סורק

חנוש195

New member
סורק

היי,

אני רוצה להיכנס להריון , קיבלתי את הדקסקום אבל אני ממש לא מסתדרת עם הסריקה דרך הפלאפון, האפליקציה לא עובדת לי ובנוסף החיבור מאוד כואב לי, יש מישהי שנכנסה להריון כשהיא מחוברת לסורק של ליברה?

SamGi

New member
סורק והריון

אם את מתכוונת לחיישני FreeStyle Libre כנראה שהם לא מסייעים להכנס להריון...
ואם את צריכה לנטר את הסוכר שלך בדם, אז את יכולה לקחת את הקורא של החברה (כמה מאות שקלים) ולנסות להאמין שהחיישן יהיה מכוייל וכשיר.
או לחילופין, למדוד בעזרתו (והוא כנראה מתארגן על עצמו רק לאחר 24 שעות שהוא מודבק אליך (זאת אומרת שאל תסמכי על היממה הראשונה) ובמקביל, לקחת דגימות דם בכל טווח הערכים על מנת ליצור לעצמך את "טבלת ההמרה" בין נתונים אמיתיים מהדם והנתונים המדומיינים שמציג ה-LIBRE.
מנסיון, ההפרשים אינם ליניאריים ואם אין לך כיול של כל הטווח, את (ואף אחד בעולם) לא יודעים מה היתה רמת הסוכר שלך.
כמובן שצריך לחזור על פעולת הכיול כל שבועיים ויום (לאחר שחיישן חדש יושב עליך לפחות 24 שעות, אם לא תגלי שהוא תקול).
לא פשוט.
וכניסה מוצלחת לעניין הריון ולידה.
תהני

mrkorr

New member
ליברה הוא לא מד סוכר רציף

כיוון שאת זכאית למד סוכר רציף במימון קופת החולים לא הייתי מעיף מבט שני לעבר ליברה.
המדבקות שלו נוראיות - יוצרות פצעים וגירודים שכדי להתגבר עליהם צריך לקחת תרופות נגד אלרגיה.
בנוסף הדיוק שלו רחוק מתוצאות אמת והסיבה היחידה לשימוש בו היא כדי לדעת מגמה.
עדיף לך להחליף למד סוכר רציף אחר (של מדטרוניק למשל).
בהצלחה!

חנוש195

New member
DEXCOM

דווקא קיבלתי את ה DEXCOM ולא הסתדרתי איתו בכלל, מאוד כאב לי החיבור ואמרו לי שאני צריכה עם הפלאפון לסרוק אבל הפלאפון שלי בכלל לא התאים

kobiy880

New member
ליברה או דקסקום

הי!
לפי מה שאני זוכר גם אשתי לא ממש הסתדרה עם הדקסקום. שנינו עם סוכרת מסוג לאדה, ולא היינו זכאים לסנסור רציף, אבל לפני הכניסה להריון באמת יש זכאות. אפשר לשמוע למה לא הסתדרת עם המכשיר? אם זה רק בעיה טכנולוגית אולי אפשר לפתור את העניין. לפי מה שאני יודע דקסקום הוא מד סוכר רציף שגם מתריע על גבוהים ונמוכים, כך שזה יכול להיות הפיתרון הטוב ביותר. אשתי עשתה שימוש בליברה גם לפני הכניסה להריון, וגם לאורך ההריון כולו, והיתה מאוד מרוצה. במקרה שלה הוא באמת מדייק, אצלי קצת פחות, אבל חשוב שתדעי שהוא לא מתריע, ואת תצטרכי לנתר ולסרוק לעיתים תכופות. מה שכן זה מאוד נוח להעביר את הסורק או הפלאפון, ולקבל תשובה זריזה. את יכולה לקרוא עוד על הסנסור באתר של מדיקל גפן: [URL]https://geffenmedical.co.il/freestyle-libre[/URL]

למעלה