סוויני טוד

Skyller

New member
ראיתי!

אתמול ראיתי, להלן מחשבותיי: מן הסתם אני משוחדת כי סרט של טים ברטון לא יכול להיות רע... אני מתה על מחזות זמר והיכרתי את המחזמר הזה למרות שאף פעם לא אשכרה ראיתי אותו. אני חושבת שבאופן כללי לא יכלו לבחור במאי טוב יותר לעשות את הסרט. הסינופסיס עצמו הוא לא רע, התסריט כן (רע, כאילו). אם הייתם נותנים לי את התסריט הייתי עושה ממנו משהו טוב יותר (הוריי להתיימרות!!!)... השירים לא משהו ברובם, נמרחים. היו צריכים לדעתי להוריד את השירים או לפחות לקצר אותם. היו צריכים להשאיר דווקא את: Worst pies in London A little Priest Joannah (הגרסה השנייה, הארוכה יותר) Green finch a linnet bird רואים שזה היה מחזמר על הבמה... הדם נראה ממש כמו גואש, מה שעוד יותר נותן את התחושה שזה לא סרט אימה ולא אמור להיות אימתי. זה אמור להיות גורי כזה עד כדי מגוכך. כאילו- ספר התחרפן ועכשיו הוא הופך לקוחות לקורבנות וגב' לאבט עושה מהם פאי בשר... לא לבעלי קיבה רגישה במיוחד, הם עלולים לקחת את הסרט הזה יותר מידי ברצינות. כרגיל- הצילומים מעולים (התמונה האחרונה שווה יותר מ-100000 מילים), התלבושות מדהימות (אני רוצה את כל הבגדים של גב' לאבט!!!) אבל השירים??? לא משהו. (זה היה אמור להיות חיקוי של ארץ נהדרת). בקיצור: לחובבי הז'אנר בלבד, למרות שמאוד אהבתי!!! אני חובבת הז'אנר, אבל לא כולם יכולים להנות מזה. סליחה, התכוונת רק להאם אהבתי או לא??? אבוי לי, הגעתי לסין!

solid90

New member
אז בנוגע לשירים...

במקור מדובר באופרה... השירים הרבה פחות קליטים, הרבה יותר ארוכים ויש גם הרבה יותר מהם. אני יכול להגיד שבפעם הראשונה השירים לא נקלטו במיוחד, אבל אחרי כמה האזנות לפסקול המצב השתנה. לגמרי (הפסקול לא מפסיק להתנגן). דווקא את גרין פינץ' לא אהבתי במיוחד.

scarlet moon

New member
הדם באמת נראה כמו גואש

זה ממש לא צבע ומרקם של דם, אבל שיהיה
לפעמים הבחירות האלה הן בכוונה, אז אין לדעת.

wolfyy

New member
עדיין לא ראיתי ../images/Emo178.gif

רציתי ללכת בסופ"ש, אבל לכולם היה מצב רוח לקומדיה רומנטית אז הלכנו ל"27 שמלות".. (שהיה ממש חמוד ד"א) אני מאד מסוקרנת ללכת לראות,מקווה שלא אתאכזב.. ! חחח זה מה שכיף בדיונים! מתכוונים רק לכתוב קצת ובסוף מגיעים ,באמת, לסין
עוד מישהו רוצה להגיע לסין (או לנורווגיה או איי סיישל) - שתפו אותנו בדעתכם על הסרט

אזירפאל

New member
ראיתי לפני שבועיים וחצי

ממש ממש אהבתי! את השירים, את העלילה, את המשחק של כולם (הלנה ממש גנבה את ההצגה הפעם). אני מת ללכת לראות שוב

wolfyy

New member
אתם

עוד יותר עושים לי חשק לראות!! אני חייבת להיות בקולנוע השבוע!!

theEscapist

New member
ראיתי! פעמיים!

כל כך טוב!!!!
והתחלתי פשוט אובבסיה שלמה בפנימיה
הDVD שלי עבר חצי שכבה בערך, נראה לי...וחברה שלי קנתה את הפסקול, והוא אדיר
אני חורשת עליו כבר כמעט חודשD:

adi dion

New member
לא ראיתי עדיין ../images/Emo10.gif

אני ושתי חברות מתכננות כבר מלפני שזה יצא לראות! אבל בגלל סיבות כאלה ואחרות (אהמ... בעיקר צבא...) לא יצא לנו עדיין
ואני רוצה לקנות את הפסקול אבל כל פעם שאני בטאוור רקורדס אין להם

בטטהמן

New member
סרט מעורר תיאבון

עשה לי חשק להמבורגר עסיסי עם הרבה קטשופ סמיך...

tali44

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo26.gif../images/Emo58.gif

טוב, הסרט הזה בהחלט עלה כל כל הציפיות שלי!! קודם כל, הייתי בטוחה שג'וני סתם ישיר בצרידות ולא הכי מדהים שיש. ואחרי ששמעתי קצת מהשירים באתר הרישמי וכל זה הציפיות שלי עלו כי הופתעתי שג'וני שר טוב!! ומהלנה בכלל התעלפתי. ולא יודעת, לא חשבתי יותר מידי על העלילה (כי ידעתי במעורפל מה הולך להיות שם, רציתי להיות קצת מופתעת). ובקיצור, התאריך הגיע וכשהלכנו לעזריאלי (פורום ג'וני דפ) לראות את הסרט ביחד לא הסכימו לנו להכנס בגלל הגבלת הגיל! אחר כך ניסיתי בקניון חולון והסרט לא הגיע לשם באותו זמן, ואחרי כמה ימים שוב הלכתי לעזריאלי ולא נתנו לי להכנס ואז הלכתי לקניון בראשל"ץ ושם נכנסתי והייתי עם עוד אשה מבוגרת לבד.
בכל מקרה, הסרט מדהם! התפאורה, העיצוב והתלבושות פשוט מדהימים וכל כך תקופתיים ומשתלבים כל כך יפה בסרט. השירים ערוכים בצורה פנטסטית וטוב טעם, העלילה לא נמרחת מידי, סבירה מבחינת ההגיון, ולפעמים גם בלתי צפויה. האירוניה והציניות בסרט העלתה אותו כמה רמות למעלה (שכל הסרט בצבעים אפלים, והפנטזייה של מס' לאבט הייתה בצבעים כל כך בהירים, יותר מידי בהירים - ממש פנטייזה, או שהם שרים ממי לעשות קציצה [=אגו של שחקן, ירוק כמו ירקן, מנופח כמו עו"ד...], כל הקטע שהם לוקחים לקציצות רק מי שיודעים שלא יחסר לאף אחד, ויש עוד המון דברים כאלה.) והסוף בכלל מדהים- שהוא התעסק כל כך הרבה בנקמה שלו, עד שכמעט הוא הרג את בתו, והוא רצח את אשתו בלא ידיעתו, שהוא שורף את מיס לאבט והילד רוצח אותו ושניהם - הוא ואשתו מתים בזרועות אחד של השני ומדממים. לא יודעת, זה אחד הסרטים החזקים שראיתי!! (וגם בכלל- אלן ריקמן וג'וני בסרט אחד!!) חוץ מזה שאני חייבת לציין שהלנה תפסה את כל ההצגה בסרט לפי דעתי. בינינו, לה היה מגיע יותר מג'וני מועמדות לאוסקר. (כן, ג'וני - תתגבר!! :_D
)

scarlet moon

New member
האאאא ../images/Emo196.gif

ראיתי אתמול.. אחותי צחקה עליי שבסוף הסרט היתה לי הבעה מוזרה על הפנים. לא האמנתי שהסצנה האחרונה זה הסוף. ממש גרוע. אמרתי לה.. זה כמו ספר שקורה שקוראים אותו, ואז מעבירים דף וקולטים שהוא ריק ומה שקראת כרגע היה הסיום
מקווה שההקבלה ברורה. בכל אופן - העיצוב האמנותי מדההההההים. אני מתה על הסטייל של טים ברטון והתלבושות מדהימות, והגווני צבעים, והשחקנים, וגם אהבתי את המוסיקה.. מהבחינה הזאת זה עשוי מושלם. הסיפור עצמו לדעתי גרוע, לא התחברתי לדמויות (ואני לא חושבת שזה באשמת השחקנים) והסוף בכלל.. בעע. לדעתי חובה היה לעשות איזשהו אפילוג, וזה פספוס גדול. טים ברטון פשוט חייב. חייב (!!!) לעשות סרט למחזמר "עלובי החיים". אני אהיה המאושרת באדם אם זה יקרה

למעלה