סוף שבוע רגוע... בתפוז..

תאירU4

New member
סוף שבוע רגוע... בתפוז..

אז סוף סוף הוא הגיע! הוא כבר ממש כאן ואני מרגישה שהמקום הזה מתחיל להפוך לקצת מקום כזה של קיטורים מתקדמים. בוא נכתוב מה היה חיובי בעבודה, במשפחה, בזוגיות וכו' בשביל לזכור שכולנו בחרנו בזה וסה"כ יש גם המון טוב בלהיות אישתו של, אמא של, ולעבוד.

מעיןבר

New member
היה בהחלט חיובי ../images/Emo13.gif

לשמחתי אני בשלבי ניקיון של השולחן לקראת חופשת הלידה. הרבה מהעבודה מתבצעת כרגע מהבית וזאת הקלה משמעותית עבורי. הזוגיות - בד"כ היא חיובית
לצערי אישי עובר תקופה עמוסה מאוד בעבודה מה שמקשה על להפגש כמו שצריך. אני משתדלת לסייע כמה שיותר ולהוריד ממנו את הלחץ בבית (זה שאני כאן בהחלט מסייע). מצד שני, הרבה מעבודות הבית עליו כי לי פשוט קשה. מה שכן, מחכים לי עכשיו הכלים בכיור מאתמול בערב כי הבטחתי שאני שוטפת (הוא טורח על ארוחת הערב ליומולדת של אימו למרות העייפות והעומס) וכדאי שאזיז את עצמי בכיוון אחרי סופה"ש יתחיל עם בית בסגנון סדום ועמורה
.

הילהל

New member
שבוע חיובי מאוד

בבוקר יום א' הודעתי שאני מבקשת מכתב פיטורים וישתחילו לחפש לי מחליפה - אבן נגולה! ביום שלישי לילדים לא היה גן וצהרון (מסגרת רוסית) וביליתי יום מצוין בבית, עם מיה העינוגית וינתן שהיה מאושר מהקטע ואפילו אבאשלהם הצטרף לארוחת צהריים הילדים נרדמו מוקדם השבוע אז גם הזוגיות חגה (לא חייבים לפרט נכון?) ואם אני אצליח להזיז את התחת שלי מהמחשב והתנור שלידו אולי אפילו יהיה לי בית נקי...

נקודת האור של השבוע היתה מפגש מהנה ומצחיק

במיוחד עם חברים אתמול, אחרי שהילדון החולה נרדם ואבא שלו הצליח לחזור הביתה. כבר הרבה זמן לא צחקתי ונהניתי ככה

ענבל30

New member
אני אתמקד בעבודה, ברשותכן...

קודם כל - זה נפלא שיש לי אחת כזו. כלשהי. ואני מדברת אחרי שנים של עבודות "זמניות", "מזדמנות" ועבודות שלא התאימו לי, שלא היו במקצוע שלי או שלא היה לי בהן עתיד... וכל זה משובץ בתקופות של אבטלה או חוסר תעסוקה. אז קודם כל אני מאוד מעריכה את העובדה שבכלל יש לי עבודה. ומה חיובי בה?
זה במקצוע שלי
מרוב המטלות אני ממש נהנית!
רוב האנשים שאני עובדת איתם הם נחמדים
המשכורת סבירה בהחלט. אני מתפרנסת, לא צוברת חובות ואפילו הצלחתי לרכוש רכב לא מזמן - שדרוג רציני לאורח החיים שלי!
השעות נוחות (8-16 ויום שישי 8-13)
המיקום נפלא! 10 דקות נסיעה מהבית, במרכז יישוב עם כל השירותים מסביב (אם צריך קניות זריזות אחרי העבודה, או לקפוץ לדואר)
העבודה מגוונת - אני עוסקת בעיצוב גרפי, וזה כולל מגוון רחב של עבודות, החל מפליירים בסיסיים דרך כרטיסי ביקור אישיים ועד פרוספקטים יוקרתיים של חברות גדולות... ויש גם מטלות קטנות שהן אתגרים קטנים, מטלות שהן כאילו "שוליות" ובעצם מוציאות ממני יצירתיות שוב ושוב. זו הנקודה העיקרית שאליה חתרתי בעצם: לא משנה מה אני עושה, אני נדרשת להיות יצירתית. וזה נפלא בעיני!
מאמינים בי, סומכים עלי. מעריכים אותי ויודעים גם להביע זאת וגם לצ'פר במשכורת כשמגיע
בכל הקריטריונים החשובים - זו עבודה מעולה עבורי. אני שמחה שהם מצאו אותי ואני אותם, ומקווה שיימשך ה"רומן" עוד זמן רב.

ענבל30

New member
עכשיו אני קולטת שהשרשור מתייחס לשבוע החולף...

אז בלי לפרט יותר מדי, אספר שהשבוע ניגשתי לממונים עלי עם בעיה בריאותית שהתעוררה אצלי, וזכיתי להתייחסות חמה, תומכת ומבינה. מאוד ריגש אותי וחיזק אותי.

למעלה