סורי על הדיליי אבל..מה זה הסיום עונה הזה?!?!?!

סורי על הדיליי אבל..מה זה הסיום עונה הזה?!?!?!

טוב האמת שאם הייתי מתאפקת ולא הייתי פותחת איזה הודעה עם ספוילר לעונה 10 וקוראת "דין השד" אז הייתי יותר מופתעת מהפרק..הרסתי לעצמי. אניוואי, פרק מטורף!!!!!! אני שונאת את מטטרון הנבלה המסריחה הזהההההה!!! יואו מה זה לא חשבתי שהוא יגבור על דין כזה בקלות וירצח אותו..והמבט על הפנים של סאם
והמבט על הפנים של קאס
והמבט של דין דקה אחרי אל סאם

קיצר זה היה נוראאאאא!! איך סאם בכה

תכלס מה זה לא סמכתי על קראולי..למרות הכל, הוא עדיין מלך הגיהנום..תכלס זה הגיוני אחרי כל הברומאנס הזה עם דין שהוא היה רוצה שאחד כמוהו יעבור לצד שלו. איזה נבלה שהוא לא גילה לו את כל האמת..אבל עדיין קראולי אחלה דמות של נבל ולא פלא שהוא נשאר כל כך הרבה עונות..
קטעים שהקפיצו אותי: שהג'וזיאה הזה פתאום נגע בקאס, חשבו שהוא מת..אלוהים ישמור חטפתי התקף לב

שדין פתח עיניים שחורות..עד כמה שידעתי שזה יגיע, זה עדיין קריפי לחלוטין.
טוב אני מניחה שהיו חייבים לעשות איזה משהו קיצוני בטירוף..נחיה ונראה איך דין יהיה בתור שד..אין לי מושג איך זה קרה..לא נהיים שדים מזה שרוח או וואטאבר של שד פשוט משתלטת על הגוף של הבנאדם? אף אחד לא נכנס לגוף של דין אז הוא ישאר עצמו אבל האות קין הפך אותו לשד?
קיצר הולך להיות מעניין!!! מחכה שהעונה החדשה תגיע כבר ליס!!!

RBD1

New member
בעיקרון לפי הסדרה

שד זה נשמה מעוותת, וזה בעצם מה שקרה לדין.
&nbsp

anaty69

New member
לא רק

דין לא הפך לשד רגיל אלא לאביר גהנום, שהוא הרבה יותר חזק.

RBD1

New member
כן, לא רציתי לרשום יותר מידי פרטים

כי אני לא יודע מה תרבות הספויילרים פה

anaty69

New member
יש סימון לספויילרים - השטן האדום עם S.

תלחץ על החץ ליד התפוז המחייך בתחתית חלון התוכן ותמצא אותו.

הוו וואה!! אם כבר שד אז בקלאסה

שד בכיר..
מעניין איך סאם יצליח להציל אותו מזה..מחכה לו וואחד עבודה העונה

משי22

New member
לא מאמינה שסוף שסוף ראית את כל העונה!

יאללה, לעבור לעונה 10

היה פרק מעולה לדעתי בסוף עונה 9, אחד מפרקי הסיום הטובים של הסדרה (אם כי לא משתווה לעונות 2,3 ). ואני ממש לא ידעתי שדין הולך להפוך לשד, זה בא לי בהפתעה. אין לי מושג איך יהיה אפשר להציל אותו עכשיו. לא זוכרת שהיה פעם בסדרה ששד חזר להיות אדם...

ולא, דווקא בעונה 4 הסתבירו ששד בדרך כלל זה נשמה שעונתה בגיהנום מספיק זמן עד שהתקלקלה והפכה להיות אחד מהשדים (זה מה שדין מספר על התקופה שהוא היה בגיהנום) אז זה פשוט דין עצמו, ולא אף אחד אחר שהשתלט עליו.

anaty69

New member
היתה כמעט פעם כזאת

בסוף עונה 9 סאם כמעט הצליח לרפא את קראולי. רק דין עצר אותו ברגע האחרון. לא מאמינה שישתמשו שוב באותה דרך אבל בסדרה הזאת הכל אפשרי.

RBD1

New member
דווקא אני חושב שכן

סוף עונה 8, סאם עמד להחזיר את קראולי לאנושי ודין עצר אותו כי הוא ימות .
זה אחלה הכנה לפרק סוף עונה שלדעתי יהיה מעין דילמה אם להציל את דין ולמות תוך כדי או שלא. אני מניח שהתשובה הסופית תהיה תלויה אם יחליטו לחדש את הסדרה לעונה 11

למעלה