סופ"ש - לרנקה או קפריסין

moshavnikit

New member
סופ"ש - לרנקה או קפריסין

היי,

אנחנו רוצים לנסוע באוגוסט לסופ"ש בחו"ל ואנחנו ממש מתלבטים לאן לנסוע.
אנחנו מחפשים חופי גן-עדן עם קצת מקומות לטייל מסביב.. בכרתים יש את זה בוודאות, אני יודעת שיש מקומות מדהימים. אני לא יודעת לגבי קפריסין, והייתי מעדיפה לטוס לקפריסין מכיוון שזה זול משמעותית.

אני נסגרת על כרתים כי אני יודעת עליה יותר אבל אשמח לקבל רעיונות ספציפיים למקומות בקפריסין שיכולים להשתוות ויגרמו לנו לוותר על כרתים, לפחות הפעם. מעדיפים לחסוך קצת יותר $ על טיסות.

תודה רבה ושבוע טוב!!

moshavnikit

New member
אופס, כן

&nbsp

moshavnikit

New member
לא מצאנו כרתים ב177 אירו

מצאנו לרנקה 570$ לזוג על טיסות
וכרתים סביבות ה700$ לזוג על טיסות
לא פער יותר מדי גדול, אבל מכיוון שזו חופשה שנייה שלנו בחצי שנה, זה משמעותי לנו.
&nbsp
אשמח לשמוע איפה אני יכולה למצוא טיסות במחיר שציינת. אני מאוד רוצה לטוס לכרתים.
במקור תיכננו לזרום עם חוליו לאיפה שיהיה.. אבל שמתי לב שזה בדרך כלל טיסות לשבוע, אז לא מתאים לנו.

כנסו לאתר של אג'אין איירלינס

לכל יום יש מחיר אחר, החל מ-67 יורו לכיוון ועד 350 יורו לכיוון.
בעונה יש בכל שבוע טיסה אחת סדירה ישירה לכרתים, ביולי-אוגוסט יש בכל שבוע שתי טיסות סדירות ישירות.
אני מצאתי למישהו במחיר הזה באוגוסט ולעצמי בתחילת ספטמבר, ויש לי כרטיסים ביד.

צריך רק לחפש באתר ולשחק בתאריכים עד שמוצאים את מה שרוצים (177 יורו זה בערך 240 דולר)
רק לסמן בחיפוש "טיסות ישירות" ולמרות זאת לבדוק שהטיסות לא דרך סלוניקי או אתונה (דרכם יש מחירים זולים בשפע).
בהפרש אפשר לשכור רכב לכל הארבעה ימים עם דלק ואולי גם איזו ארוחת דגים במסעדת "המטבח" בלימאני חרסוניסו.....

moshavnikit

New member
זה כנראה עניין של תאריכים

אנחנו לא יותר מדי גמישים, בתאריכים שבדקתי יקר אש

לאונידס

Active member
מה לגבי טיסה לסלוניקי או אתונה?

למה להגביל את עצמכם רק לקפריסין או כרתים?

moshavnikit

New member
עניין של מחירים..

ברור שהיינו מעדיפים סופ״ש בסלוניקי או אתונה

לאונידס

Active member
מי תקע לידיכם שטיסה להרקליון זולה יותר

מטיסה לסלוניקי או אתונה?
סיכוי לא קטן שהמצב הפוך.

בדרך כלל זה נכון, לא בקיץ

בדקתי, בימים שמצאתי טיסות לכרתים ב-177 יורו, הטיסה לאתונה 345 יורו מינימום. מוזר אבל עובדה.

לאונידס

Active member
נכון להיום בתחילת אוגוסט מחיר טיסת הלוך

לכרתים (הרקליון) נע בין 235 אירו ל 372 אירו.
מחיר טיסת חזור מהרקליון לתל אביב נע בין 114 אירו (7 לאוגוסט) ל 376, הממוצע בערך 200 אירו.
&nbsp
לאתונה הלוך בין 161 אירו (4 לאוגוסט) ל 212 (5 לאוגוסט).
אם לא מתעקשים על השבועיים הראשונים אז ב 17 ו 18 לאוגוסט יש ב 78 אירו.
בחזרה בין 176 ל 296 אירו
&nbsp
לסלוניקי בין 189 ל 277 אירו, ב 17 לאוגוסט יש ב 110 אירו.
חזרה מסלוניקי לתל אביב בין 180 ל 330 אירו.
&nbsp
שורה תחתונה, נכון לשעה זו באיגאן בתחילת אוגוסט הטיסות לסלוניקי ועוד יותר לאתונה זולות בהרבה מהטיסות להרקליון.
אפשר כמובן לטוס לאתונה ולחזור מסלוניקי או להיפך.

מענין ומסקרן

למה אתה מפריד בין ההלוך לחזור כשבאמצע יש גם מיסים.
חוץ מזה כאשר אני מצאתי מחירים באוגוסט להרקליון המחיר היה סה"כ לאדם 177 יורו הלוך ושוב וכולל מיסים.
מי שרוצה לקנות ברגע האחרון, שישלם.

לאונידס

Active member
אני מפריד? איגאן מפרידים

בעקרון הם מוכרים כל מקטע בנפרד, אם קונים יחד הם פשוט מחברים את המחירים.
לדעתי זו השיטה הטובה יותר ללקוח כי כמו שהצעתי ניתן לטוס ליעד אחד ולחזור מאחר, ניתן גם לטוס לכיוון אחד עם חברת תעופה אחת ולחזור עם אחרת.
למשל יכולים לטוס לאתונה ב 78 אירו וחזרה לישראל לטוס על שובר בונוס של אל על (סתם רעיון).
&nbsp
יפה שאתה קנית מזמן בזול לכרתים, אבל הם רוצים לקנות עכשיו - ועכשיו זול יותר ליעדים לאתונה סלוניקי.

אם אתה מכניס "הלוך ושוב"

אתה רואה את ההלוך ואת החזור בטבלאות, ובצד ימין טבלה ובה תמצא את הסכום כולל מיסים ויתר הפרטים.
מי שרוצה הלוך בנפרד וחזור בנפרד, לעיתים זה יקר יותר (להרקליון) או זול יותר (מחאניה).

בסופו של דבר, כל אחד צריך להחליט מה טוב עבורו.

לאונידס

Active member
הטיסות המדומיינות שלהם או האמיתיות?

אני ניסיתי בעבר לקנות מהם טיסות, אם תבדקי בקיץ שעבר גם אחרים ניסו.
השיטה היתה קבועה, מפרסמים טיסה לא קיימת או מחיר לא קיים ואחרי כן מנסים למכור את הטיסה האמיתית במחיר האמיתי.
אם אלו טיסות אמיתיות ולא בעולם הדמיון אז לכי על הזול והטוב יותר, אין לי מניות באיגאן

moshavnikit

New member
קניתי בעבר בוואלה טורס

לא נתקלתי בבעיה כזו, אבל בכל מקרה החלטתי לחכות לרגע האחרון ופשוט ללכת על מה שיהיה.. בתקווה שיהיה סופ"ש בכרתים. לא מאמינה שיהיו טיסות סופ"ש לאתונה או סלוניקי, בד"כ זה שבוע שלם..
&nbsp
יש כרגע בחוליו טיסה עם אגיאן לאתונה, מיום שלישי הקרוב עד רביעי שאחריו 199 אירו אם מישהו מחפש ומעניין אותו.. שווה!! ואני ממש אוהבת לטוס עם אגיאן.

לאונידס

Active member
בחולײַו לא שמעתי על בעיית טיסות פיקטיביות

אצל כל מיני סוכנים בתקופות ביקוש לא רק אני נתקלתי אלא גם משרד המסחר והתעשיה ובתי המשפט.

moshavnikit

New member
הזמנת פעם דרך חוליו?

אני די בונה עליהם אבל מעולם לא שמעתי על מישהו שקנה כרטיסים בחוליו

למעלה