סוכר גבוהה בצום בלי ליהיות סוכרתית...

babyoct09

New member
סוכר גבוהה בצום בלי ליהיות סוכרתית...

שלום רב, רקע קצר, אני בשבוע 28 וכמה ימים, בשבוע 18 עשיתי העמסת סוכר מלאה מוקדמת מכיוון שבבדיקות של תחילת ההריון (שבוע 5 בערך) הסוכר בצום היה גבוה, 115 שבוע אחרכך עשיתי שוב ויצאה 99 אבל מכיוון שאני גם פולוציסטית הרופא החליט לשלוח לבדיקה מוקדמת, ואכן, חוץ מערך 110 בצום כל השאר היו ממש בגדר הנורמה, אז לא הוגדרתי כסוכרתית אבל נשלחתי לדיאטנית והמרפאת אם שלי החליטה גם לתת לי גלוקומטר חינם, אז אני בודקת לפעמים, כמעט כל יום (אם אני לא אוכלת ארוחת 23:00) אסוכר נע בין 105-125 הדיאטנית אמרה שזה מאוד לא תקין ושאני אתיעץ עם הרופא, הרופא שלי לא ממש דאג ואמר שזה בסדר, הוא בדק שאין ריבוי מי שפיר ושהבייבי לא גדול מידי (הוא גדול בשבוע אבל זה מאז הסקירה הראשונה מאוד עיקבי) ואמר שהכל בסדר... עכשיו קראתי על חברת פורום בפורום השכן שכן הוגדרה סוכרתית שהרופאים אומרים שסוכר בצום לא מאוזן זה מאוד לא בסדר... אז עכשיו אני מתחילה לדאוג, האם אני צריכה להמשיך ולהקל ראש בעיניין? יש לציין שכשאני כן מקפידה על פתית או לחם ב23:00 אני עם ערכים של סביב 95-100 בבוקר, אבל קשה לי נורא לאכול בשעה כזאת, בעצם קשה לי בכלל לאכול כל היום... האם אני ממש מסכנת את העובר שלי בכך שאני לא מקפידה? ובעצם, לאיזה סיכונים זה יכול להוביל? האם בחדר לידה אני צריכה לידע את צוות שיש לי סוכר גבוהה בצום? אגב, הסוכר בצום גבוה גם ליפני ההריו, כבר למעלה מ8 שנים שהערך בצום הוא סביב ה105 והאנדוקרינו אמרה שאין מה לעשות אם זה וזה לא נחשב סכרת, גם לא תנגודת אינסולין... הדיאטנית אמרה שזה נובע מהשחלות הפוליציסטיות... בכל מקרה, אני כבר בשבוע 28 ואני לא רוצה שמשהו יישתבש בגלל הקלת ראש שלי ושל הרופא... מה עושים?

סוכרת?

יש צורך לעקוב אחר סוכר כל היום פני למרפאת הריון בסיכון עם הנתונים להחלטה על טיפול

למעלה