סוכרתית חדשה

סוכרתית חדשה

בחיים לא חלמתי לבדוק אם יש לי סוכרת בטיפשותי התעלמתי מהעובדה שלסבא שלי היה וכיום יש לאמא שלי (גנטיקה דפוקה) עשיתי בדיקה העמסת סוכר בהריון (הריון ראשון שלי) ויצא בשמים שמרתי מאוד ואכן זה התאזן ואפילו ירדתי במשקל (מה שמאוד מבורך) עכשיו 7 חודשים אחרי, אני שוב בודקת "להנאתי" בגלוקומטר ויש גם יש לי אני מדוכאת מזה נורא וזה מביא אותי למצבים של אכילת מתוקים בטרוף ולסיום, אם יש כאן מי שסבלה מסוכרת בהריון ואח"כ שמרה וחוצה מזה אני רוצה המלצה על דיאטנית טובה מאזור השרון שתתאים לי תזונה נכונה לצורך העניין תודה

slightly

New member
המלצתי האישית ..

קודם כל לכי לרופא אנדוקרינולוג מומחה לסוכרת.(לא רופא משפחה!) יכול להיות שאת צריכה גם טיפול תרופתי, בנוסף לדיאטה. (במיוחד אם הסוכר שלך יצא בשמים). מרפאות הסוכרת לרוב עובדות עם דיאטניות שמתמחות בסוכרת...כדאי להעזר בעזרה המקצועית ביותר. אבל קודם כל - רופא סוכרת. בהצלחה. נ.ב. - ברוכה הבאה

איליקו

New member
Slightly כל הכבוד

Slightly, כל הכבוד איך שהתעשתת ונכנסת מהר לעניינים של הידע, השליטה והאיזון בסוכרת. אני מקווה שגם מצב הרוח שלך השתפר. בקצב הזה עוד מעט תהיי המומחית מיספר 1 בארץ לסוכרת. איליקו

slightly

New member
אין ברירה !!

איליקו, יש לי ברירה ?? קיבלתי "מתנה" לכל החיים וחייבת להתמודד. בקשר לידע - היה גם קודם באופן תיאורתי (אני אחות במקצועי), אבל איך אומרים...הסנדלר הולך יחף. יהיה טוף !

elad2040

New member
לא הבנתי.

האם לאורך כל שבעת החודשים ההם לא בדקת סוכר בהנחה שאת מאוזנת?

למעלה