סוף העולם קרב?

mic26

New member
סוף העולם קרב?

מסתבר שהמקום הבטוח היחיד בעולם למחר הוא בוגראק (ולא כמו שכתוב בכתבה), כפר שנמצא שעה וחצי נסיעה מהבית שלנו.
http://www.haaretz.co.il/news/apocalypse/1.1889933
נורא מצחיק לראות את הראיונות עם ראש העיר. הוא מצטט מכתבים מתמהונים שכתבו לו על הכפר שכוח האל שבו הוא חי, וגם הודעות הזויות שאנשים משאירים במשיבון. אנשים מוזרים לא מפסיקים להגיע למקום, ונכון לעכשיו המשטרה סגרה את הכפר, ובמיוחד ההר, למבקרים נוספים. הפחד הכי גדול שלהם הוא מהתאבדות המונית.
מעניין אם בתור מי שחיים לא מאוד רחוק, נקבל קצת מההדים של החייזרים, או לפחות נהיה גם מוגנים.
בינתיים, מסיבות סוף עולם מתוכננות למחר בערב. אנחנו נשב בבית מול אופרת הסבון הצרפתית האהובה עלינו ובטח נירדם על הספה. בכל זאת, בשבוע הבא מחכות ארוחות חג וצריך לאגור כוחות.
הדבר היחיד שחשבנו לעשות לרגל סוף העולם זה לא לשלם את הצ'ק למס הכנסה שהיינו חייבים לשלוח השבוע (כן, שוב אני מכניסה מסים בפוסט לא קשור). זה היה רעיון של הרבה אנשים, האמת.
מה אתם מתכננים לסוף העולם? חוגגים? חוששים? חושבים על זה בכלל?

diday

Member
טוב שהזמנתי כרטיסים מראש

שיערתי שאכן המשטרה תסגור את המקום

מיק, אם היית אומרת קודם

היינו באים... מה טוב יותר מאשר לשבת שם בצד, על מכסה המנוע, ולראות מאות מטורפים מבולבלים לגמרי כשכלום לא יקרה...

MayFebruar

New member
"מחר" זה כבר "היום" בכמה מקומות בעולם

מה שגורם לי לתהות אם בני המאיה ידעו שהעולם הוא עגול? ושיהיו טיים זונס? מתי זה אמור לקרות בכלל?

אני אמרתי לבובי שעדיף safe than sorry ושמחר הוא חייב לעבוד מהבית כדי שנהיה ביחד אם משהו יקרה. הוא צחק עלי. אח"כ נזכרתי שמחר יש לי שיעורים בחד"כ, אז תהיתי מה יהיה- הוא ישאר בבית ואני אלך? ובסוף חשבתי איזו סתומה אני, דואגת שיהיה סוף העולם אבל לא לפספס חד"כ?

בקיצור, בובי צוחק עלי אומר שלא יקרה כלום והוא לא נשאר בבית כי יש לו פגישות מחר. נראה לי שיהיו אצלנו עסקים כרגיל. היום אנחנו אפילו הולכים לקניות בסופר. אדישים או אופטימיים?

יש לי משפחה שמאמינה בכל מני דברים רוחניים, הם (הורי ואחותי) טוענים שיתחיל עידן חדש וטוב יותר ושהקטבים המגנטיים יתחלפו (לא פיסית).
אני אומרת שנחיה ונראה. Seeing is believing!

(בדיוק רציתי לכתוב פוסט על זה בעצמי
)

diday

Member
איך יכול להתחיל עידן חדש טוב יותר

כשהמוסלמים משתלטים על אירופה?

MayFebruar

New member
אולי החיזרים יקחו אותם? כנראה שלא סתם

הם אמורים לנחות בצרפת

mic26

New member
כשאת הולכת לקניות בסופר

אל תשכחי לקנות טונות של קופסאות שימורים. היתה השבוע כתבה בטלויזיה על משפחה אחת עם בונקר גדול ואוכל ומים שיספיקו לשנה. בגלל שהם בטוחים שהם היחידים שמתכוננים לזה, הם גם ישנים עם רובה מתחת למיטה, כי הרי ברור שיבואו לשדוד אותם.

MayFebruar

New member
עכשו אנחנו תקועים עם מלא שימורים ומים. יופי.

סתם סתם!

עכשינו קניות פשוטות לרגל החופש הארוך.

ראינו פעם בנשיונל גיאוגרפיק תוכנית על אנשים שמתכוננים ליום הדין. יש המון כאלו (בעיקר אמריקאים)! מדהים איך הם משקיעים כ"כ הרבה זמן ואנרגיה בבונקרים שלהם ובדרכי המפלט וההישרדות... היתה משפחה עם בונקר בהרים שהם יכלו לגור בו 5 שני בלי לצאת! (אבל זה היה ממש טיפשי כי הדרך לבונקר היתה מאוד ארוכה, ואני בספק אם ביום הדין הם היו מספיקים להגיע לשם. אתמול הם בטוח הספיקו
) ואחת שהאבא קנה סטוקים של אוכל מיובש באבקה ל-3 שנים. וכל המשפחות מאומנות כמו חיילים לגרוע מכל. פשוט מדהים.

אספרסו2

New member
יש תעשיה

שלמה סביב מסע ההפחדה הזה,בעידוד התקשורת שגוזרת גם היא קופון.

MayFebruar

New member
לא ברור לי מה הם מרוויחים מההפחדה הזאת

נראה לי שרק חברות התרופות ופסיכיאטרים\פסיכולוגים מרוויחים מזה.

אספרסו2

New member
מי בנה

את הבונקר שסיפרת עליו,מי ייצר את האבקה האכילה,הם מרוויחים מההפחדות.

MayFebruar

New member
לא חסרים בונקרים לצרכי מלחמה שאפשר להשתמש

בהם לסוף העולם.
והאבקה, הבחור עצמו סיפר שהוא קנה אותה בחנות צבאית. זה לא מוצר נדיר, הרבה מטיילים משתמשים בזה, גם כאן בנורבגיה יש את האבקות האלו בחניות מטיילים. אפשר אפילו להכין אותן לבד בבית.

אני לא חושבת שצריך להאשים את התקשורת ואחרים בפחדים ובפעולות שלנו. נכון שהם יכולים להפחיד, אבל רק אנחנו יכולים להחליט איך להשתמש במידע הזה. האנשים בתוכנית בכלל פחדו מדברים שבחיים לא שמעתי עליהם (איזה הר געש מסתורי מתחת לאדמה, וכל מני ימי דין של כתות) או מגוחכים כמו תחיית המתים. לדעתי, יש גבול לכמה אפשר לתת לתקשורת ולבעלי אינטרס לאכיל אותנו בכפית. בסופו של דבר הכי קל להאשים אחרים בפחדים שלנו במקום לחשוב למה אנחנו בכלל מאמינים להם ונותנים להם להפחיד אותנו.

yaelisam

New member
יפה כתבת

אבל לא כולם כאלה חכמים... את רוב האנשים קל להפחיד.

MayFebruar

New member
תודה רבה

זה נכון. אבל לא נכון לדעתי להאשים רק גורמים חיצוניים, קצת ביקורת ואחריות אישית לא מזיקה לדעתי.

shemesh7079

New member
זה לא להאשים גורמים חיצוניים

זה להכיר באמת העצובה, והיא- שרוב האנשים, איך לומר, לא עמדו בתור כשחלקו שכל?

yaelisam

New member
בדיוק מה שהתכוונתי

מאיפברואר צודקת מאה אחוז, לא נכון להאשים אחרים, אבל יש יותר מדי אנשים שבאמת באמת לא חושבים בשביל עצמם... את האמת רוב האנשים ככה, ואפשר לראות את זה לאורך כל ההיסטוריה האנושית. לדעתי זה מעצלנות נטו, למי יש כוח לחשוב מה עדיף, מה יותר טוב, מה יותר הגיוני?
יותר קל להקשיב למישהו אחר ולעשות מה שהוא אומר.

אספרסו2

New member
נכון

גם לכל אלו שנותנים את מבטחם בישות אלוהית שמעולם לא הוכיחה את קיומה.

למעלה