סוף סוף צילמתי את האוריגמי שעשיתי

barakfishel

New member
סוף סוף צילמתי את האוריגמי שעשיתי

סוף סוף היה לי זמן צילמתי חלק גדול מהאוריגמי שעשיתי, אבל נגמר לי המקום בflickr החודש (העלתי 100mb). אז הנה התמונות: http://tinyurl.com/MyGalIery חג שמח!!

gozim

New member
מדהים! כל הכבוד!!

ברק - איזו הפתעה!! אוסף מאוד מרשים! אני שמח שהצטרפת לפורום! ואתה מקפל גם TESELLATIONS, שזה די נדיר המחוזותינו! כל הכבוד! אילן

gozim

New member
נחכה בסבלנות לחודש הבא - כשתוכל להעלות עוד תמ

ונות. בינתיים אני מזמין אותך לבוא למפגש החובבים במרכז הישראלי לאויריגאמי, ברמת גן. יש מפגש ביום ראשון 3/5, בערב. אנחנו תמיד שמחים לפגוש מקפלים חדשים, מתחילים או מתקדמים, כמוך. להתראות! אילן

אמרו נא...

כל הדגמים שלכם שמופיעים באתר... יש לכם במקרה הוראות כיצד לעשות אותם, או שמא כולם מספרים שונים, וממילא לא תעלו את ההוראות למחשב? הייתי ממש רוצה לעשות את חלקם, יש שם דגמים ממש מורכבים שלא מוצאים כל כך ברחבי האינטרנט. לפחות לא את ההוראות כיצד לעשותם. לקנות ספרים, לא כל כך בתכנון שלי... הזמנים בהם אני יכול לקפל מאד מצומצמים, מה עוד שאין כרגע את הזמן ללכת ולחפש אחר הספרים. ואגב, את כל הדגמים ב- PC מקפלים מהסימון על הדף עצמו, או שמא ישנם גם הוראות בשלבים? תומ"ר.

gozim

New member
לדגמים שלי יש לחלק הוראות באתר שלי, לדגמים של

גדי יושנה יש באתר שלו, בכל הודעה יש קישור לאתר של כ"א. לגבי שאלתך על CP, אפשר בודאי את הדגם הראשון לקפל עם נייר שה CP משורטט עליו, אבל את הדגם הסופי עושים מנייר חלק. בד"כ ה CP של דגמים מורכבים לא נועדד להתקפל מגודל התחלתי שיכול לצאת מהמדפסת הביתית שלך, אלא מ 50 על 50 ס"מ ויותר מכך, כך שאין ממש דרך אחרת.. לגבי למצוא דגמים באינטרנט, זו אכן מלאכה מייגעת, ויש לא מעט אמנים שמפרסמים את מרכולתם באינטרנט. תבדוק אצל לאנג לדוגמא, אבל גם בפליקר - תירשם לאתר, תתחבר אלי, תעתיק ממני את הקונטקטס שלי וחפש אצלם DIAGRAMS. מצאתי 1140 תוצאות. בהצלחה אילן

תודה על ההפנייה לאתרים

לצערי לפליקר יש לי קצת סיבוכים להיכנס, אני מקווה לפתור את זה. כיצד ניתן לקפל את ה CP אם כשיש את הסימון על הדף גם כך קשה לקפל את הדגם? מן הסתם מי שהמציא את הדגם לא קיפל אותו בתחילה על פי סימונים בנייר או שסתם קימט את הנייר בצורה מוצלחת. לכאו' ודאי שעשה זאת בשלבים... אלא אם אני טועה. אני לא באמת מבין גדול, אך זו נראית לי סברא נכוחה למדי. פעם ראיתי באיזה ספר כיצד לקפל קרנף ע"י סימונים של PC, אך לאחר מכן מצאתי באינטרנט הוראות בשלבים. או למשל התוכי הפשוט והחמוד הזה, אשר בהזדמנות מצאתי הוראות לקיפול בקובץ שאיני זוכר היכן השגתי אותו. בטוח ישנן הוראות קיפול לכל הדגמים שיש באתרים ההם. למען האמת, עם PC יש לי מעט בעיה. משתי בחינות, שאולי קשורות זו לזו ואולי לא... לעצב אינני אוהב כל כך. מה עוד שאני מרגיש קצת תחושת פספוס והחמצה של כל הדרך, של כל שלבי הקיפול והסבלנות הדרושה בכך. אמנם גם ב PC דרושה סבלנות, אבל היא מסוג אחר. בכל זאת נראה הדבר כאילו רוצים לקפוץ מיד לתוצר המוגמר... מ"מ, אני פחות מחבב את הדרך הזו... ולכן אני כל כך מחפש את ההוראות לדגמים. תודה רבה על העזרה... אני לא בטוח אם הבנתי כל כך מה לעשות לאחר שארשם לאתר, אבל אני מקווה שאסתדר בע"ה. מקס' אעזר בך.. ;)

bshuval

New member
ואם תבוא למפגש החובבים

(שבו אף אחד לא נושך -- אני מבטיח!) נשמח לכוון אותך למיקום הוראות (אם יש) או ללמד אותך דגם או שניים (אם אין הוראות ואנחנו מכירים אותו)... בוא למפגש -- אני בטוח שתהנה.

תודה לך על ההזמנה...

דוקא הייתי בעבר במפגש או שניים, אולי שלושה... רמת גן. כשהייתי רך בשנים. לצערי זה כנראה לא יקרה. אין לי זמן רב לזה, בטח לא לנסיעות. מה עוד שאינני כה מוכשר, ולא מתעסק באוריגמי בצורה רצינית, עם הניירות המתאימים והחומרים הנכונים.. אני סתם מקפל לי להנאתי, בבית, בשלוה.
אך שוב תודה. אם יש לך מיקום הוראות שתוכל להפנותי אליו גם כאן יהיה זה לי לעזר רב.

gozim

New member
אתה מאוד צנוע

וגם מאוד מוכשר. ואנחנו לא מחפשים אנשים שמתעסקים ברצינות - זה תחביב בשביל כולנוו. בכל מקרה, תרשום בגוגל origami diagrams ותחפש תמונות. יש לך שם 59000 תשובות לבדוק. אילן

גילה או

New member
אוסף מרשים!

של דגמים . כל הכבוד! קיפלת דגמים מאוד מורכבים והתוצאה מרשימה . יש מה ללמוד ממך.......

גילה או

New member
אגב....

לא ידעתי שיש הגבלה חודשית בהעלאת תמונות ועד לא מזמן לא ידעתי שמעל כמות מסוימת יש לשדרג את החשבון בתשלוםל PRO

paluta

New member
וואו - איזה יופי

במקרה הגעתי לפורום הזה כי חיפשתי צילומים של דרקונים חייב לציין שאוריגמי שלך יפים מאוד והצילומים נהדרים ומהתמונות האחרות שראיתי כאן (גם של האחרים) אני מתחיל לחשוב על קיפולי נייר זה פשוט נראה מהפנט כל הכבוד ליצירתיות ולסבלנות

למעלה