סיבים אופטים פרטנר

hagi165

Member
האם יש בעיה מבחינת ההתקנה/שירות טכני במידה הצורך ובמידה וארכוש נתב באופן פרטי?
אני מתחבר לפרטנר ורוצה לבחון רכישה פרטית

במידה וארכוש נתב - אצטרך גם ממיר מדיה? זה הכרחי?
אם אקח מודם נתב מפרטנר אהיה פטור מהקופסה של הממיר מדיה?

יש לי גוויס 3 שקעים בקיר - ונראה שהמקום נגמר לי, על מנת להימנע שוב פעם ממתאמים וכבלים, יש דרך להעביר בצורה אחרת את הממיר של הVOD שמחובר לחשמל וגם למודם ?

em28

Well-known member
פרטנר ידידותית לציוד פרטי, אתה יכול לרכוש נתב וממיר מדיה באופן פרטי ולהוזיל את התשלום לפרטנר.
גם אם תיקח מפרטנר את הנתב שלהם עדיין תצטרך ממיר מדיה.

עצה: אל תסכים לשלם יותר מ-70/80/90 ש"ח ל-300/600/1000MB + אי אילו חודשי חינם.
במוקד כנראה לא יתנו לך את זה, אבל נסה להגיע לאנשי שטח שיכולים לעשות נפלאות למחיר.

k-don

Well-known member
פרטנר ידידותית לציוד פרטי, אתה יכול לרכוש נתב וממיר מדיה באופן פרטי ולהוזיל את התשלום לפרטנר.
גם אם תיקח מפרטנר את הנתב שלהם עדיין תצטרך ממיר מדיה.

עצה: אל תסכים לשלם יותר מ-70/80/90 ש"ח ל-300/600/1000MB + אי אילו חודשי חינם.
במוקד כנראה לא יתנו לך את זה, אבל נסה להגיע לאנשי שטח שיכולים לעשות נפלאות למחיר.
להבנתי זה ההפך לגבי ממיר מדיה.
אם לוקחים מפרטנר את הנתב שלהם, אין צורך בממיר מדיה. (או שהוא כולל חיבור ישיר לסיב או שמספקים ממיר מדיה ללא תוספת).
אם לא לוקחים את הנתב שלהם, אז משכירים ממיר מדיה או קונים פרטי

em28

Well-known member
להבנתי זה ההפך לגבי ממיר מדיה.
אם לוקחים מפרטנר את הנתב שלהם, אין צורך בממיר מדיה. (או שהוא כולל חיבור ישיר לסיב או שמספקים ממיר מדיה ללא תוספת).
אם לא לוקחים את הנתב שלהם, אז משכירים ממיר מדיה או קונים פרטי
פרטנר מספקים את ממיר המדיה בכל מקרה בחינם לשנה הראשונה, אחרי שהתרגלת דורשים את ה-5 ש"ח.
יתכן שהנתב שלהם יודע לקבל ישירות את הסיב, ואז ממיר המדיה מיותר.

k-don

Well-known member
פרטנר מספקים את ממיר המדיה בכל מקרה בחינם לשנה הראשונה, אחרי שהתרגלת דורשים את ה-5 ש"ח.
יתכן שהנתב שלהם יודע לקבל ישירות את הסיב, ואז ממיר המדיה מיותר.
ממה שאני הבנתי, אם אתה בטריפל אז מתאם הסיב בחינם.אם מדובר על אינטרנט, אז מתאם הסיב עולה 5 ש"ח לחודש

rafid1

Active member
מנהל
נראה לי שמתחילים שם בד"כ מ80 שח ... ;)
+5 ש"ח למתאם (אם לא קנית משלך או שכרת נתב שלהם)

נערך לאחרונה ב:

k-don

Well-known member
טוב לדעת.. עדיין עם רק 10% upload?
בפרטנר אין 500 על התשתית של הוט (כלומר 500/10 או 500/12).
מה שיש בפרטנר זה סיבים 500/50 וכנראה גם 1000/100 על תשתית בזק סיבים.
וסיבים 300/30 600/60 1000/100 על תשתית פרטנר סיבים.
זה כל מה שיש בפרטנר:
ספציפית לגבי ה 500:

em28

Well-known member
יש 500 מגה בפרטנר, כאשר זה על גבי תשתית בזק
תשתית סיב אופטי של פרטנר, לאחר התקנת הסיב שיחקתי עם התןכנית בין 200-300-500-600-1000 בלי שהיו צריכים להגיע שוב.
עד שהתקבעתי על 600/60MB ב-80

hagi165

Member
היי תודה- הטכנאי שהיה אצלי היום באמת אמר שאין צורך בממיר אם לוקחים נתב שלהם. הבעיה היא שאני צריך גם קו טלפון/פקס ולכן אני אהיה חייב לשכור מפרטנר את הציוד.

הבעיה היותר מהותית - לא הצליחו לבצע את ההתקנה אצלי בבית בגלל שהוא לא הצליח להשחיל את הסיב דרך הצינור בקיר. עד שהוא מצא נקודה (שהתפשרנו בסלון) הוא לא הצליח להוציא אותה מחוץ לבית לארון בזק. מפה לשם - אין התקנה.

באותו עניין- אני די מודאג לגבי הצינורות חשמל ותקשורת אצלי בבית גם יס שהיו אצלי בזמנו לא הצליחו לחבר כבל אנטנה לחדר שינה. איך מסדרים את כל עניין החיבורים? איך אני "מנקה" את הצינורות? מי עושה את העבודה הזאת, וכמה זה אמור לעלות?

em28

Well-known member
היי תודה- הטכנאי שהיה אצלי היום באמת אמר שאין צורך בממיר אם לוקחים נתב שלהם. הבעיה היא שאני צריך גם קו טלפון/פקס ולכן אני אהיה חייב לשכור מפרטנר את הציוד.

הבעיה היותר מהותית - לא הצליחו לבצע את ההתקנה אצלי בבית בגלל שהוא לא הצליח להשחיל את הסיב דרך הצינור בקיר. עד שהוא מצא נקודה (שהתפשרנו בסלון) הוא לא הצליח להוציא אותה מחוץ לבית לארון בזק. מפה לשם - אין התקנה.

באותו עניין- אני די מודאג לגבי הצינורות חשמל ותקשורת אצלי בבית גם יס שהיו אצלי בזמנו לא הצליחו לחבר כבל אנטנה לחדר שינה. איך מסדרים את כל עניין החיבורים? איך אני "מנקה" את הצינורות? מי עושה את העבודה הזאת, וכמה זה אמור לעלות?
גם אצלי היה בלגן בצנרת, החלטתי לעבור לחיבורים אלחוטיים - כל הטלוויזיות/סטרימרים/מחשבים תחת רשת WIFI
ובקומה השניה השתמשתי במאריכי טווח.
אז נכון, רק בסלון/מטבח אני מקבל את ה-600MB המובטחים, אבל גם ה-200-300MB בכל הבית שווים את הויתור על החיווט.

נערך לאחרונה ב:

k-don

Well-known member
גם אצלי היה בלגן בצנרת, החלטתי לעבור לחיבורים אלחוטיים - כל הטלוויזיות/סטרימרים/מחשבים תחת רשת WIFI
ובקומה השניה השתמשתי במאריכי טווח.
אז נכון, רק בסלון/מטבח אני מקבל את ה-600MB המובטחים, אבל גל ה-200-300MB בכל הבית שווים את הויתור על החיווט.
ואם תשקיע במאש איכותי תקבל 600 מגה בכל הבית (הנקודות ידברו ביניהן אלחוטית במהירות יותר מ 600 מגה)
יש מכשירים עם
AX1800
AX3000
AX5400
AX6000
AX9000
AX11000
המספר מייצג מהירות מקסימלית תיאורטית.

השתמשת במגדילי טווח שמוגדרים כמאש?

em28

Well-known member
ואם תשקיע במאש איכותי תקבל 600 מגה בכל הבית (הנקודות ידברו ביניהן אלחוטית במהירות יותר מ 600 מגה)
יש מכשירים עם
AX1800
AX3000
AX5400
AX6000
AX9000
AX11000
המספר מייצג מהירות מקסימלית תיאורטית.

השתמשת במגדילי טווח שמוגדרים כמאש?
לי יש את ה-AX3 של וואווי ומאריכי טווח RA70 של שיאומי, לא חושב שיכולים לשמש כמאש.

k-don

Well-known member
לי יש את ה-AX3 של וואווי ומאריכי טווח RA70 של שיאומי, לא חושב שיכולים לשמש כמאש.
ה AX3 PRO יודע לעבוד עם AX3 PRO בתצורת מאש (לא יודע לגבי AX3 בלי PRO).
בכל מקרה,אין תקן אחיד למאש וכל חברה יש מאש אחד או יותר שלה.
ב TPLINK יש DECO ויש ONEMESH (לדעתי הם לא מדברים ביניהם כ מאש)
בשיאומי
בוואוי
ב UBIQUITI
ב DLINK
ב ASUS

למעלה