סוף שבוע רגוע - שיר לסופ"ש

nizzan

New member
סוף שבוע רגוע - שיר לסופ"ש ../images/Emo79.gif

והפעם "בכל אדם יש מלאך" , לאלו מכם שלא יודעים השיר נכתב ע"י אסתר שמיר, פחות או יותר בתקופת הפיגועים הקשה של מרץ לפני כמה שנים. השיר בוצע מספר פעמים ע"י רמי עוד במופע פסנתר - תיעוד שלו נמצא בהופעה שצולמה בזמנו לערוץ 10. לאחר מכן, בוצע השיר גם ע"י ריטה בהופעה חיה (בפתח תקווה אם אני לא טועה). השיר יצא בדיסק האחרון של רמי, "שיר חשוף", ומלווה בשירה ובקולות של משי. אז מה דעתכם על השיר? אולי תספרו משהו שאנחנו עוד לא יודעים לגביו..

ענת 19

New member
שיר מקסים ...

אחד השירים היפים ביותר בעיניי באלבום האחרון של רמי . אני לא ממש יודעת דברים נוספים על השיר פרט לזה שהוא באמת שר עם משי , לא מזמן הם הופיעו יחד בניו יורק ושרו את השיר לקהילה היהודית (סתם לידיעה כללית רמי נמצא בערך כל חודשיים בהופעות בחו"ל - שאפו) חוץ מזה אני מאוד אוהבת את המשפט הזה בשיר : "בכל אדם ישנו מלאך, שמתהווה בשעת רצון" זה באמת משפט שחודר לי לפחות עמוק לנפש... סופ"ש מקסים לכולם !!

odeliaremos

New member
זה שיר מדהים../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

שומעת אותו הרבה במהלך היום,וזוכרת את המשפטים שלו בכל אדם יש מלאך,אינך לבד אינך עזוב,אתה קרן אור שבאה מן הרוח,מדהים אותי המילים,טוב הוא מוכשר אין עליו וזה שיר מקסים הלוואי שרמי יגיע גם אלינו לחיפה,נשמח לראותו שוב,אוהבת את ההופעות שלו,הוא מתוק,עדין לא עם שואו בלונים,זיקוקים אלא רמי והפסנתר שלו והלהקה זה מה שצריך זה הכל

למעלה