סופת רעמים דרומית לאשקלון בדרך לעקוף ממערב

אחרי שגם ממזרח עקף עכשו גם ממערב. אגב איסי הב בעדכון מפנק מאוד לשרון צפון. ברבעי.

אח שלי מדבר על מבול אדיר ותדירות אדירה של ברקים. ירושלים סגרה את כל הפער. העיקר אומרים בסתיו יתרון לחוף. הגיע הזמן שיפסיקו את השטות של יתרון לסתיו בחוף. היום קבלנו הוכחה שזה לא נכון. והכול תלוי מערכת. ואני שואל למה התא שמזרזף אצלי שעה וחצי והביאמלימחצי מ''מ בלבד לא יכול להתפתח לאדום. אצלי. זה למה שונא איס. וחוץ מזה מפרגן לירושלמים מגיע לכם תהנו ואגב אם תחילת שנה מתחילה על אזור מסוים אז. אולי זו השנה שלהם

נתנאל531

Well-known member
בשעה טובה מכם דלתון חזר לפעילות העונה, הגוש שהמטיר בעוז בירושלים ממשיך במסעו צפונה, מעבר לגבול דמשק חוטפת חזק Dalton-20201102-0037.gif

בשעה טובה מכם דלתון חזר לפעילות העונה, הגוש שהמטיר בעוז בירושלים ממשיך במסעו צפונה, מעבר לגבול דמשק חוטפת חזק צפה בקובץ המצורף 6250
אשקלון אכזבה חוץ ממופע ברקים. שעק אותי מסביב. רק 0.8 מ''מ. בעוד נגבה 15. טוב את היורה נאלץ להמתין למערכת אחרת. הפעילות הקרה השבוע היא של הצפון ועד קו יבנה אשדוד

נתנאל531

Well-known member
COSMO חוזה מקומית לאשקלון 40-60 מ"מ לרביעי-חמישי, אבל יש לקחת אותו בערבון מוגבל (אולי ירדו 200 :eek: ואולי רק 5 :devilish:)

עבר אותי מדרום הגשם היה מאוד מקומי אצלי טיפטף. אזור דרום מרכז העיר קיבל. בכל מקרה ציפיתי לפחות לאיזה עשרה מ''מ עד הבוקר. זה היה צפי של איסי. אבל זה נפל על נגבה ושנה קיבלו. כבר קרוב ל20. נ

למעלה