סוף סוף מישהו פועל לשים סוף למיסיונריות החרדית

• פותח הנושא TaL53
  • פורסם בתאריך

beatman

Member
אני מקווה שיפנו כך את המטרידים הטבעונים/להט"בים/פמיניסטיות

ואנשי שמאל קיצוני.
זאת מיסיונריות אמיתית לעומת הצעת אפשרות הנחת תפילין ונרות שבת עבור יהודים.
לא שיש לי בעיה עם הזכות להפגין ולפרסם את דרכם לקהל הרחב, אבל אם ליהודי אסור לעזור ליהודים שלא ממש בקיאים במצוות להניח תפילין אז שיאסרו גם על מטיפי אידיאולוגיות זרות לפמפם את אמונתם, ובמיוחד כאשר הם עושים זאת די באגרסיביות לעומת החב"דניקים האדיבים.

חשבתי בהתחלה אולי הוא באמת הפריע לתנועה איכשהו כטענת עיריית הרצליה, אבל לאחר קריאת הקנס הופתעתי לרעה.
ציטוט מהקנס: "מטריד עוברי אורח בזה שמבקש מהם להניח תפילין"
אנטישמיות לשמה

TaL53

New member
אני שמח שסוף סוף

הבנת את הפסיכוזה החברתית של המיסיונריות, כפייה, גזענות, אלימות ומיזוגניה של האורתודוכסים כללי מי שלא בא להם בטוב.
&nbsp
כמובן ששליין מוצלח בסאטירה על כך.

beatman

Member
אני לא חושב שזה נכון להתבטא כך בתוכנית טלויזיה

מילא אם זאת היתה תחרות הומור שחור בפורום סגור וכך כל אחד יורד על השני וככל שיותר מקצין ומגזים, כך נועד יותר להצחיק.
אבל בתוכנית טלויזיה הפונה לקהל הרחב, זה עובר את הגבול.

רשמתי בהחלט, כי אני מסכים שזאת אנטישמיות, ועצוב שיהודי הופך לאוטואנטישמי.

לגבי "אורתודוכסים", אין שום "מיסיונריות, כפייה, גזענות, אלימות ומיזוגניה" ביהדות.
ולפני שאתה מאשים אחרים שמכלילים(ע"ע קולבסניקים) שים לב שבחרת להשתמש במונח כללי על כלל מי שנחשב "אורתודוכסי".

RubberSoul92

New member
מה אנטישמי בכך?

אנטישמיות מתבטאת בשנאת הלאום היהודי. כדי שתתחיל להפריד בין שני המונחים. יהודי חילוני, יהודי באותה המידה כמו אורתודוכסי ואף אחד אינו רשאי להגיד אחרת, בטח ובטח שלא חרדים.

beatman

Member
לא גבירתי, שנאת הדת היהודית היא אנטישמיות לכל דבר ועניין

מדוע נראה לך בסדר לשנוא בני אדם בגלל דתם, ולא בגלל לאומם ?
הדת והלאום הולכים ביחד בעם ישראל, התורה מגדירה אותנו כעם.
את ואתאיסטים אחרים המצאתם איזה "לאום יהודי" ע"פ קריטריונים אחרים, מדוע אסור לשנוא את אותו לאום אם זה בסדר לשנוא דת ? פעם שניה את כבר מצדדת באנטישמיות

RubberSoul92

New member
מצדדת באנטישמיות?

אתה לא מתבייש לומר לי את השטות הזו? תפרט מיד איפה אתה רואה כאן אנטישמיות. לשנוא דת זה נורמלי. דת זה דבר מיותר וזה נכון לגבי כל דת באשר היא. היחס שלי לאסלאם ולנצרות זהה ליחסי ליהדות. אם פעיל אסלאם היה מחלק קוראן ברחוב או נוצרי מאמין מטיף לכניעות כמו שהנצרות אוהבת להטיף, זה היה מרגיז אותי באותה המידה כמו הבחור שמחלק תפילין.
לא אכפת לי שדת תתקיים. מפריע לי שהיא מוטפת. לא אכפת לי אפילו לעשות חגים בהתנחלויות אצל אחיי הדתיים באווירה יהודית לתפארת, אבל אם מחר הם יצאו בהטפות אני אכעס מאד. דת זה עניין פרטי ולא צריך להטיף אותו. תרצה, תניח תפילין לא תרצה, לא צריך לשטוף את המוח ולהכריח. האם אתה מבין איפה הבעייתיות בשידול אזרחי המדינה בהנחת תפילין?
&nbsp

beatman

Member
תתביישי לך שאת קוראת לשנאה תופעה נורמלית

מילא שאת לא מאמינה, לא אוהבת, לא מתחברת וכו', אבל לשנוא(במיוחד בני אדם) זה עובר את הגבול.
לשנוא את הדת היהודית, את מאמיניה ואת אלה שמתכחשים לחלקם בה ורואים בעצמם רק "לאום" אנמי זאת אנטישמיות

&nbsp
ממתי החב"דניקים בעמדות שוטפים מוח או מכריחים ? את ממציאה ?
בכל פעם שנתקלתי בהם, הם רק הציעו בנימוס ושאלו אם כבודו מעוניין להניח תפילין.
כאשר סירבתי, איחלו לי כל טוב וזהו.
אימי שמקפידה להדליק נרות שבת נוהגת לקחת נרות וברכה מנשים המחלקות נרות שבת, נראה לי גם מחב"ד.
&nbsp
לעומת זאת אתן דוגמאות מדתות/כתות/אמונות אחרות:
יש צמחונים וטבעונים שעושים הפגנות פרובקטיביות מול מסעדות או בפארק הירקון ביום העצמאות ומנסים ללחוץ על אנשים בצורה אגרסיבית להפסיק לאכול בשר ולחלק "מחמאות" למי שלא מסכים עימם.
גם את מצעד הגאווה ניתן לכנות כפיית שטיפת מח שלה"טביות זאת תופעה תקינה ואת אישית אף קראת לי ללכת להשתתף (ולחבדניק אסור בסה"כ להציע להניח תפילין ?
).
ומי שלא מסכים לנגן ע"פ חלילם מכונה בשלל מחמאות ואף מאויים בהשתקה אלימה.
&nbsp
אני לא רואה שום פסול בלהציע להניח תפילין, זה אף מעשה מבורך הנותן אפשרות ליהודים שפחות מכירים את המסורת והתפילות.
ועוד במיוחד במדינה יהודית.
כפי שאמרתי לעיל, אני גם לא רואה פסול בהפגנות של אמונות ואידיאולוגיות אחרות, ללא כפייה.
אבל אם אסור על יהודי לקרב ליהדות, אז שיאסרו גם עליהם את המיסיונריות בפועל.

beatman

Member
בטלפון מתקשרים בכוונה אליך

אתה שומע צלצול של טלפון ועוזב הכל בשביל לענות ובמיוחד אם אתה מצפה לשיחה חשובה כלשהי ואז איזו פרסומת מעצבנת.
ברחוב אתה הולך ושומע ברקע פניה אליך בתור עובר אורח מזדמן, פשוט מנפנף ומיד עוזבים אותך.
&nbsp
בגדול גם זה יכול לעצבן, אבל גם אם החב"דניק היה עומד ולא פונה לאף אחד, האתאיסטים האנטישמיים עדיין היו יורקים אש, הוא הרי מאיים על האתאיזם שלהם

lEchoesl

New member
באמת מציק לך שמתקשרים אליך לשווק משהו? [כמובן אם השיווק לא

נעשה כול יום או כול שבוע] או שמתקשרים אליך כול שבוע מאותו המקום? גם לי מתקשרים פעם ב וזה ממש לא מציק לי כי אני אומרת להם ישר: <<לא תודה, מצטערת ביי ביי>> וזהו. ופעם מישהי התקשרה אליי מסלקום כול חודשיים, למרות שאמרתי לה שלא בא לי על המבצע שהיא מציעה. בסוף חסמתי את המספר וזהו
הכול נורא פשוט.

SupermanZW

Well-known member
שיווק טלפוני מציל סטודנטיות מעוני

אגב, זה תפקיד שהולך ונעלם מהעולם, החברות הגדולות כבר הבינו שזה לא אפקטיבי.

beatman

Member
אצל משווקים רוסיים

ואגפים דוברי רוסית מסויימים בארץ חושבים כנראה שזה מאוד יעיל.

SupermanZW

Well-known member
תוך מספר שנים זה יפסק

אבל יעברו לשלב הבא שהוא הרבה יותר גרוע, תרמיות טלפוניות של טלפנים שיתחזו לרשויות מס ויסחטו כספים מאנשים תמימים שיאמינו להם. הרמאים מחברות הסלולר עדיפים אלפי מונים מאלה שמתחזים לרשויות המס ומשכנעים אנשים להעביר אליהם עשרות אלפי דולרים ויותר.

בארה"ב וקנדה כבר יש רמאים טלפונים שמתחזים לרשויות מס ועושקים אנשים מחליפים את המשווקים הטלפונים, כאן כבר מתגעגעים למשווקים הטלפונים מפעם.

Astroo

New member
מנסים לעבוד על אנשים בעלי iq נמוך

זאת עבודה בזויה על סף הפלילי

SupermanZW

Well-known member
זה רק בזעיר אנפין, השלב הבא הרבה יותר גרוע

ולא רק על סף הפלילי אלא 100% פלילי.

beatman

Member
אצלי זה כמעט כל יום

לפעמים גם מספר פעמים ביום.
שיווק בשפה הרוסית, לפעמים אפילו ממדינות אחרות.

SupermanZW

Well-known member
גיחוך אינו שנאה והומור אינו יכול להיות אנטישמי

לצורך העניין גם לא גזעני משום סוג אחר, הומור הוא הומור והוא תמיד לגיטימי, הומור אינו ביטוי לשנאה או הטפה לשנאה.

למעלה