סופ"ש בפורום פרל ג'אם

בדנתמ

New member
סופ"ש בפורום פרל ג'אם ../images/Emo70.gif

אז נגמר השבוע בכל הארץ, וגם בפורום פרל ג'אם - הפורום היחיד שאוהב ידיים מרירות שמחזיקות שברי זכוכיות
שיר השבוע של פרל ג'אם: שיר השבוע לא של פרל ג'אם: אלבום השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: קליפ השבוע: צחוק השבוע: דבר טוב מהשבוע: מעשה גראנג'יסטי אחד שעשיתם: חדף זעיר: תנו בראש!

Anuerysm

New member
למה אני עונה על זה

שיר השבוע של פרל ג'אם: לא שמעתי פרל ג'אם השבוע שיר השבוע לא של פרל ג'אם: רם אוריון - קרוע אלבום השבוע: The Deviants - Disposable מאכל השבוע: פיתה עם ריבת חלב משקה השבוע: מים קליפ השבוע: הזה של איטליז צחוק השבוע: אנא אערף דבר טוב מהשבוע: טיול שנתי אולי מעשה גראנג'יסטי אחד שעשיתם: ראיתי ערימה של קרטונים וצנחתי פנימה וירד לי דם חדף זעיר: מה

hitchhiker218

New member
כנראה שבגלל חוסר מעש...

שיר השבוע של פרל ג'אם:קרייזי מרי שיר השבוע לא של פרל ג'אם:אין ספציפי אלבום השבוע:Deadwing-Porcupine Tree מאכל השבוע:קופסאות שימורים משקה השבוע:תה נענע,לימונית ולואיזה שאני רוקחת בעצמי קליפ השבוע:אתמול בVH1 היה את would של אליס ומיד אחרי היה את Oceans.אירוע חד פעמי צחוק השבוע:טיול שנתי(חוץ מהעובדה שמישהי נחרה לי מעל הראש.זה כבר לא היה כ"כ מצחיק...) דבר טוב מהשבוע:קיבלתי החלטה חשובה ואני ואני לא מתחרטת עליה לרגע. מעשה גראנג'יסטי אחד שעשיתם:עשיתי קראווד סרפינג בלי קהל על סלעים. חדף זעיר:יצור מכוער.

בדנתמ

New member
קראוד סרפינג בלי קהל על סלעים ../images/Emo6.gif

טוב נו, עדיף על צניחה חופשית בלי מצנח
וחדפים הם לא מכוערים
הם קטנים מדי בשביל זה

one pearl

New member
אררגגג.....

שיר השבוע של פרל ג'אם: שיר השבוע לא של פרל ג'אם: long road אני משערת... אלבום השבוע: august and everything after מאכל השבוע: לזנית גבינות עגבניות ובצל שהכנתי :) משקה השבוע: סטלה קליפ השבוע: אממממ...? צחוק השבוע: ניגנתי את "אני בדרכי" של הרקולס, וממש התאהבתי בשיר...נוסטלגיה :) דבר טוב מהשבוע: זה הרי ברור, הגנתי על המדינה, במשרד, יחד עם המייל הצבאי מעשה גראנג'יסטי אחד שעשיתם: לא הסתרקתי יום אחד...חחח חדף זעיר:

בדנתמ

New member
נראה לי שהתבלבלו לך שירי השבוע ../images/Emo8.gif

הח... אין כמו לשמוע על אנשים שמגנים על ארצנו הקטנטונת בחירוף נפש ולא שמים אל לבם את סכנות הcarpal tunnel sindrome, או היובש בעיניים
אבל את אולי לא הסתרקת יום אחד... אני לא העברתי מסרק בשיער כבר... רגע, לוקח לי זמן להיזכר בזה... מאז איפשהו בין גיל 11 ל14 אני חושב
(7-10 שנים)... כשהיה לי שיער ארוך, זה פשוט לתקוע אותו מתחת למים ולנער את הראש כמו כלב והכל מסתדר, וכשהוא קצוץ אז אין למה
אני הייתי מהמר שלך כדאי לנסות את הקטע של הכלב וזה...

one pearl

New member
יהו!!!!! את עצמי אני לא יכולה להציל

מהצבא... והייתה תקופה שגם אני לא הסתרקתי, השיער שלי בתאום היה מאוד מסולסל, והוא אמור להיות חלק.... כל הצרות שלי התחילו בגלל הצבא, ובגלל שצריכה לאסוף את השיער- להסתרק בדרך... איזה כייף צבא, יש!

בדנתמ

New member
גם אני ../images/Emo3.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם: yellow ledbetter evenflow once שיר השבוע לא של פרל ג'אם: alone / downface heaven beside you / AIC god am / AIC would / AIC shame in you / AIC rotten apple / AIC son of the staves of time / therion אלבום השבוע: הסלף טייטלד של אליס אין צ'יינס... מאכל השבוע: סלמון בתנור שהכנתי
משקה השבוע: פאולנר. קליפ השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=Oz8ctHV3nwA צחוק השבוע:
דבר טוב מהשבוע: התחלתי לעבוד על המופע האקוסטי שלי
מעשה גראנג'יסטי אחד שעשיתם: אז כמו שהתחלתי להגיד, נפגשתי עם חבר להתחיל לעבוד על מופע חצי אקוסטי של שירי גראנג' ושירים שאנחנו כתבנו. בקרוב ברחבי ירושלים (ואולי גם ת"א)... חדף זעיר: כבר שמתי לינק אליו פה

למעלה