סופשבוע מקסים לכולם

Oyster Girl

New member
סופשבוע מקסים לכולם ../images/Emo23.gif ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- שבת שלום|סדגש

שבת שלום

שיר השבוע של חמי-הייתי אור שיר השבוע לא של חמי-קולה וברה משהו שעשה את השבוע- היה יום טוב =] משהו שהרס את השבוע-מבחנים, לימודים, אנשים בילוי השבוע-ביליארד. הרבה מאוד ביליארד סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-מכושפות 7 מה קניתם השבוע?-לא משהו מיוחד משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-לסיים עם המבחנים המגעילים האלה תמונה שבא לשים-חחח שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-התקוה 6 ממש טובים! תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- מיכל, רוני, והקדוש ברוך הוא

joyjy

New member
../images/Emo228.gif

שיר השבוע של חמי- כמעט שיר אהבה שיר השבוע לא של חמי- אמ.. יש יותר מדי כאלו.. משהו שעשה את השבוע- אין יותר מבחנים D: משהו שהרס את השבוע- המבחנים שהיו >< בילוי השבוע- מחר SOS..? סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- דוקטור הו מה קניתם השבוע?- קולה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- ת"א או ראשל"צ תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- "אני כבשה שהיא בעלים של תוכי שהוא בעלים של כלב!" תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

אורי נה

New member
שמעתם 4 דפיקות?

שיר השבוע של חמי- אל תפגע בילד שיר השבוע לא של חמי- איזה 3 של לד זפלין משהו שעשה את השבוע- ביקור נוסטלגי בחטיבה משהו שהרס את השבוע- מבחנים מבחנים מבחנים בילוי השבוע- ביקור בחטיבה..? סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- חרב הגורל של וויס והיקמן מה קניתם השבוע?- מחשבון מדעי
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- סנטר/ראשל"צ בחמישי תמונה שבא לשים- אח שלי עם קצת פוטושופ, יכולות השיעמום שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- מי מקצץ שיער אורך חלק באמצע החורף?!
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לאבי ולתוכי הלא ממושמע בעליל שלי

Oyster Girl

New member
אני בביתתתתתתתת!!!!! ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי-
שיר השבוע לא של חמי- זה הזמן - משה פרץ משהו שעשה את השבוע- הקצין שלי
משהו שהרס את השבוע- אנשים שלא מתחשבים בילוי השבוע-
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-
|מה קניתם השבוע?-
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- ערב יחידה ביום ראשון, כל השבוע רגילה.... תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אין לי טענות אליכם
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל האנשים שפה

Ronushnush

New member
../images/Emo72.gif../images/Emo184.gif../images/Emo72.gif../images/Emo184.gif../images/Emo48.gif../images/Emo184.gif../images/Emo184.gif

שיר השבוע של חמי- אין
שיר השבוע לא של חמי- Alanis Morissette - Perfect, בד"כ השירים שלה מייגעים אותי אבל את זה אני ממש אוהבת. משהו שעשה את השבוע- מסיבת קריסמס במעבדה, שישי במוסד... אלעד היה פה והוא טוב אלי... משהו שהרס את השבוע- שום דבר לא עושה לי כיף יותר. שפלשפלשפל. בילוי השבוע- סתכלו למעלה. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- פרנומל אקטיביטי!!!!!!! מפחיד בטירוף! מה קניתם השבוע?- אלכוהול ושאר זבל כימי, כרגיל משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- להידרס תמונה שבא לשים- אחסוך לכם את הזוועה שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- יש לי רגרסיה לאייטיז תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- כל מי שרע לו כל מי שטוב לו לכל אחד ולכל אחת לכל הרזים ולכל השמנים וגם למי שבאמצע

NoGi6

New member
אוי פיספסתייי ובאלי לענווותתת

שיר השבוע של חמי- אממ.. כל אחד והבוב שלו:) שיר השבוע לא של חמי- באביב הנצחי- הכנסייה משהו שעשה את השבוע- דחו טיולללל משהו שהרס את השבוע- השעווה שאני הולכת לעשות עכשיו בילוי השבוע- אממ.. חברים וכאלה סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- רגיל.. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- חבריקו תמונה שבא לשים- שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

למעלה