סוכר ודבש

ariegur

New member
סוכר ודבש

האם פורום זה נוטף סוכר ודבש או שמותר להכניס לפה קצת אקשן ? אני שונא מקומות עם אוירה מתקתקה - זה תמיד נראה לי לא טבעי. אריה

chirab

New member
סוכרת

בחייך אריה, עד שיש מקום אחד בגלקסיה שהוא נטול ציניות, כעס וויכוחים מרים אתה מתלונן? נכון שזה נשמע קצת מלאכותי וסאכריני, אבל כנראה שאנחנו זקוקים לזה, לפעמים. בכל מקרה אני נהנית מזה..... (אולי כי אני סתם חנונה ואתה גנגסטר חסון וקשוח?) B-) B-)

ariegur

New member
סוכרת

שירב אולי אני חסון אבל בטח לא גנגסטר ולא קשוחץ בכל מקרה - אוירה של ``בובה`לה מותק`לה, חמודה`לה - זה לא בשבילי ! אוירה של סוכר ודבש יש רק באגדות . אריה

יפעת*

New member
אריה

אתה בהחלט יכול להכניס אקשן, כדברך, אבל האווירה שנוצרה כאן, היא משום שקבוצה גדולה של אנשים כאן מכירים אחד את השני, ולא רק ורטואלית. נוטף סוכר ודבש? שיהיה אם ככה אתה קורה לזה, אבל ברוב המקרים זה נקרא תמיכה, ואנשים צריכים גם תמיכה, ולא רק אקשן. יפעת

ליפעת

עכשיו אני מבינה יותר טוב את היחס שקבלתי כשנכנסתי הנה. אם אתם כבר קבוצה סגורה תסגרו את הפורום לעצמכם במקום לתת לאנשים להכנס ואז להעליב אותם. במיוחד כשמדובר בפורום גרושים ולא בפורום על אושר. קל מאוד להיות נוטף סוכר ודבש לאנשים שאתה מכיר, אבל אם הפורום הזה הפך לקבוצה סגורה אז בעצם לא שינית כלום מאז שאת התגרשת והיית לבד בלי מישהו לשתף אותו ומה שאת אומרת זה שכל אחד צריך ללכת ולהקים את הפורום שלו. אני באמת מצטערת שאני מפילה הכל עליך, זאת באמת אחריות גדולה לשנות את העולם פשוט קצת כואב לי הלב עכשיו. והנה יש אפילו אנשים שנכנסו הנה בשביל אקשן (פורום שידוכים לבעלי נסיון משותף) אז תשכחי מה שאמרתי. ביי.

יפעת*

New member
שירה

זו בהחלט לא קבוצה סגורה, וזה לא מה שאמרתי. התכוונתי שהיחס החיובי לאנשים שלפעמים נראה אפילו קצת מוגזם, הוא בגלל הכרות קודמת. לא כולם כאן מכירים את כולם, ובכל זאת הרבה אנשים חדשים שנכנסו לפורום, התקבלו בו בזרועות פתוחות, ואני חושבת שאת כלולה בזה. אני לא ממש מבינה על מה ולמה נעלבת מהיחס, האם תוכלי להסביר? יפעת

למעלה