סטנד רבותי!

סנטרוניקס.. סטנד.. חיקוי של ספיידר.. 300 שח..

1 + 1 = סטנד גרוע שיקרטע בהמשך הדרך הכסף לא משקר כמה שלא ישבחוהו ויהללוהו - מפחיד לקחת ריזיקה על כזה סטנד איזו חברה בכלל הסטנד ההוא.. אלוקים רק יודע בהצלחה בכ"א.

MTench

New member
אני לא אוהב לפחד מהמחיר רק בגלל שהוא זול

לפני שאני בודק, כי לפעמים יש הפתעות. למרות שאני חייב להודות שבד"כ בתחום המוזיקה הדברים הטובים באמת עולים כסף, אבל עדיין יש לפעמים קומבינות ואני לא יכול להרשות לעצמי שלא לבדוק את זה (כשיהיה לי זמן). בהצלחה לעצמי.

relmusic

New member
היי שלום לכולם

סנטרוניקס היא חנות מעולה שבד"כ התוצרת שלה טובה אני לא מכיר את הסטנד המדובר גם לאחר חיפושים באתר שלהם אשמח לשמוע תגובות על הסטנד הזה אני בדיוק מחפש כזה

איני יודע אם יש מצב להשיג בארץ את האלטימט

סביבות ה1100 שח בארה"ב כאן איני יודע אם יש בנמצא גם אם כן רק ה' יודע איזה מחיר ידפקו עליו מי מכם שיודע על מקום הימצאו בארצינו שיעדכן : )

יוב יוב

New member
אני לא יודע אם עוד מוכרים אותו

ולאיזה משקל הוא מתאים, אבל יש לי סטנד של "פרואל" לשני אורגנים (איקס קלאסי אבל) "מקשה אחת", שבזמנו החזיק SD1 ועוד סינטי. אני יודע שהקטרון הוא 16 קילו והוא היה ממש יציב. אולי תבררו עליו. אגב, מכירו כ 500 ש"ח

שמש27

New member
הפרואל לא עמידים לאורך זמן

מהיכרותי עימם... אחרי עשרות הופעות של הרכבה-פירוק, המנגנונים שלהם מתחילים לזייף... יש לי אחד שאני סוגר אותו עם פלייר שהוצמד אליו כבן-לוויה תמידי... את האולטימייט רכשתי בחלילית במגדל הנביאים בחיפה. אינני יודע אם יש להם אותו עדיין. הוא יציב בטירוף, גם אם אתה רוקד עם המקלדות מצד לצד (וגם אם שתיהן נושקות ל 20 קילו כ"א). תודה על הלינק, מורי ורבי

יוב יוב

New member
א. כתבתי שאני לא יודע עד איזה משקל זה מתאים

ב. הזכרתי גם שעבדתי עם קטרון שהוא 16 ק"ג. ואגב, עבדתי עם הסטנד הזה מעל לשנתיים ג. היום שתי המקלדות שלי יחסית קלות, כך שאני מבסוט מכל הכיוונים...

למעלה