סוף סוף סיימתי את שמיכת קופסת התכשיטים שלי

תמר400

New member
סוף סוף סיימתי את שמיכת קופסת התכשיטים שלי

עברתי המון תלאות בתיפורים- הפורם עבד שעות נוספות אבל עשיתי זאת.
עוד תמונות ופרטים בבלוג שלי
[URL]http://yomcha.blogspot.co.il/2014/12/blog-post.html[/URL]

פ הילה

New member
תמר,השמיכה יפיפייה, אוהבת את הצבעים ,איזה דיוק

והעיקר שאת אוהבת את התוצאה. אהבתי מקסים

עירית32

New member
מהמם

שמיכה נהדרת, אוהבת את הצבעוניות.

קלעת בול עם התיפורים, אהבתי ששילבת קווים ישרים ופרחים.

ש מ ש א

New member
וואו איזה יופי

תמר התוצאה מלאת חיים ומקסימה. ואני אוהבת גם את האדום מאחור ומסביב.

ההדרכות שלך לשלבי השמיכה הזאת מונחות מזמן על שולחני ומחכות לתורן, אך כנראה שבניגוד לשנה שעברה, לא אצליח להשלים את השמיכה עד ראש השנה האזרחי...

תמר400

New member
תודה, אצלי ההוראות לשמיכה הזאת ישבו כמה שנים עד שהגעתי אליה

פיפה23

New member
כל הכבוד! השמיכה מאד יפה!

גם התיפורים החופשיים מרשימים! ולהיכנס לבלוג שלך זה כיף אמיתי עם הרבה השראה והדרכה טובה. אצלי עדיין מונח ה"טופ" של השמיכה. זו פעם ראשונה שתפרתי בגודל הזה ואין לי מקום לפרוש כדי לחבר בסיכות את שלושת השכבות.

עירית32

New member
גם אצלי המקום לפרוש שמיכה

בשביל לחבר שכבות היווה אתגר. עם השמיכה הראשונה שעשיתי, חיכיתי ליום של העוזרת, הגעתי מהעבודה לבית נקי ומסודר ופרסתי את השמיכה בחדר של הבן שלי , שעה אחר שמסיימים לנקות זו השעה היחידה בשבוע שאפשר למצוא אצלנו רצפה פנויה:)

מאז, נתקלתי בתמונה של נשים שמכליבות על שולחן. השתנו חיי, בחיי.
שולחן הפלסטיק המתקפל (שיש ברבה בתים לצרכי אירוח או פיקניקים) מתאים בדיוק למשימה, הוא צר מספיק בשביל להגיע למרכזו בקלות, לא מאוד גבוה (אני נמוכה למדי), עשוי פלסטיק - למי אכפת אם ישרט מהסיכות...
אני פורסת את הבדים והמילוי כרגיל, משטחת מהמרכז החוצה, לא מפריע לי שחלק מהשמיכה ללא תמיכת השולחן, העיקר שהמרכז משוטח טוב, מכליבה מהמרכז. כששטח השולחן מוכלב, אני מזיזה את השמיכה מצד לצד להשלמת השוליים.

פיפה23

New member
תודה עירית!

אני אנסה בדרך שאת מציעה. אני רגילה שצריך לקבע את שלוש השכבות עם נייר דבק. את מוותרת על זה?

פרח46

New member
יופי של שמיכה. אורירית ובצבעים מאוד נעימים. כל הכבוד.

ש מ ש א

New member
זה רעיון טוב ושמיכה יפהפיה

הבעיה היותר גדולה היא כשרוצים לפרוש את כל הבלוקים המוכנים ולסדר ולבדוק איך זה נראה. אז באמת צריך המון מקום.
אני נוהגת לפנות רהיטים בסלון, לשטוף את הרצפה, ולעבוד שם. מצרפת תמונה [ישנה למדי] להמחשה.
הרעיון להשתמש בשולחן ארוך להכלבה טוב - רק שלגבי גם ההתכופפות אל השולחן כרוכה בקושי גדול של הגב.
ולידיעתכן - יצא לי פעם לעבוד על שולחן גזירה ענק ורחב במפעל כלשהו - גם שם נאלצתי לטפס עליו ולהתכופף כדי להגיע למרכז הבד עליו הייתי צריכה לסמן משהו. כנראה שלכל שיטה יש יתרונות וחסרונות.

סולמין6

New member
יופי של שמיכה

השמיכה מאוד יפה ומגוונת. אני שמחתי לקרוא שיש עוד בתים שהזמן היחיד שאפשר לשים משהו על הריצפה - אחרי העוזרת... רעיון השולחן נשמע טוב אנסה הפעם הבאה.

למעלה