשים אחרי צ'ארלס? ומשפחת דילורנטיס עברה לבית הנוכחי רק אחרי שצ'ארלס אושפז? אבל הוא אושפז רק אחרי שניסה לרצוח את אלי, שנולדה בכלל אחרי ג'ייסון? אני מבולבלת... מתי באמת אמא שלהם הספיקה לשכב עם אבא של ספנסר?

בנוגע לספרים - ממש! יימח שמם שלא עשו את זה. זה כ"כ כ"כ כ"כ יותר טוב

LemonLimeLilach

New member
הפמליה עד סוף עונה 3

טוב סדרה די חמודה! מצד אחד. מצד שני אין לי מושג איך זה קיבל 7 סיסנז אנד א מובי
בתכל'ס לא קורה שם כלום
וזה איזה 25 דק' ממוצע לפרק... לא ידעתי כלום על זה כשהתחלתי לראות חוץ מזה שיש שם מישהו ממש חתיך ומישהו בשם ארי
וחשבתי שזה הולך להיות רציני!!!!!!!! ודרמטי!!!!!!!
&nbsp
אבל זה לא

אז זה חמוד וקליל לצפייה וכיף לראות את זה בעבודה
אבל לא כזה *הבנתי* מה הביג דיל

Moreiro

New member
זה באמת חמוד

לא זוכרת כ"כ מה קורה שם כבר האמת
אבל אני זוכרת שזה באמת היה חמוד וקליל, הייתי צורבת את זה על דיסקים רב פעמיים ורואה בדיוידי נייד בצבא

&nbsp
&nbsp
אהה ואהבתי את החתימה שלך! בהחלט משהו לחשוב עליו...

LemonLimeLilach

New member
וואי לצרוב על דיסקים

איזה ישן

&nbsp
מה קורה- וינס מקבל סרט, מרוויח כסף, לא מקבל סרט, אין לו כסף, המנהל חשבונות צועק עליו, כולם צועקים על ארי שימצא לו סרט, אשתו של ארי צועקת עליו שהוא זין, וכן הלאה
בו בזמן אריק יוצא עם מישהי מהממת והיא נעלמת ל7 פרקים וחושבים שאם היא נעלמה אז זה נגמר אבל אז פתאום מסתבר שהם כל הזמן היו ביחד. המ.

o0Invisible0o

New member
הקטע שלה בזמנו שהיא הייתה ממש

סדרת "גברים". כאילו ממשיכת הדרך והמקבילה של סקס והעיר.
במקום ניו יורק אל.איי, במקום חבורת נשים חברות טובות אז חבורת גברים שגרה ביחד...צרות עולם ראשון כאלה אבל דיבור פתוח ו"אמיתי" על מערכות יחסים וכו' וכו'..
היא אף פעם לא הייתה אמורה להיות כבדה למרות שאם אני זוכרת נכון בעונות המאוחרות יותר נהיה קצת יותר פסיכי-כבד-רע כזה.
&nbsp
איזה חמוד אי!!! נכון?
וארי קורע מצחוק, וגם מה שמו האח.

בקיצור, זה חביב כזה, בתקופתו קצת יותר חדשני-פורץ דרך-לא היה כזה לפני.

LemonLimeLilach

New member
כן ראיתי שזה אמור להיות סקס והעיר הגברי

אבל זה מזה לא!!!
באמת בצורה אובייקטיבית זה ממש ממש לא. הם בכלל לא מדברים על מערכות יחסים, אין שם שום מערכת יחסים, אין איזה סטוריליין "גברי" שנמשך יותר מחצי פרק... והקטע הכי מוזר שוינס הוא כאילו חצי דמות כזאת. אין לו שום מהות! אם נתפרע ונגיד שדרמה הוא סמנתה ואי זה שרלוט????? נראה לי? אז וינס וטרטל מי הם בדיוק?
אי הכי חמוד

Moreiro

New member
משחקי הכס (בלי ספוילרים)

אז השלמתי עכשיו את כל העונה החדשה ביום וחצי, ולא יודעת... פשוט לא מצליחה להתלהב ממש מהסדרה הזו. כאילו כן, זה נחמד, אני לא אגיד שאני משתעממת למוות, אבל אני מרגישה כאילו ראיתי את זה עכשיו בעיקר כדי שיהיה אפשר להסתכל בחופשיות על פוסטים וממים שקשורים לזה ומופיעים לי בפיד בלי חשש ספוילרים ועם להבין את הבדיחות, אחרת סביר להניח שהעונה היתה מתייבשת לי על המחשב עוד כמה חודשים עד שהייתי טורחת לראות אותה. אני לא מצפה בקוצר רוח כל הזמן לפרק הבא, לא מגיבה בדרמטיות לאירועים משמעותיים שקורים, ואני הכי כזו שנכנסת לעומק בסדרות ונהיית overly attached...
&nbsp
בקיצור, אני המוזרה היחידה?

limors2

Active member
בעונה הזו כבר לא התלהבתי כמו פעם.

לא סבלתי מהפרקים, אבל הסיבה היחידה שראיתי אותם ביום שהם יצאו היו בגלל ספוילרים.
&nbsp
&nbsp
אבל בכלליות, אין לי כוח לשום סדרה (מלבד אורפן בלאק[וכתום!]) בזמן האחרון, אז אני לא מדד

חחח מצחיק,
מתוך שלושתן (כתום, אורפן, משחקי) שהתחלתי, הכי נסחפתי למשחקי הכס. אורפן וכתום לא ממש זרמו לי ושמתי על הולד לטובת משחקי. נשאר לי פרק אחרון...

LemonLimeLilach

New member
כן.

אני התמכרתי עמוקות רשמית רק בעונה 3 אבל עדיין.
&nbsp
התגובה שלי לפרקים היא בדרך כלל "ש'ד\קןךםיטםןטיעם'קןראוטק8םט3'םןא53648ט4קט845טו63א3קרפגשגנמיעגנגנלעגחנ"

Moreiro

New member
חח

אפילו ניסיתי לקרוא את הספרים מתוך מחשבה שאם יהיה לי בראש את כל העולם העולם הזה והפרטים הקטנים אני יותר אתחבר לכל מיני רפרנסים ורמיזות בסדרה ואתלהב יותר, אבל לא הצלחתי לצלוח את הספר הראשון
הגעתי בערך עד האמצע ואז כבר עברו איזה חודשיים והייתי חייבת להחזיר לספריה... ואגב נראה לי שאם הייתי קוראת בלי הסדרה בכלל לא הייתי מבינה כלום, וככה כשקראתי לפחות היה לי בראש איך הדברים נראים, ומי האנשים החשובים יותר ומי פחות ואז לא התאמצתי לזכור כל שם של דמות אקראית שצצה פתאום לכמה עמודים

למעלה