סטרין-הייתי רוצה לדעת עליה כמה דברם

אסף כץ

New member
סטרין-הייתי רוצה לדעת עליה כמה דברם

א. התכונות שלה ב. המחיר שלה ג. איך היא נראת חיפשתי אותה באתר שלכם אבל לצערי לא מצאתי אי מחפש את הסיטרין בגלל שקראתי עליה שהיא מחזקת זיכרון וכח ריכוז הייתי שמח לשמוע על עוד אבנים לחיזוק הריכוז והלימודים והאם יש הבדלים של עוצמה בין אחת לשניה? צרפתי תמונה, האם זאת הסיטרין? הייתי שמח גם לדעת מה המחירן של האבנים אחרות שעוזרות לריכוז תודה מראש אסף
כץ

stoneage

New member
סיטרין

יש תמונה של סיטרין באתר שלנו במחלקת "חוויות מהעולם". בשלב זה עד כמה שזכור לי, אכן עוד לא הכנסתי לאבנים גולמיות אבל אעשה זאת בהקדם. הסיטרין שייכת למשפחת הקוורץ והיא צהובה (כאשר לא מחוממת גוון חום כהה שקוף). מחיר של חלוק נחל (אבן מוחלקת) 1-20 ש"ח תלוי בגודל. שן סיטרין: (שן טבעית שנותקה ממושבה) 1-20 בהתאם לגודל. מושבה סיטרין (כמו באתר אבל לא מערה אלא שטוח) לרוב החל מכ 15 ש"ח ומעלה בהתאם לגודל. לזיכרון וריכוז: הכי מומלץ פלורייט, כלצית כחול וסיטרין. בנוסף: רודוקרוסייט, היוליט, המטייט, אנדלוזייט. בתקופת קדומות השתמשו באופל ואמרלד.לריכוז גם לאפיס. לגבי ההבדלים ביניהן, יש הבדלים הרי כל אחת מורכבת ממנרלים אחרים. תבחר אתה באופן אינטואיטיבי ביניהן. יש כאלה שהפלורייט הכי טובה להם ויש כאלה שהכלצית. תבחר לבד. מחירים: רובן קיימות בחלוקי נחל וזה אומר שמחירן החל מ 2 ש"ח בהתאם לגודל ולסוג. כלצית כחול לרוב גולמית בלבד גודל שנוח לאחוז ביד עולה בסביבות 8-15 ש"ח לגבי התמונה אענה בנפרד כי עדיין לא נכנסתי

stoneage

New member
התמונה שצרפת

התמונה היא אכן של סיטרין, אלו חלוקי הנחל שמקורן לרוב בברזיל. מחירן 3-8 שח תלוי במשקל.

למעלה