סוף החופש-סקר שכמו תמיד הזוי

סוף החופש-סקר שכמו תמיד הזוי

בס``ד -הנה בא סוף החופש הגדול לפחות שלי... 1.היה לכם משעמם? 2.מה לקחתם מהחופש? 3.מה רציתם לעשות ולא הספקתם? 4.נמאס לכם מהחופש? 5.תנו משפט אחד לסיכום החופש! נתראה בשנה הבאה...סתאאאם!

סוריא

New member
החופש שלי עוד לא התחיל ../images/Emo178.gif

יום חמישי מועד ב' בפיסיולוגית (אמרתי לכם שיהיה לי.. אני פשוט גרועה בזה...) תחזיקו לי אצבעות... 1. לא. היה כיפ :) תענוג ללמוד. 2. לימודים? 3. לטייל... ללכת קצת יותר לכנרת... 4. איזה חופש ? 5. יאללה שיבוא כבר..

zakzak8

New member
חחח אשכרה.. (תקנו אם יש שגיאה באשכרה..)

כמה שנים כבר לא הייה לי חופש? 3? 4? ו.. מכירים את זה שתמיד כשמתחיל חופש אתם שמחים ואז אתם נזכרים שזה בעצם לא לכם... או שרק אני מכיר כי אני הכי זקן פה?

בתי770

New member
חעחעחע זה לא ניקרא זקן!אבל....

גם אם ההיית זקן בן100זכותך להיות איפה שתרצה!ופורום זה מקום ל כ ו ל ם !!!

בתי770

New member
השיעמום שווה את הלחץ של הבגרויות

ב ט ו ח! ! ! בהצלחה לכולם!משיח נאו‎;>‎

mickeyMAUS

New member
התשובות שלי ../images/Emo204.gif

1. כן!! 2. כלום... יותר מדי שעות שינה.. 3. לטוס לירח. 4. כן! תמיד טענתי שאני צריכה מסגרת... 5. מתי יתחילו הלימודים?? ושלא תטעו, אני סיימתי תיכון כבר לפני שנתיים ומחכה עכשיו לתחילת הלימודים בטכניון.. (מצפה בכיליון עיניים למען האמת, למרות שאני יודעת שאני ממש לא הולכת להנות שם..)

סוריא

New member
תלוי איך את מסתכלת על זה :)

יש לי חברה שם. מצד אחד הלימודים שם יכולים להיות סיוט, והמרצים מגעילים וכלה הבלה בלה הזה.. מצד שני היא מספרת שיש שם יחסים מה זה טובים בין החבר'ה.. בגלל שכל כך קשה.. יש הוואי טכניוני כזה.. בגלל (ואלי למרות) שחיים שם בערך... היא מספרת חוויות וצחוקים - להתעלף.. בהצלחה :)

mickeyMAUS

New member
מבחינת הקושי בלימודים ../images/Emo204.gif

יהיה לי ממש קשה... כי צריך לחרוש שם כדי להשאר, ואני ממש לא כזאת.. יש לי שם כמה חברות שכולן רק ניסו לשכנע אותי לא ללמוד שם בגלל הקושי הזה. אבל אל תדאגי, אם הצלחתי להנות מהפסיכומטרי אני אצליח להנות גם מהלימודים שם
זה באמת תלוי רק בי, אם אני אחליט שאני נהנית מזה, אני באמת אהנה!

mickeyMAUS

New member
אני גרה בקריות ככה שאני רגילה ללחות ../images/Emo204.gif

והעליות בחיפה.. גם לזה אני רגילה.. עשיתי שירות לאומי שם, וגם עשיתי שם קורס לבגרות בפיזיקה.. זה באמת לא מטריד אותי! וגם הבית שלי נמצא על גבעה אז בשביל להגיע אליו צריך לעלות ולעלות ו...
אבל אם רוצים אפשר להנות גם מזה!
זה כל העניין, רק אני מחליטה ממה אני רוצה להנות!

אפשר לעודד אותך?

יש שם אחלה חבר'ה!!!!! לא מעט חברות שלי מהשבט הלכו ללמוד בטכניון- ככה שכנראה יש שם חברה מעולה
(אבל קחי בחשבון שהן מסיימות השנה
) ויש הרבה פעילות תורנית-חברתית של הגרעין של הרב זייני. ובבקשה, אנא ממך, אין מה להשוות בין חיפה לקריות

למעלה