סטארט אפ מחפש מפתח

chencasa

New member
סטארט אפ מחפש מפתח

חשבתי לנסות את מזלי כאן – אז קבלו

סטארט-אפ צעיר ומפתיע מחפש מפתח PHP להצטרפות כ-founder עוד בשלב ה-SEED.
אנחנו מחפשים מפתח עם ניסיון מוכח להובלת הפיתוח הטכנולוגי. אדם נעים, מעניין ושמעוניין להשתלב בצוות מנצח.
פיתוח הן ב-front end והן ב- server וב- client side.
המפתח אחראי על כל הצד הטכנולוגי של הסטארט אפ, יקבל יד חופשית לביצוע ויהיה חלק מתהליך ההקמה לאורך כל הדרך.
דרישות מינימום:
Html5, Css, Java – חובה
Js oop, Jquery – יתרון
PhP/MySQL – חובה

כמובן שאני לא יכול לתת הכול כאן, אבל אם יש מישהו שמעוניין לשמוע עוד – שלח לנו את קורות החיים שלך ל[email protected], ומספר שורות עלייך, ולמה אתה - ונהיה בקשר.
חן.

מה לא ברור?

יש להם צוות מנצח (במה בדיוק הם ניצחו עד כה?) ורעיון שיכבוש את העולם.
רק חסר להם מישהו שיודע איך עושים את זה, כלומר שיודע לעבוד ולא רק להפריח רעיונות על שוט של וודקה.

הוא צריך להיות "מעוניין להשתלב בצוות", ככה שכשיתברר שזה חרא של רעיון ואין להם מושג איך לגייס כסף, אפשר יהיה להגיד שזה בגלל שהוא לא נתן 150% להשתלבות בצוות.

chencasa

New member
אוי - הפסימיות עוד תהרוג אותך בסוף...

1. אכן לצערי בהתחלה העבודה ללא כסף (עד הגיוס) כולנו עדיין עובדים בעבודות שלנו....
2. "צוות מנצח" - כן, אנשים שעבדו ועובדים עדיין בחברות לא קטנות כל אחד בתחומו.
3. לדעת איך לעשות - יודעים (אלפא כבר יש) ... צריך לעבור לתכלס לבטא.
4. עניין הצוות - זה בעבור השתלבות בחממה שכבר אנחנו בתוך תהליך.

סתם לזרוק דברים באוויר כל אחד יכול (רואים - רון), לעשות זה כבר משהו אחר - תתתתתקדם!

doctor strange

New member
למה שלא תגייס קודם כסף ואז תחפש

ראש צוות טכנולוגי שמתמחה בפרונט ובקליינט ובסרבר??
לצערי זו לא פסימיות אלא ציניות הכרחית, המודעה שלך למרות היותה קצת משופרת לעומת ה"יש לי רעיון טוב מחפש שותף על אחוזים"
עדיין צועקת חוסר מקצועיות וידע, זה סבבה אם אתה בעל ידע שווה ערך בתחום אחר חיוני כפי שרשמת ב2. כל אחד בתחומו, השאלה היא האם התחום שווה משהו.

zeshe shoel

New member
לא שמעת על הרעיון או התחום ואתה ישר

קוטל...

קחו נשימה, אף אחד לא זקוק לכם, אתם לא אלוהים. נכון, יש מחסור במפתחי WEB טובים, זה לא אומר שצריכים להיות ציניים ועויינים.

אני גם לא בטוח שכל המגיבים כאן יכולים לענות על הדרישות של CTO אז נא להירגע.

zeshe shoel

New member
עזוב... לחלק מהאנשים כאן אין חזון

וראייה קדימה.

אין לך מה להתעצבן...

למעלה