סיום שביתה ...

gadiheiman

New member
סיום שביתה ...

שלום לכולם זהו ... נגמרה השביתה ומתחילים ללמוד ! מס' דברים : 1. ניתן לראות את ההסכם האקדמי מול הנהלת האוני' באתר האגודה - http://www.bis.org.il 2. כל שאלה שיש על מהות ההסכם והעתיד, אתם יותר ממוזמנים לכתוב פה. 3. גם על בעיות לימודיות, כמובן, נשמח לעזור .. סוף סוף אפשר להגיד - שנת לימודים פוריה ומועילה לכולם . גד"י היימן

ת מ י מ ה

New member
לי יש

שאלה בתור נציגת מחלקה מה אני עונה למחלקה שלמה שיש לה בממוצע 4 עובודת להגיש עם מבחנים ועם לימודים?

עבודות?!!

לגבי הגשת עבודות- אפשר להרגע.. היום נפגשתי עם גורמים במחלקה ואנחנו פשוט נגיש בקשה לדחיית מועד הגשת העבודות הללו. נהורה

subatoi

New member
שאלות:

1. מה עם הבחינות? היו מחלקות ששלחו הודעות שכל לוח הבחינות יסודר מחדש. אנחנו לא קיבלנו מייל כזה. 2. מה עם תרגולים שהתקיימו בלי הרצאה (הלינגר, למשל). יהיה תרגול במקביל אליו עכשיו, או שהתרגולים יחזרו רק אחרי פסח?

תשובות

1. לגבי הבחינות- אמורים להוציא עוד היום לוח מבחנים חדש. שימו לב שבגלל שיש גם לימודים וגם בחינות בו בזמן- יתכן ויהיו שינויים בשעות המבחנים- שכן יצורף זמן חדש ביום- 18:00. ואולי אף ידחו מבחנים ביום. 2.לגבי תרגולים של הלינגר- המתרגלים ימשיכו ללמד- ואנחנו מנסים לבקש מפגש חזרה לפני המבחן מהמחלקה (תחזיקו ידיים) בהצלחה רבה!!! עוד שאלות- אפשר תמיד להפנות לנציגי השנה שלכם או אלי (052-8979860) נהורה

subatoi

New member
לגבי המתרגלים של הלינגר

אני מתכוון למבוא לממשל ופוליטיקה. המתרגלים תרגלו עד עכשיו. אז הם ימשיכו לתרגל עד פסח, ואז יפסיקו? או ימשיכו עד סוף השנה מעבר לזמן שלהם?

הנושא בבדיקה

ברמת העיקרון ההרצאות אמורות להיות מלווות בתרגול. אולם במקרה של מבוא לממשל ופוליטיקה זה לא ודאי בכלל ויכול להיות שהשיעורים של המתרגלים יתקיימו בכול זאת החל משבוע הבא. מה שבטוח זה שהם לא ילמדו את שני הסמסטרים הבאים. אלא אם הלינגר יעביר שיעור שיחייב התיחסות של המתרגלים, רק אז יהיה באופן חריג מפגש של המתרגלים. ואני מדגיש --- הנושא עדיין בבדיקה. החלטה סופית תפורם בפורום כשתתקבל.

צחור

New member
אתה מוזמן לראות מה כתוב בפורום בר אילן

יש שם הרבה טענות כלפי האגודה ואף אחד לא טורח לענות!!!

למעלה