סהר

danna8

New member
סהר ../images/Emo53.gif

האם ביה"ס יכול להכריח אותנו לקנות וללבוש את התלבושת (שיש עליה סמל של ביה"ס)? הלוואי ולא

skopy

New member
כשנפגשתי עם השרה לימור ליבנת היא :

היא אמרה שמשרד החינוך ממליץ על תלבושת אחידה,כל בית ספר בוחר לבד אם לעשות תלבושת או לא. לכן אם הבית ספר שלך החליט אין לך מה לעשות נגד זה... סורי,אבל זה חשוב נורא להגיד למורים ולמנהל שמשרד החינוך לא מכריח הוא רק ממליץ. אצלנו עשו בחירות אצל התלמידים,והתלמידים הצביעו בעד,היה הפרש קטן. בברכה, סהר קופרמן

pluto2202

New member
אז ככה......

בית הספר פועל במסגרת חוק חינוך חובה ו""בחינם""(הייתי מוסיך עוד כמה מרכאות...לא נפרט למרות שיש על זה סיפור מעניין) לכן לא ניתן להכריח אותך לקנות את התלבושות, אך זכותו המלאה לחייב אותך להגיע עם התלבושת לבית הספר. במידה ויש לך ביעה כספית כלשהי חובתו של ית הספר למצוא פתרון לדבר. בקיצר, התלבושת המחורבנת הזאת היא חובה וכן את חייב לקנות אותה או לעבור בית ספר. עצה ממני אל תעשי מזה סיפור.... אני הבן אדם שמתעב את הרעיון הזה בצורה מאוד קיצונית...ובעצם היות יו"ר המועצה הבית סיפרית דאגתי שנה שעברה להליך דמוקרטי בין התלמידים. ולבסוף הרוב רצה תלבושת ודאגתי שתהיה. (אני עדיין מתעב את הרעיון) קחי את זה בקלות, מקווה שעניתי בצורה מספקת למרות שביאסתי אותך בטח. רן

danna8

New member
אני כבר מדמיינת את עצמי...

עם "מדי הכלא" שלי... מעצבן אותי הקטע שזה כאילו דמוקרטיה, כי זה לא! אף אחד לא מונע מאחרים לקנות חולצות ולרשום את השם של ביה"ס עליהן- זאת בעצם הצבעה כדי להכריח אחרים להתלבש כמו שאדם מסוים רוצה להתלבש!!!! נשאר לי רק לקוות שמשלוח המדים ישרף בדרך לביה"ס. בכל מקרה תודה על התשובות- קיוותי שיש דרך לעקוף את זה.

למעלה