סופטיון-בשיא הרצינות כעת.. H-(

סופטיון-בשיא הרצינות כעת.. H-(

אם מפריע לך שאני מבקר פה רק אמור ולא אגיע לפה.. מרק.

softy

New member
בנתוש

מפריע לי מאוד לראות אותך כאן, מספיק שאני צריך לסבול אותך בפורומים אחרים. ולכן עשה נא חסד עימדי ואל תכנס לכאן יותר אתה כמו קוץ בתחת. סופטי

שרון-ב-

New member
סליחה תרנגול - לפני ש...

אני מורטת נוצות בצורה אגרסיבית. מרק הוא אורח שלי, אף אחד לא יגרש אותו גם לא אתה. התחת שלי גדול ויש מספיק להרבה קוצים. אז לישר נוצות, לקפל זנב, לחדד ציפורניים ולהקליד בלי הכרבולת. שלך שרון. מרק, דירבאלק ! הבטחות מקיימים, אני מחכה....

softy

New member
הצרה עם אורחים כמו בנתוש

הם מגיעים בשקט אחר כך מתנחלים אחר כך צועקים אחר כך מפריעים אחר כך משחיתים אחר כך רבים אחר כך בועטים אחר כך מתחנפים ואחר כך לא מבינים מה רוצים מהם. סך הכל רצינו שיתנהגו כמו אורחים ופתאום הם רשמו את הבית על שמם בטאבו ופותחים בהליכים לגרש את בעל הבית, פתאום הם גם מתחילים לגבות כספים מבעל הבית, לא חסר הרבה שיתחילו גם לזיין את אישתו. בנתוש לא אצלי בבית, מרשה לו רק לשוטט מחוץ לגדר שם בפורשים, הוא הרי מת על המקום ההוא. בנתוש? סופטי.

שרון-ב-

New member
לכן המארח צריך להיות חכם -

לדעת לארח לשים מצעים נקיים, להגיש כיבוד קל, להרשות לו לצעוק, להפריע, להשחית, עם הזמן האורח מתאים את עצמו (תן לו גם את האשה, ממילא היא לא יודעת איך עושים את זה במקרה הטוב היא תלמד משהו ואתה תהנה) זה בית משותף, לכן לא ניתן לגרש את בעלי הבית ועד הבית חכם הוא. שיהיה לכם ערב נעים עד כמה שאפשר בנסיבות אנא - תנו כבוד ליום השואה להתראות שרון

שרוני-סופטיון ``הכלב`` צודק B-)

כמו הבוקסר שלי הוא שומר על הטריטוריה שלו ונובח,ונובח..הממ תני לו,אחרת יחוש חסר בית וזה הכי גרוע אצלו.. להבעט מכל מקום בבושה.. פניתי אליו,ענה לי בחוצפה,כרגיל יגיע עת,שגם את תבעטי בו בישבן אפילו בפורום הזה אין לו שליטה על הצרכים והוא דוקא כלב לא צעיר בטח לא גור אני הולך,ונותן לו לנבוח תהני אם תתגעגעי-בואי לכל פורום ביי מתוקה.. מרק.

שרון-ב-

New member
לעולם לא אבעט לו בישבן !

אני בועטת רק בביצים. ולידיעך מרק, סתם ככה לעשות פה סדר קל, זה לא הבית שלנו פה זו רק דירת נופש (מפוארת) שבאים אליה מדי פעם בכדי להנות ולהרגע מי לא בזין שלו שלא יבוא מי ששם זין מוזמן THATS IT BABY משאירה לך את ההחלטה אם להכנס או לא חונקת אותך אם לא

עוד לא פרחו הנרקיסים

וכבר התחילה הביצה ?? נכון שהאביב הגיע אבל למה לא להריח את הגרברות הצבעונים (לא מהולנד - הישראלים) ושאר פרחי הבר והשאירו את הבוץ במקום היאה לו

יערית

New member
מי מפריע?????

מי שואל את מי????? מי נגד מי???? כאן זה הפורום לכל פלירטוטי הלשון..כבר קראתי את דבריך לשרון למטה, מבקשת לו להכנס לתחרות בכבישת ליבה של שרון,היא כבר תפוסה במוח הילדה הזו,אנא ממכם שבו ,תתאקלמו,תנו לליבכם להנחות אתכם,ללשון ללקק אתכם, ודרך צלחה! אני בטוחה מרק שסופטי ידע איך להסתדר עם גברבר שכמותך..אתה אולי נשמע בריון ,אך אתה ילד קטן בנשמה. רגע ואם כבר מרק כאן,אז למה חמדה לא כאן? מה מונע מבעדה? רק שלא נהפוך את הפורום שוב לשדה קרב..רק לשדה ליקוקים ושטויות! שלכם השטותניקית. יערית(שרוני אני שומעת אותך נוחרת)

שרון-ב-

New member
שמעת אותי נוחרת ????

אולי שמעת אותי גונחת :) סתם סתם - אל תדאגי בקשר לילדים, שניהם נשמות טובות, ואני לא אומרת סתם ומאחר וזה הפורום שלנו, שיבלבלו בשכל כמה שבא להם, לאט לאט זה יעבור מ`כפת לנו, הם תמיד אהבו נשים מתאבקות, אז תהני מהמחזה כל עוד אפשר. אני לא רואה קרבות, אני רואה תפוזים מחייכים ותרנגולים מגחכים. דרך אגב יקירתי, את הליקוקי לשון משאירים לנשים..... אם את מבינה את כוונתי את מבינה :) יופי נחמה לילה נהדר ויום מקסים שרון שמתה על השטותניקיות הזאת והדליקה מחשב לקרוא אותה לפני השינה

יהיה טוב יעריתי B-)לא אפריע לסופיון

אני כאן רק בגלל שרוני תמיד אמרתי שהיא חומד טוב,קצת מתחנף כעת.. מרק

softy

New member
בדיוק אמרתי לשרון...

`` תראי, אם בנתוש יכנס לפורום למרות שהוא יודע שהוא לא רצוי, אז כל מה שאני חושב עליו זה באמת נכון. אבל אם הוא בכל זאת לא יכנס לפורום, אז כל מה שאני חושב עליו זה בטעות`` עכשיו באת אתה והוכחת שכל מה שאני חושב עלייך זה נכון. זה לא קטעים זה? סופטי.

שרון-ב-

New member
בדיוק שכחתי להגיד לך...

``מאחר והשמות שלנו מופיעים למעלה שווה בשווה בחישוב מתמטי זה יוצא 50 , 50.... אז מרק יכנס ל-50 אחוז שלי...`` מרק, מה שאומר בעצם... שתחלק את הזמן, הכתיבה, המילים שלך לחצי ואז יגיע השלום לביתנו ואף אחד לא יהיה מקופח. ברצינות ? הקברים עלו לי לראש ;-)

שרון-ב-

New member
איזה בעסה :-(

עד שהתחלתי להתרגל לרעיון.... מעניין של מי היד הזדונית... מעניין מי נתן לה אישור.. מעניין מה נתנו לבעל היד בכדי שיעשה זאת... נו טוב, עכשיו שאתה המנהל היחידי צריך ללקק רק לך ????? אחלה :) שרון, שרושמת עצמה לתורנות תחילת שבוע

למעלה