סוף סוף זה הגיע
- עונה 10 פרק 1

riktal

New member
סוף סוף זה הגיע
- עונה 10 פרק 1

אם אני זוכרת נכון מקומיקון זה פרק של ג׳נסן ...הערות/מחשבות/תהיות על הפרק - זה המקום, רק לא לשכוח לסמן ספוילר בכותרת!

RBD1

New member
בדיוק סיימתי לראות את הפרק

כמו כל פרק תחילת עונה, יוצר את המסגרת הכללית של מי נגד מי בגדול. לא יותר מידי עלילה בתוך הפרק.
&nbsp
יש כיוונים כללים מה יקרה לכל דמות במהלך הסדרה, גם מהפרק וגם לפי ראיונות מקומיקון שיש ביוטיוב,מה שאני אוהב בסדרה זה למרות שאתה בטוח לאן הדברים הולכים, רוב העונה אומנם זה בדיוק ככה אבל בסוף יש טוויסט טוב

anaty69

New member
מסכימה

הפרק זה פשוט מתאר את נקודת המוצא של כל אחת מהדמויות. אין ממש עלילה. מה שמוזר לי זאת הקלות שבה סאם נתפס.

RBD1

New member
כן

אני משער שזה נכתב ככה כי סם היה פצוע. בכל מקרה, כל מקרה התפיסה, לדעתי נועד אך ורק כדי להראות שלדין יש עוד רגשות אנושיים.

anaty69

New member
גם אני חושבת כך.

נועדה לשרת את העלילה.לדין יש עדיין רגשות כלפי סאמי שלו. אבל עדיין הקלות הרבה מדי נראית מוזרה בעיני.

משי22

New member
רק עכשיו ראיתי

בגדול אהבתי את הפרק. היה לו קצב טוב (אם כי קו העלילה של קסטיאל והאנה די הפריע מבחינתי).

היה לי קשה שדין הוא מבחינתי עדיין לגמרי חידה. מה הוא עכשיו, לא שד ולא אנושי? משהו באמצע? גם לא הבנתי מה בעצם קראולי רוצה ממנו. יש לו אינטרס כלשהו? הוא סתם נהנה בחברתו? בשביל מה היו כל החודשים האלה שהוא בילה עם דין, מה הוא מנסה להשיג?

מה דין רוצה? למה הוא עזב את סאם? הוא חשב שהוא לא יקבל אותו בתור שד? כי הפתק שהוא השאיר לו מראה בבירור שהוא חשב על אחיו לפני שעזב ולא רצה שהוא ידאג. אחרת הוא היה יכול פשוט להעלם וזהו. גם לא ראינו שום דבר נורא שהוא עושה, או לפחות יותר גרוע מבעבר. בינתיים הוא רק הרג שדים שתקפו אותו, ואוקיי היה קצת אלים וקצת גס כלפי הבחורה, אבל לא היה פה איזה מסע טבח המוני. או לפחות אנחנו בינתיים לא יודעים על אחד כזה.

בקיצור, זה היה פרק די מבלבל מבחינתי ושום דבר עוד לא ברור לי (אם אתם יודעים יותר ממני, בבקשה אל תכתבו ספוילרים לפרקים הבאים, אני רוצה להשאר במתח. תיאוריות לעומת זאת יתקבלו בברכה
)

למעלה