סופרבוס היא הזוכה במכרז התח"צ בבית שמש.

מצב
הנושא נעול.

shim121

New member
איפה ההבטחות של דני פאק-נין על שיטוף התושבים
בהפרטה?! אני לא מאמין שהחברה הכי גרועה בארץ קיבלה את אחד האזורים הכי מתוחים מבחינת תחבורה ציבורית. אפשר שאנחנו בתור תושבים נעתור לבג"צ נגד הזכייה הבזיונית הזאת?
כמו שכתבת "שיטוף"- באמת "שטפו" אותם

mister K

New member
זה לפני או אחרי הגשת העתירה לבג"צ??
כי כמעט בכל המכרזים שהתקיימו לאחר ההחלטה של וועדת המכרזים אחת מהחברות המפסידות הגישה בג"צ כנגד החברה הזוכה ומשרד התחבורה, בחלק מהמקרים הוחלפה החברה הזוכה במכרז מה שעיקב את כניסת המפעיל החדש בעוד כמה חודשים.
זה אחרי העתירה לבג"צ
בהתחלה הכריזו על קונקס כזוכה במכרז ואז בליליוס עתר לבג"צ כי ההצעה שלו הייתה הכי זולה (נו בטח, מעניין למה). פשוט בזיון שהחיסכון למדינה הוא השיקול היחיד שקובע איזו חברה תזכה במכרז.

זה אחרי העתירה לבג"צ
בהתחלה הכריזו על קונקס כזוכה במכרז ואז בליליוס עתר לבג"צ כי ההצעה שלו הייתה הכי זולה (נו בטח, מעניין למה). פשוט בזיון שהחיסכון למדינה הוא השיקול היחיד שקובע איזו חברה תזכה במכרז.
לא נראה לי שהייתה עתירה.
חוץ מזה עוד לא היה פרסום רשמי של משרד התחברוה כך שכנראה לא הכל סגור.

בועז ל

New member
הודעת דובר העירייה. חברת סופרבוס היא הזוכה במכרז התח"צ בבית שמש.החברה תפעיל נסיעות עירוניות ובינעירוניות ותחל את פעילותה בעיר בתוך תשעה חודשים. עכשיו חברים יקרים ,אמרו לי בבקשה האם עליי לשגר את תנחומיי הכנים לתושבי בית שמש .
עוד מלשכת הדובר -השלמת כביש 10 (3855 )
בפגישת עבודה של ראש עיריית בית שמשעם הסמנכ"ל לתשתיות ותיאום במשרד התחבורה סוכמו הפרטים הבאים : משרד התחבורה יעביר למשרד הבינוי והשיכון סך 19 מיליון ש"ח השתתפות תקציבית לצורך השלמת כביש 10 בקטע צומת יגאל אלון (בסמוך לישוב מחסיה) - כביש 38. בימים אלה נערך המכרז להשלמת ביצוע כביש 10 בעלות כוללת של 45 מיליון ש"ח. על הקבלן הזוכה במכרז לסיים את כל העבודות הנדרשות לפתיחת הכביש בתוך 30 חודש. כמה מלים משלי - אם אכן יתבצע המכרז וביצועו כמתוכנן ,זוהי בשורה גדולה עבור תושבי בית שמש והסביבה . כביש 10 גבה עד כה קורבנות רבים מדי.נחיצותו של הכביש אינה מוטלת בספק . נחיצות זו הביאה לידי ביצוע נסיעות בכביש 10 שנסגר לתנועה. העוברים על החוק : נהגים ושוטרים כאחת. מתברר שסגירתו של כביש 10 היא גזרה שאין הציבור יכול לעמוד בה. זה המקום להודות לשר מופז (על אף הביקורת שיש לי עליו בנושאים אחרים ) ועוזרו (שספג ממני קיתונות של רותחין לאחר התאונה בה קיפח את חייו אלי מטמון ,מתנדב מד"א ז"ל, בכביש זה) על רגישותם לנושאי בטיחות.

בועז ל

New member
בפגישת עבודה של ראש עיריית בית שמשעם הסמנכ"ל לתשתיות ותיאום במשרד התחבורה סוכמו הפרטים הבאים : משרד התחבורה יעביר למשרד הבינוי והשיכון סך 19 מיליון ש"ח השתתפות תקציבית לצורך השלמת כביש 10 בקטע צומת יגאל אלון (בסמוך לישוב מחסיה) - כביש 38. בימים אלה נערך המכרז להשלמת ביצוע כביש 10 בעלות כוללת של 45 מיליון ש"ח. על הקבלן הזוכה במכרז לסיים את כל העבודות הנדרשות לפתיחת הכביש בתוך 30 חודש. כמה מלים משלי - אם אכן יתבצע המכרז וביצועו כמתוכנן ,זוהי בשורה גדולה עבור תושבי בית שמש והסביבה . כביש 10 גבה עד כה קורבנות רבים מדי.נחיצותו של הכביש אינה מוטלת בספק . נחיצות זו הביאה לידי ביצוע נסיעות בכביש 10 שנסגר לתנועה. העוברים על החוק : נהגים ושוטרים כאחת. מתברר שסגירתו של כביש 10 היא גזרה שאין הציבור יכול לעמוד בה. זה המקום להודות לשר מופז (על אף הביקורת שיש לי עליו בנושאים אחרים ) ועוזרו (שספג ממני קיתונות של רותחין לאחר התאונה בה קיפח את חייו אלי מטמון ,מתנדב מד"א ז"ל, בכביש זה) על רגישותם לנושאי בטיחות.
עוד מדובר העירייה - תכנון תחנה מרכזית וחניון
נוסף לרכבת. הנ"ל במסגרת היערכות העירייה לשנת הכספים 2008. אם יורשה לי להיות מעט סקפטי בנושאים אלה - באשר לתכנון תחנה מרכזית, איני משוכנע שריח הבחירות הקרבות אינו עומד מאחורי פרסום זה. ובנוגע לחניון הצפוני של הרכבת, הרי שחניון זה היה אמור לעמוד על תלו עוד במהלך 2006 . בידי ראש העיר הבטחות של שני שרי תחבורה להשלמת החניון ומנכ"ל הרכבת הפורש ,עופר לינצ'בסקי . אגב לינצ'בסקי - לי עוד זכור כיצד העז ברוב חוצפתו לבוא ולבקש מראש העיר השתתפות בת 14 מיליון ש"ח להשלמת הפרויקט. אפילו פירורים הכרחיים אין בידה של הרכבת -בעלת תקציבי העתק - להשקיע בעיר.

amit1270

New member
מתי סגרו את הכביש?
נדמה לי שנסעתי בו לפני פחות מחודשיים.

IgKh

New member
מתי סגרו את הכביש?
נדמה לי שנסעתי בו לפני פחות מחודשיים.
הכביש "נסגר" לפני כמה שנים
אני חושב שבערך שלוש או ארבע. בתחילה הוא נחסם באמצעות בטונדות ובולדרים (שהוסרו ע"י תושבי האזור, והוחזרו ואז שוב הוסרו וכו'), אך מלפני שנתיים+ הוא טכנית פתוח לחלוטין, כאשר כל מה שמצביע על היותו סגור הוא רצף תמורורי הפנייה אסורה על כביש 375 ואכיפה נקודתית ובלתי תכופה בעליל של המשטרה. תושבי האיזור (כולל אגד ו"עילית") עושים בכביש שימוש יום-יומי.

אוהד11

New member
הודעת דובר העירייה. חברת סופרבוס היא הזוכה במכרז התח"צ בבית שמש.החברה תפעיל נסיעות עירוניות ובינעירוניות ותחל את פעילותה בעיר בתוך תשעה חודשים. עכשיו חברים יקרים ,אמרו לי בבקשה האם עליי לשגר את תנחומיי הכנים לתושבי בית שמש .
תתכוננו לראות שלל קבלני משנה לצד סופרבוס

mister K

New member
בושה ובזיון!

לא ברור לי איך מעיזים לתת לבליליוס וחבורת החאפרים שלו עוד מכרזים. לדעתי זה פשוט בזיון ועשיית צחוק מהנוסעים. מדובר בחברה שמזלזלת בנוסעים שלה ללא הפסקה ושהפרה כבר כל תנאי אפשרי במכרז רמלה שבו זכתה. אז במקום להעניש אותה נותנים לה לזכות בעוד מכרז?!?!?! אם זה המצב, אז באמת שאני כבר לא יודע עד לאיזה שפל יכולים להגיע במשרד התחבורה. אני הייתי מציע לתושבי בית שמש להתחיל למחות כבר מעכשיו ולדרוש שהחברה הזאת לא תיכנס לעיר שלהם. לצערי הם הולכים לאכול אותה ובגדול וכדאי להם למחות עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי.

amit1270

New member
בושה ובזיון!

לא ברור לי איך מעיזים לתת לבליליוס וחבורת החאפרים שלו עוד מכרזים. לדעתי זה פשוט בזיון ועשיית צחוק מהנוסעים. מדובר בחברה שמזלזלת בנוסעים שלה ללא הפסקה ושהפרה כבר כל תנאי אפשרי במכרז רמלה שבו זכתה. אז במקום להעניש אותה נותנים לה לזכות בעוד מכרז?!?!?! אם זה המצב, אז באמת שאני כבר לא יודע עד לאיזה שפל יכולים להגיע במשרד התחבורה. אני הייתי מציע לתושבי בית שמש להתחיל למחות כבר מעכשיו ולדרוש שהחברה הזאת לא תיכנס לעיר שלהם. לצערי הם הולכים לאכול אותה ובגדול וכדאי להם למחות עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי.
באמת תמוה.
ועוד במשרד התחבורה מדברים על שינוי סדר העדיפויות ובחירת מפעילים לפי רמת השירות ולא רק העלות...

mister K

New member
באמת תמוה.
ועוד במשרד התחבורה מדברים על שינוי סדר העדיפויות ובחירת מפעילים לפי רמת השירות ולא רק העלות...
דיבורים כמו חול ואין מה לאכול...
בפועל השיקול היחיד והבלעדי בבחירת המפעיל הוא החיסכון הכספי בהפעלת האשכול ולא שום שיקול אחר. במכרז בית שמש הודיעו בהתחלה שחברת קונקס, שאף היא לא נקייה מתקלות למיניהן (מודיעין) אך עדיין נותנת שירות טוב בעשרות מונים מזה של "חאפרבוס", היא הזוכה במכרז. סופרבוס עתרו לבג"צ כשהטענה היחידה שלהם היא שהצעת המחיר שלהם יותר זולה מזו של קונקס וזכו. אם זה לא שיא הבזיון אז מה כן??? בשיא הרצינות, אם הייתי תושב בית שמש הייתי מארגן מחאה של התושבים כנגד הכנסת החברה הזאת לעיר שלהם. עם כל הכבוד לחברת קווים שאני נאלץ לסבול, "סופרבוס" היא ללא ספק הבזיון הכי גדול שצמח מהרפורמה הזאת. זילזול כזה בנוסעים באמת שאין באף חברה אחרת.

בושה ובזיון!

אתה במקום להציע הצעות לתושבי בית שמש
תתרכז בלהציע הצעות לתושבי מקום מגוריך.... על איך הם מגיעים מהבית לתמח"ת.

בושה ובזיון!

משהו פה לא מובן
בכתבה בדה-מרקר מיום 25.9.07 כתוב ש"קונקס זכתה במכרז קווי האוטובוס בבית-שמש; סופרבוס מאיימת לפנות לבית המשפט". אז איך הדובר של העירייה כותב אחרת. ממתי ההודעת דובר והיכן ראית אותה?

משהו פה לא מובן
בכתבה בדה-מרקר מיום 25.9.07 כתוב ש"קונקס זכתה במכרז קווי האוטובוס בבית-שמש; סופרבוס מאיימת לפנות לבית המשפט". אז איך הדובר של העירייה כותב אחרת. ממתי ההודעת דובר והיכן ראית אותה?
נראה לי שהבנתי
סתם מישהו הפיץ שמועה או שזה היה אמיתי שקונקס זכתה. אבל מש' התחבורה לא הוציא הודעה רשמית או כי באמת לא הייתה זכייה או כי קיבל רגליים קרות. בכל אופן הנה עכשיו בחרו. אז למה מש' התחבורה לא מוציא הודעה רשמית ואנחנו נאלצים לסמוך על הודעת דובר עיריה?

בועז ל

New member
משהו פה לא מובן
הודעת הדובר היא מאתמול ופורסמה בעיתונות
המקומית. כל שכתבת בהודעתך הבאה בהחלט אפשרי . אני בכלל לא אתפלא לגלות שגם הדובר, בסופו של דבר, הזדרז מדי...

הודעת הדובר היא מאתמול ופורסמה בעיתונות
המקומית. כל שכתבת בהודעתך הבאה בהחלט אפשרי . אני בכלל לא אתפלא לגלות שגם הדובר, בסופו של דבר, הזדרז מדי...
הדובר לא טעה, סופרבוס אכן לקחה את המכרז
והחלה לגייס נהגים. מה שכן עדיין יכול להיות שתוגש עתירה (כמו בכל מכרז) ע"י מי מהחברות ובסופו של דבר חברה אחרת תתחיל להפעיל את הקווים הללו.

JayZed

New member
פאק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה