סוף לאמפולות - שואב אבק לפרעושים

גורדיאן

New member
וזה מזכיר לי סיפור (אמיתי) מארה"ב:

החקלאים שם סבלו ממכת ארבה ואז התפרסמה מודעה שמציעה פתרון "ביעילות של 100 אחוז" לקטילת הארבה ובמחיר זול במיוחד. אלפי חקלאים שילמו כמה דולרים וקיבלו 'ערכת טיפול' שכללה משטח עץ (A) ופטיש עץ (B) פלוס "הוראות הפעלה" כנ"ל: הנח את הארבה על A והכה בו בעזרת B.
הממציא כמובן נשלח לכלא למרות שלא חרג מההבטחה של 100 אחוז יעילות...

אין למה שכתבתי שום קשר לשואב האבק הנ"ל אבל לא הייתי מנסה להפעיל שואב אבק על החתולים שלי, יש לי רושם ברור מה תהיה התגובה שלהם.

dimitrygo

Active member
מנהל
אני לא חושב שהמכשיר הזה עושה הרבה רעש, סה"כ זה מכשיר קטן

הבעיה שלי איתו היא שהחתולים שלי לא כ"כ אוהבים להסתרק.

sharonei1

New member
כל שואב אבק גם קטן ידני עושה רעש דיי חזק

כי אוויר שנשאב גורם לרעש

dimitrygo

Active member
מנהל
בעיקר המנוע עושה רעש אבל המכשיר הזה ממש קטן

גורדיאן

New member
שים לב שבפרסומת הזאת יש סרטון ובה מוצג המכשיר אבל

לא כשהוא מופעל ואפשר ללמוד כמה רעש הוא עושה, אז חיפשתי ברשת סרטונים שבהם יש תצוגה אמיתית ואין כאלה. לכן במקרה הטוב אין מספיק מידע, במקרה הרע הם מסתירים מידע.
אגב, יש גם מכשירים קטנים שעושים הרבה רעש.

דגלמנגה

New member
גם אני לא מצאתי בשום מקום סרטון שמציג פליית פרעושים אמיתיים

במכשיר הזה, רק וירטואליים. באיביי ואמזון מזמינים אותך להיות הראשון שיכתוב עליו חוות-דעת.

sharonei1

New member
כל שואב אבק גם קטן מרעיש אלה אם עשו לו מערכת השתקת קול מיוחד

כלשהי

אלישבע777

Well-known member
אפשר להרגיל את החתול! אפילו לשואב אבק רגיל

צפו במיש מיש החתול מבאר שבע, מתענג על שאיבת האבק מפרוותו , למרות הרעש המחריש אוזנים

דגלמנגה

New member
האינטרנט מוצף בווריאציות של מסרק אלקטרוני - 99% מהם "יתומים"

ללא אבא ואמא (קרי: יצרן) רק סוחרי גדג'טים למיניהם. המוצר שהצגת נקרא Petsaver רק בישראל ורק אצל וואלה-שופס (שהוא סוחר הגדג'טים במקרה הזה). זה מה שנקרא "מוצר מדבקה", כמו הדגם "סופר לאנסר" שקיים רק בישראל. באתר אחר "Bzamoo", שמציע אותם תנאים, של 50% הנחה, אותו מוצר בדיוק, מכונה: "Electric Flea Comb", קישור: https://bzamoo.com/collections/electronics/products/electric-flea-comb
בשיטוטי באינטרנט, להתחקות אחר שורשיו של ה"יתום הזה" נתקלתי בסקירה: "Best Flea Combs For Cats & Dogs" קישור: https://stoppestinfo.com/424-flea-combs-for-cats-dogs.html ושם סוף סוף נמצא האחד שיש לו מקור מזוהה. הנה: http://epilady.com/product-category/lice-comb, שבכלל מיועד לכינים.
אגב, כל סוחרי הגדג'טים, בלי יוצא מן הכלל, מכריזים שהמוצר שלהם הוא זה שעליו ממליצים כל הווטרינרים.
לסיכום: אני חושב שמסרק-כינים צפוף וקערית מי-סבון הם השילוב היעיל ביותר ....או הפטיש והקרש שהציע גורדיאן.

dimitrygo

Active member
מנהל
בעולם המודרני שהכל כמעט מיוצר בסין זה הגורל של רוב המוצרים

יש המון חיכויים או כפילים.
אגב המוצר הזה FLEA ZAPPER הוא גם מוצר מעניין אבל הוא עובד אחרת, הוא לא שואב את הפאעושים פנימה אלא הורג אותם על המקום ע"י מכת חשמל
http://epilady.com/product/flea-zapper/

דגלמנגה

New member
עוד וריאציה על הנושא: "יותר חשמל - פחות עמל"

ל-FLEA ZAPPER, שהוא רעיון פנטסטי, יש באמזון יותר פסילות וספקות מאשר הילולים. השיווק בארה"ב זריז ומתאים למדינה מפותחת, בעוד שאצלנו מועד ההחזרה חולף עוד לפני שהמוצר סופק ואין עם מי לדבר, כשהוא מפסיק לעבוד ...אם בכלל התחיל.
רכישה של מכשיר חשמלי קטן, מייד-אין-צ'יינה עם/בלי שם-יצרן, שאי אפשר להחזיר, או שההחזרה עולה יותר מכל המכשיר - זה הימור גדול מדי לטעמי, וממש לא חשוב אלו הבטחות נותנים לי על הפלאות שהוא עתיד לחולל.
על הנחמה, שכל המכשירים הקטנים הללו מיוצרים היום בסין, כבר שילמתי שכר-לימוד. יותר מפעם אחת. למזלי, קניתי בארץ, בחנויות שאינן על טהרת הווירטואליות, ויכולתי להיכנס עם המכשיר, לדפוק על השולחן, להבריח כמה קונים פוטנציאליים, ולקבל את הכסף בחזרה.

גורדיאן

New member
ממש ככה.

לפני חודש וחצי קניתי מכשיר DVD קטן וזול, ואחרי חודש השלט הפסיק לעבוד, פירקתי אותו והתברר לי שהקופסה שמחזיקה את הסוללות עשויה מפלסטיק דק יותר מנייר, כל כך דק עד שהקופסה לא עמדה בלחץ של הקפיצים בתוכה (אלו שמחזיקים את הסוללות במקום) והתפרקה.
ולמה קניתי מכשיר קטן וזול? - כי אפשר לקנות DVD זול שימות לאחר שנה-שנתיים (בדרך כלל ראש הלייזר יוצא מאיפוס ואין לזה תיקון) או לקנות DVD יקר ואיכותי שימות לאחר שנה-שנתיים בדיוק מאותה סיבה.

dimitrygo

Active member
מנהל
אבל עם קטן וזול יש לך סיכוי גבוה שלא ישרוד אפילו שנה

למעלה