סורי אך לא מצאתי פורום מתאים יותר

סורי אך לא מצאתי פורום מתאים יותר

בכל חורף יש קטעים מסויימים בגופי שמתייבשים ואז העור מגרד. זו לא בעיה כי אני מורח בתקופות אלו קרם גוף. האם יש דברים שניתן לעשות כגון אוכל מסויים כדי לגרד פחות או כדי ששכבת השומן בעור לא תתיבש? בעיה נוספת... מביך לפני כמה שנים החל לגרד לי בטירוף פי הטבעת. ממש מתוך שינה הייתי מגרד בטירוף. עד שהבנתי שזה יובש... אחלה... אחרי המקלחת הייתי מורח ניוואה או וזלין או קרם גוף של קרמה. שנה שעברה וגם השנה הקרם לא עוזר!!! רק מקל על הגרד. אם אני לא מורח אני מגרד חזק מאוד אם אני מורח עדיין יש עיקצוצים וגרד עדין יותר אך ברור לי שהבעיה לא פתורה כלל ועיקר. מה עושים ? אולי בכלל הגרד לא מיובש ? אולי וזלין קרמה וניוואה אינם מתאימים לפי הטבעת? שיט מה עושים? הלפ

גירודים

קודם כל, לא צריך להתנצל. תדפדף קצת אחרוה בפורום ותראה ש... כאן זה הפורום לשאלות הלא-קשורות. ולשאלתך: כמובן שאי אפשר לאבחן דרך האינטרנט. אבל: נשמע לי שהגירודים שאתה מתאר נגרמים משני גורמים שונים. 1. הגירוד בחורף המופיע עם עור יבש נשמע כמו סבוריאה . זוהי בעיה בבלוטות השומן בעור. כפי ששמת לב, קרמים מרגיעים עוזרים לזה. יש סדרת מוצרים מצתויינת המיוחדת לטיפול בסבוריאה ובעור רגיש. היא נקרא סבוקלם (sebocalm). ניתן להשיג את המוצרים (קרם לחות לפנים, קרם גוף ועוד) ברשתות הפארם ובבתי המרקחת. 2. הגירוד בפי הטבעת -- נשמע לי בכלל כמו... תולעים! כן, יש תולעים קטנות ומדבקות. בדרך כלל ילדים נדבקים מהן. הן מגרדות בעיקר בלילה. ויש להן טיפול פשוט באמצעות כדורים ( Vermox ועוד). צריך לזה מרשם רופא -- מה שאומר שתצטרך להיבדק על ידי רופא. בקיצור, אם אתה לא רוצה להמשיך להתגרד, אין ברירה -- בשביל לקבל אבחנה תצטרך לגשת לרופא.

למעלה