סוגרים את האתר של מגהדת'?!

סוגרים את האתר של מגהדת'?!

טוב כרגע משעמם לי ויש קצת מה לספר על מגהדת' מהשבועות האחרונים או מתחילת הטור שלהם למי שלא שמע... אז ככה...האתר כרגע לא נסגר אבל יש שמועות שהם כן יסגרו אותו ואת כל מערכת הפרומים ואולי ישעו את הפאן קלאב, טוב כל זה בשביל לשפץ או שינויים גדולים או סתם כדי לראות לאן העניינים מתגלגלים כרגע הכל בגדר אולי...אם כן יסגר אז את כל העידכונים אפשר לראות דרך המייספייס אממ למי שלא יודע דייב מתגרש, ויש שמועות על סמים, כן, הוא חזר להתעסק עם זה...ועוד כל מיני פליטות פה מיותרות(כאופייני לו), כל מיני קטנות...אומרים בנוסף שהאלבום הבא הוא ריפ 2 אם משווים אותו לאלבום כזה הבנאדם בטוח לוקח משו.

Roy1232

New member
אולי דייב על סמים זה דייב מוכשר?

ויש לזה בסיס - באלבומים הראשונים הוא היה על סמים קלים, וזה נשמע טוב. על הרואין הוא היה בRIP וזה אלבום מאסטרפיס שלא נראה מעולם. ואז הוא נגמל אחרי יות'נזיה והוציא אלבומי פופ... לוידע, אם הוא חזר לסמים זה מסביר את העובדה שאבומיניישנז יותר טוב מהקודמים. וגם מסביר למה הבא יהיה כמו RIP
למרות שמצד שני הוא הזדקן. יכול להיות שהוא יסיים את חייו כבן 60 שלקח מנת יתר

לזה התכוונתי חחח

אבל לא יודוע לי שבתקופה של UA הוא היה על סמים, אבל זה בכל זאת אלבום מעולה אבל האלבום הבא יהייה טוב אם משווים אותו לRIP ועוד השמועות על הסמים אז בכלל...חחח ובוא נשאיר את המוות של דייב בצד אנחנו צריכים עוד הופעה בארץ ובכלל לראות את מגהדת' שורדים עוד הרבה זמן...

הם כבר מתחילים לדבר על האלבו הבא?

אין בקושי שנה לאלבום האחרון שלהםX:

כמובן שטוב, זו אל הכוונה שלי

פשוט מוזר שרק עברו כמה חודשים והם מדברים על אלבום חדש מה הם בריטני?

חחחח

איזה השוואה הם מדברים על זה שהם עובדים עליו לא על זה שהם הולכים להוציא אותו בקרוב, בטח הוא יצא בסוף 2009 תחילת 2010

הווו חחחחח

נקווה שהם יהיו בטור שלו בישראל שוב. ואמן ואקבל פוסטר של האלבום החדש כמו שיש לי את הפוסטר הופעה של הטור יונייטד אבומיניישןD:

למעלה