סוף השבוע כאן! מה שלומכן?

meytall0

New member
סוף השבוע כאן! מה שלומכן?

מה שלום האוצרות?
ספרו ושתפו

מיטל

meytall0

New member
שבוע וחצי של שפעת

שבוע וחצי של נזלת,שיעול, ליחה, חום וכאבי ראש. ממש כל החבילה..
בימים האחרונים אני בשלבי התאוששות.
חוץ מזה, הילדים לא נדבקו- שזה המזל הגדול.
העבודה בשעות גמישות, כך שכל פעם שהרגשתי טוב עבדתי קצת (אין לי ימי מחלה צבורים עדיין).

אני בתקופה טובה כיום
. מזמן לא הרגשתי סיפוק מהעבודה, אני נהנית ממנה מאוד (התקדמתי וכעת אני מנהלת שירות לקוחות של אתר אינטרנט המספק שיעורים מוקלטים לסטודנטים, ואחראית על ארגון העניינים הטכניים) יש לי את הבוס הכי מקסים בעולם- שיודע לפרגן ומעריך, וכיף לי לתת מעצמי במצב כזה.
הילדים מקסימים, מסבים לי אושר עצום
.
מכירות את זה, שמסתכלים עליהם, והלב מתמלא באושר ונחת וכל הרבה אהבה??
(חפרתי לכן.. רציתי לשתף גם את הטוב, ולא רק את הרע...
)
ולקינוח, תמונה של האוצרות שלי, באילת בזמן מבצע עמוד ענן:

שבת שלום!
מיטל

puchula

New member
מיטל

למרות המחלה כל כך כייף לקרוא אותך
את נשמעת במקום מעולה
אני זוכרת את כל התקופות הקשות בתחושה שהנאחס לא עוזב (אובדנים, קשיים עם הדירה והמשפחתון ושלל צרות) ועכשיו אני שומעת אותך ברורה צלולה ומאושרת! כל כך משמח לראות את זה
ממש ממלא אותי שמחה

שנה חדשה התחלה חדשה

מחפשת מקום לעבוד בו משמונה עד ארבע, ולוותר על הלילות והערבים מחוץ לבית.
במגעים עם מקום עבודה בדיוק כזה, יש מצב שעוד מעט תבוא הנחת...
זורקת את הקביעות עבור אמא במשרה מלאה (לא כולל שעות הגן כמובן)... נראה לי שווה.
האוצר היא דובי לא-לא, סרבנית אוכל, ומוציאה לנו את המיץ בכמה ימי שפעת. מצחיקה מאוד, אבל. יצא לי הרבה זמן איכות, ואפילו כשהיא ככה זה כיף.

meytall0

New member
"דובי לא לא"

מחזיקה לך אצבעות שתצליחי להתקבל למקום העבודה.
אכן, אין כמו לעבוד בבקרים, ולהיות נטו שלהם בערב.
אשמח שתעדכני.
מיטל

ידי קסם

New member
גם לי יש שיתוף קטנטן...

טופזי כבר שבועיים נקיים לחלוטין ללא שום הרטבה במיטה! (וכל זאת הודות עצת התרפיסטית שלי שלהעביר את האחריות לטופזי ולאמר לה שבפעם הבאה שיברח לה במיטה יהיה עליה להוציא בעצמה את המצעים מהמיטה ולהכניס למכונת הכביסה)
ו... אוטוטו שבוע שגמולה לגמרי מהמוצץ. הכוונה לכך שהראתה לכולם ולעצמה שמסוגלת לישון ללא "המוצצי והחיטולי". אני ובעלי החלטנו לנסות וללכת על זה. הכנו אותה שבוע מראש שהיא כבר גדולה ובוגרת 'ומיום ראשון הבא תישן בלי מוצץ' וכשחשבנו ביחד מה נעשה עם המוצצים. היא בעצמה הציעה ש"נשמור אותם בקופסא קטנה וחמודה לתינוק הבא".

שיהיה לכולן כאן שבוע טוב

meytall0

New member
איזה יופי, השלבים של הגמילה מהטיטול ומהמוצץ

מדהימים. נשמע שאצלכם עברו ממש בקלות.
ופתאום הם נראים לנו כאלו גדולים ובוגרים..

מחכה לרגע שאליה יסכים להיפרד מהמוצץ..

דני תות

New member
היה סופש קשה

הייתי הרבה לבד, בעלי לומד וזו תקופת מבחנים והייתי צריכה להיות לבד כמעט כל הסופש.
הקטנה (בת חודשיים) מתוקה אבל התקשתה להירדם ובכתה לא מעט,
והגדול (בן 3.5) היה לא פשוט... ניסיתי ללכת איתו לאיזה פעילות לטו בשבט והוא היה מאד רגיש, בכה גם מכל שטות, התרגז לי היה ממש לא כיף וקשה.
ניסיתי להיעזר בהורי אבל גם הם לא היוו יותר מדי עזרה וכשקלטתי שאני במילא עושה הכל לבד כבר העדפתי לחזור הביתה.
ועוד היה איזה עימות קטן עם הגננות של הגדול ולמרות שזה נפתר אני עוד חופרת על זה בראשי כל הסופש...
בקיצור, שמחה שניגמר הסופש. מקווה שהשבוע שיתחיל יהיה טוב יותר.

למעלה