סוג העזרה המוצעת

סוג העזרה המוצעת

היי, לא מצאתי כרגע הודעת פתיחה או משהו מכוון כזה, ותהיתי האם אתן מתכוונת להציע עזרה ותמיכה רק במישור ה"עידודי", או שאפשר יהיה לפנות לפורום גם בשאלות פרקטיות, כמו למי ולאן לפנות בשעת הצורך לשם טיפול מקצועי (גורמי רווחה, מטפלים סיעודיים, בתי אבות וכו'). תודה

גם וגם

אני מקווה שנהיה חרוצות מספיק להעלות מאגר נתונים במהרה בימנו - אמן.

מאגר נתונים יהיה נהדר

אני חושבת שזה הדבר הראשון שמי שנכנס לכל הסיפור זקוק לו באופן הכי מיידי. אחר כך מתחילה גם ההתמודדות הרגשית...

גנגי

New member
נכון, והנה אני מבקשת כבר:

אני אתחיל לאסוף נתונים למאגר, ואני מבקשת מכל מי שיש לו נתונים מתאימים לכתוב לי כדי שאוכל להוסיף גם אותם. כל מידע שיש לכם עשוי להועיל למישהו. המידע שחשוב לנו לרכז הוא בעיקר בתחומים של:
מוסדות סיעודיים מסוגים שונים
סיוע כספי (ביטוח לאומי, קרנות שונות, ביטוחים משלימים או סיעודיים כאלה ואחרים וכו')
סוגי זכאויות לסיוע ותנאים לזכאויות
סיוע משפטי
עובדים זרים וכל הקשור באישורים ובטיפול בהם
תרופות מיוחדות, רפואה מיוחדת
רפואה גריאטרית
עזרים (מיד-שרה ואחרים)
סיוע נפשי
מידע בעניינים משפטיים כמו - אפוטרופסות (גוף, רכוש) וכו'
שונות (ספריות לעיוורים, למשל) אם יש לכם משהו נוסף שאתם חושבים שהוא חיוני - אנא, האירו את תשומת ליבנו.

גנגי

New member
האירו, העירו, העיקר

שתשפכו אור ונתעורר. גם גנגים צריכים לישון לפעמים, מסתבר.

לצערי

או בעצם לשמחתי, אין לי בינתיים שום ידע מעשי בנושא. אני מקווה שאחרים יוכלו לתרום מנסיונם.

בבקשה

הנה קישור ראשון למאגר http://www.eshelnet.org.il/he/index.php יש לי עוד - אבל צריך זמן. לגנגי ולי יש את מלוא הכוונה שהאתר יהיה אינפורמטיבי ומועיל. אנחנו גם שומעות את הצורך... לא שזה משמח אותנו שבכלל יש צורך כזה, אבל כן משמח אותנו שהחלטנו להרים את הכפפה ולנסות.

למעלה