סוף סוף גם לי יש משהו להראות

קצת יותר... חודש ושבוע ../images/Emo8.gif

ושכחתי לציין שאני עוד לא סבתא, ובינתיים יש גם עבודה במשרה מלאה, אחרת בטוח הייתי סורגת הרבה יותר...
בשבוע שעבר אפילו ארגנתי סדנה קטנה אצלי בבית לכמה חברות, ועכשיו כל אחת מהן עובדת על פרוייקט סריגה משלה. איזה יופי?!
במוצ"ש אני נוסעת לארה"ב לשבועיים (מטעם העבודה) וכבר יש לי המון תוכניות לסריגה בטיסות (אעלה תמונות כשאחזור), וכמובן שקבענו להיפגש לסדנה נוספת כשאחזור.

ofelya

New member
יופי של עבודות ! ולגבי הטיסות -

את יודעת למה אסור להעלות מסרגות לטיסה? הם מפחדים שתסרגי להם afghan !

חחח../images/Emo6.gif באמת תהיתי אם מותר...

הנחתי שתהיה להם בעייה עם מסרגות מתכת חדות, אבל אני מאוד מקווה שמסרגה אחת (קרושה) מותר להעלות למטוס. מישהי ניסתה?

רבקה6

New member
איזה כייייף!!!!!

לפני שנות דור הייתי בארה"ב מטעם העבודה. ניו אינגלנד. כל מטר וחצי יש חנות לעבודות יד. שנה שלמה הייתי הולכת לעבודה בבוקר וחולמת על הערב בו אוכל לשוטט בחנויות, להריח, לקנות חומרים...שנה שלמה ביליתי כל סופ"ש לפחות יום אחד בטרוף יצירתי...מאז בכל פעם שאני מגיעה לשם (אחותי גרה בניו ג'רזי) אני משוטטת בחנויות האלה. איך אני מקנאה!!!! קחי תיק נוסף לחומרים... ר/

sara c

New member
מסרגות

שמעתי שה עכשיו אפשר בשה אני נסעתי סרגתי באצבאות ו גם במסרגות פלסטיק עבודה וחופש נעים

tova האחת

New member
יופי של עבודות.ואם את בחו'ל ויהיה

לך זמן יש לקנות נול כמו שאילתרת בחנויות לסריגה.לא יכולה לתת כתובת. היתה מישהי באחד המפגשים שהביאה נול עגול במס גדלים.אם היא כאן אולי תמליץ לך.

S o r i n a

New member
מיכל, יופי של עבודות!

הסוודר והדוגמנית שלו ממש מקסימים. אפשר לקבל את הוראות הסריגה של הסוודר? יש לי שתי בנות שיעשו הרבה עבוד סוודר כזה...

../images/Emo92.gif ההוראות ממש פשוטות

אני סרגתי לילדה בת 6, לפי מידות של חולצה במידה 10: היקף חזה - 80 ס"מ, אורך - 46ס"מ , אורך שרוול 40ס"מ (אם כי גם 35 ס"מ היו מספיקים) ובסה"כ כמעט 400 גר' צמר ההוראות המקוריות לקוחות מספר לימוד סריגה לילדים - "לא רק סבתא סורגת" חלק קדמי/אחורי: 60 עיניים , 12 שורות בסריגת 2-ימין 2-שמאל (או פטנט), וממשיכים בסריגה חלקה (שורה ימין, שורה שמאל) עד האורך הרצוי. שרוול: מעלים 28 עיניים וסורגים 12 שורות בסריגת 2-2/פטנט, ואז מוסיפים עוד 14 עיניים במפוזר לאורך השורה וסורגים עד האורך הרצוי בסריגה חלקה. ההמלצה בספר היא לסרוג את הפטנט במסרגות 6 ולעבור ל-7 בחלק השני, אך אני סרגתי הכל ב-6 (סתם כי שכחתי להחליף) ויצא בסוודר
. הדוגמה שהוספתי בחלק הקדמי ובשרוולים היא סריגת צלעות מרווחת: 3 שורות ימין, 3 שורות שמאל, 3 שורות ימין.

S o r i n a

New member
תודה רבה רבה!

אני הולכת לקנות צמר... בנותיי תשמחנה מאוד מאוד.

למעלה