סוף שנה.

seaגל

New member
סוף שנה.

סוף שנה בפתח ושוב סגירת מעגל והפעם רציתי לכתוב לך לפני שאני אכתוב אם בכלל לילדים שליוו את המעגל הזה ולמה דווקא לך ? כי אני גאה בך! זאת הייתה שנה מדהימה, שנה קשה אך מלאת חיים את תחילת הדרך התחלת עם עייפות שהתיישבה במרכז הלב והנשמה עייפות פיזית ונפשית עקב המסע האישי שלך. השנה התחילה בכך שהיית צריכה לאסוף את כל הכוחות שלך לחייך ,לשמוח ולעשות את העבודה שלך הכי טוב שאת יודעת. לאסוף את השברים שהתפזרו ופצעו אותך ולהיות מסוגלת במקביל להכיל ,לאהוב ,להקשיב ולהיות בשביל הילדים וההורים בזמן שבפנים הצטברו דמעות שרק רצו לצרוח אני מתפרקת ואין לי מספיק אוויר! אך התברר והסתבר שיש בך הרבה יותר ממה שאת חשבת שיש בך יכולות להיות עבור עצמך ולשים אותך בפעם הראשונה בחיים בראש עדיפויות ובמקביל יש בך את היכולת לעבוד ולהיות ולתפקד יש בך את היכולת להתרסק ולקום ולשאוב כוחות מתוך הנשמה עמוק פנימה ,את מקור כוח עבורך. יש בך את היכולת להתרסק ולקום ולשאוב כוחות מהאנשים המדהימים שסובבים אותך... הלמידה שלוותה אותך לאורך השנה וחיזקה אותך תשאר בתוך ליבך לעד: הלמידה לצעוד בשבילים מקבילים ולשמור על תפקוד ועשייה הלמידה לצעוד מתוך הקשבה ללב שלך הלמידה לצעוד כשאת בראש למרות המחיר והוויתורים עם ההבנה שאת מרוויחה אותך הלמידה לצעוד וכשיש צורך לשחחר שליטה ולזוז הצידה הלמידה לצעוד למרות תחושת חוסר האונים הלמידה לצעוד ולהשאר בתוך עשייה למרות הקושי העצום והמשיכה מטה הלמידה לצעוד אך לשמור כל הזמן להיות את ולהגשים אותך הלמידה לצעוד עם חברים ולקבל תמיכה ואהבה כמו שלא חשבת שאי פעם תקבלי הלמידה לצעוד ולוותר על פנטזיות ולוותר על רצונות שתוקעים ולוותר על העבר שהכביד הלמידה לצעוד ולהפיק את הטוב ביותר בימים של נפילות ובימים של אושר ואור גדול הלמידה לצעוד ולוותר על המוכר עם הבנה שכל דבר לטובה הלמידה לצעוד עם תקווה ואמונה בלב שאת ראויה ואת חלומך את מגשימה בכל יום שאת חיה ונושמת שנה קסומה עם מתנות רבות סוגרת את השנה עם עייפות :) אך עם אושר עצום .... תודה לך שנת הלימודים תשס"ז אכן היית מדהימה מכל הבחינות לעד אזכור אותך.

ה מוזה

New member
~ ../images/Emo28.gif ~

"פתאום קם אדם בבוקר ומרגיש כי הוא עם ומתחיל ללכת, ורואה כי חזר האביב והוריק שוב אילן מן השלכת. פתאום קם אדם בבוקר ומרגיש כי הוא עם ומתחיל ללכת, ולכל הנפגש בדרכו קורא הוא שלום."
זה השיר שהתנגן בי כשקראתי את מכתב סיום שנת הלימודים שלך בהחלט בהחלט שנה של למידות מדהימות של פריחה ושל שלום פנימי שנת הלימודים תשס"ז אכן הביאה עימה ..מתנה יקרה מפז היא לימדה אותך על עצמך ועל כל מה שהיה קיים בך כל העת
שיהיה לך חופש לא פחות מדהים משנת הלימודים

יעל :-)

New member
../images/Emo142.gif

כשראיתי את נושא ההודעה, חשבתי שאמצא פה מכתב אוהב ומרגש לילדים בסיום השנה. וכמה שאת מרגשת ומצליחה להעביר משהו ענק במכתבים הללו, היה עוד יותר נפלא לגלות שבחרת לכתוב מכתב לך. מכתב שראוי להשמר, וכל פעם כשהדרך קצת קשה - לקרוא ולהזכר ולהזכיר לעצמך אותך. ולמרות שלכל מילה שכתבת יש משמעות, משהו בסיום המשפט הבא גרם לי לחייך ולחשוב על השינוי האדיר... "הלמידה לצעוד עם תקווה ואמונה בלב שאת ראויה ואת חלומך את מגשימה בכל יום שאת חיה ונושמת"

למעלה