סו' גוק לדלקת עינים מציקה

ronenrii20

New member
סו' גוק לדלקת עינים מציקה../images/Emo68.gif

שלום רב אודה לעזרתכם הנני מזה מס' חודשים עם דלקת עינים די מציקה(בלפריטס,עפעפיים)\ יש גירוד,צריבה,אי נוחות ולעיתים גם יובש מציק. נסיתי דיקור סיני,שהיה די מינורי,ואפילו טיפול הומאפטי באחת מקופות החולים כרגע אני עם אנטיבוטיקה למספר שבועות. כיצד מביאים לפתרון העניין. מעולם לא היתה לי דלקת כזו,וזה החל כדלקת ויראלית טיפות ומשחות גרמו לי לחוסר נוחות רב והטיפול הופסק איני אדם עשיר,ורוב הטיפולים כרוכים בעלות די יקרה אודה לכם אם תוכלו לסייע לי בכך בתודה רוני

סו' גוק לדלקת עינים מציקה

בס"ד שלום רונן, כמו שנכתב כבר בעבר ישנם טיפולי חינם הניתנים במכללה לסוג'וק ברח' בוגרשוב 69 בימים ו' ו- ד' בשעות 9 ו- 11 בבוקר ע"י תלמידים ובוגרים בהנחיית מורים מומחים. ניתן לתאם הגעה בטלפון 036206656. במידה ותרצה טיפול בתשלום תוכל ליצור קשר באופן אישי איתי או עם סמי (מנהל הפורום) ונעזור לך למצוא מטפל באזור מגוריך ובתשלום שתוכל לעמוד בו. בשמחה תמיד, אייל

היי רוני

ניתן להתמודד באמצעות הרפואה הסינית עם דלקות עיניים רגילות באמצעות תרסיס מי- כסף (מים עם צברים של יוני כסף בתוכם),זהו נוגד זיהום מצוין ללא סיכון או תופעות לוואי במקרה שלך הבעיה היא אוטואימונית וסיכויי ההצלחה של הרפואה הסינית הם 50% לגבי צמחי מרפא,מאחר ודלקת העיניים הינה במצב כרוני, לא תהיה להם השפעה,לכן מומלץ במקרה הנ"ל לפנות לרופא עיניים קונבנציונאלי שיהיה לך בהצלחה ובריאות שלמה!

תגובה לא הולמת

לרוני שלום, אבקשך לא להתייחס לתגובה הקודמת שנכתבה ע"י "המרכז לרפואה טבעית" כיוון שלא רק שהתשובה ניתנה בהקשר אחר לשאלה ובתחום אחר, אלא בעיקר כיוון שהתשובה הינה מגמתית, לא מקצועית ולא אחראית (וכל זאת בלשון המעטה). הודעת הזהרה נשלחה לכותב התגובה ע"י ההנהלה. אייל

למעלה