סיגריות camel

someone6

New member
סיגריות camel ../images/Emo150.gif

מישהו כאן מעשן כאמל? התחלתי בזמן האחרון לעשן כאמל וזאת דווקא אחלה סיגריה. מה אתם חושבים עליה? איזה סוג של אנשים מעשנים camel (אני לא רוצה שיחשבו שאני איזה ערס או משהו כזה)?

TiKiMAN

New member
שמע..

הסיגריה דווקא די נחמדה..קלילה כזאת..אבל לא אהבתי כלכך את מה שאמרת בקשר ל"איזה אנשים מעשנים אותה"...למה מה הבעיה שלך? אתה לא אמור לשים זין..כל אחד והטעם שלו...כמו שתגיד "פריקים מעשנים ווינסטון" ו"ערסים מעשנים פרלמנט" וכאלה...קיצר אל תהיה שפחה חברתית, תעשן מה שבא לך, וזהו.

יש לי תאוריה מטורפת

שימו לב - כל מי שמעשן סמים הרבה זמן מעשן מלברו אדום...אין זה חוק! אני לא מעשן סיגריות :)) אלא במקרים מיוחדים

TiKiMAN

New member
אמרתי את זה כדוגמא..

ומי שלקח את זה ברצינות לא רחוק מלהיות מעפן.

רותמיקה

New member
אחלה סיגריות. חרא מחיר..../images/Emo29.gif

למי יש כסף להשקיע בכאמל.. ואם אכפת לך מה אומרים עליך כי אתה מעשן אז אתה סוג של מעשן בשביל פוזה ותפסיק כי גם אני היום התחלתי ככה ועכשיו קשה לי להפסיק,ואני כולה בת 17(לכל התוהים התחלתי בגיל כמעט 12..)

rotemr17

New member
אללה!!

נובלס שולט! או הסיגריות שהמורה שלי מעשנת, משהו מטורף, לא ראיתי אפאחד אחר מעשן את זה,, זה קופסא ירוקה כזאת שרשום עלייה More ומתחת Menthol.. הסיגריות בצבע שחור, מסריחות אחוש..

Star Adder

New member
אני מעשן כאמל

(במיוחד שיש כסף, אם לא אז נובלס). זו אחלה של סיגריה, טעם טוב, מחליקה טוב בכרון, באמת שווה כל גרוש. אבל מה לעשות, ממש יקרה.

למעלה