סיום

סליידר

New member
סיום

היום הוחלט על סגירת הפורום. לא סתם התחלתי בשורה ברורה וחותכת. רציתי לדעת מה הרגשתם כאשר קראתם את השורה הזו. אכזבה? סיפוק? הקלה? הרגשת תודה? עצבות? שמחה? התחלה חדשה? סיום. אני הרגשתי הכל. כפי שפירסמתי לפני שבועיים, בפורום החלה דעיכה והנהלת הפורומים ואני במיוחד לקחנו זמן לעכל ולהחליט על ההמשך. התגובות שלכם ברובם הביאו אותי למסקנה שהגענו לשיא, עברנו אותו, וזה הזמן כנראה להמשיך הלאה. כל אחד מכם יודע מה הפורום הזה עשה לו וכיצד השפיע עליו ועל חייו. אני יכול להגיד לכם שבלי הפורום הזה כנראה שחיי היו שונים עכשיו. אני חושב שיש כמה מכם, או כולכם, שיכולים להגיד את אותו הדבר. הכרתי פה אנשים מדהימים שאיתם אני עוד בקשר, ולא על גבי הפורום. אינני חושב שסיום דרכו של הפורום ישנה את זה. אתם מוזמנים לכתוב את תגובותיכם האחרונות בפורום תחת שרשור זה, עד שבימים הקרובים הפורום ינעל לכתיבה וירד מאינדקס הפורומים. כדי שנוכל לשמור על קשר, יש אמצעים רבים, ביניהם פייסבוק, והקשר בין החברים קיים בקבוצה "חברי פורומאטריקס לדורותיו": http://www.facebook.com/group.php?gid=86829783216 אני מקווה שכולם יוכלו להגיע למפגש המתוכנן. מאמין ש"הזימון" יגיע כ Event בפייסבוק לכולכם. אין לי עוד משהו "רשמי" להוסיף. בנימה אישית, תודה לכולכם. תודה על ששיניתם את חיי ועזרתם לעצב אותי כפי שאני היום. מאחל לכולם הצלחה בהמשך דרככם בעולם האמיתי.
אלירן.

SoMoteItBe

New member
לא תוכלו לטאטא את המקרה מתחת לשטיח

גילי צריכה להודות בטעות ובהטעיה שהכתבה שלה גרמה. אחרת הדבר יעבור לגורמים בNRG שיטפלו בעניין.

Gilliana

New member
היה צפוי

למען האמת - אני די שמחה בסה"כ. הגיע הזמן לצאת מהתפוז המכני הזה, וסגירת הפורום נתנה את הפוש לבצע את מה שלא היה מבוצע אחרת: להעביר את הקהילה לפלטפורמה חדשה. לדעתי, פייסבוק בהחלט תצלח למשימה הזו. אני בכלל מאמינה שימיו של אתר "תפוז", לפחות במתכונת הנוכחית - ספורים. מה שבטוח, את הפורום הזה בהחלט איישו אנשים יוצאי דופן בחשיבתם ובתפיסתם, אנשים מהסוג שקשה מאד למצוא כיום, אז או שאנחנו זן נכחד או שאנחנו איזו מוטאציה (חיובית כמובן). ו-Last but not least - תודה לך עבור ניהולו המשובח של הפורום, אין הרבה אנשים שיודעים לנווט היטב ונכון בין מתן היד החופשית וחופש הביטוי לבין שמירה על זכויות וכבוד הפרט. יש לציין שאתה עשית זאת על הצד הטוב ביותר. יישר כח!

Blutige Erde

New member
הרגשתי,

WTF. מה, הם דפוקים? אז מה אם הפורום דעך? למי איכפת? יש קצת פחות פעילות, אז מה? כל מה שדועך קצת צריך להפסיק? למי בדיוק זה כואב כ"כ שהפורום קיים? ומה לעזאזל ההבדל בין פורום בתפוז לקבוצה בפייסבוק? אה, ויופי, אז עכשיו זה בפייסבוק? ז*ן שאני מצטרפת לפייסבוק. בדיוק התלוננת על זה שפייסבוק הוא עניין שלילי! אז עכשיו אתה מעביר את הדיונים לפייסבוק?! ולמי שאין לו ורוצה בכל זאת? גאד. כ"כ הרבה אנשים כתבו פה ודנו פה, וזה היה המקום היחיד לדון בדברים כאלה... אני לא מאמינה שסוגרים את הפורום, ועוד בכזו פזיזות...

Blutige Erde

New member
מתי צרחתי? ועל מי? O.O

סתם התרגשתי קצת, אבל יש קצת הבדל בין זה לבין צרחות. חוצמזה, תגובה מעט רגשנית היא בהחלט מן ההגיוני במקרה הזה, אתה לא חושב?

0Pandemonium0

New member
פעם ראשונה שאני יכול להגיד שאני

מסכים עם גילי לחלוטין. הסגירה הייתה עניין של זמן, והרגשנו אותה עוד יותר אחרי ההודעה הקודמת שלך בנושא. מה אני אגיד? אני מברך על המעבר, אבל חשוב לי להזכיר שלא משנה הפלטפורמה, הפורום הזה יחיה רק בעזרת האנשים. ואין מה לעשות, אם רוצים להמשיך צריך להתאמץ, להעלות נושאים, להגיב בתגובות של יותר משורה או שתיים. להגיד כל מה שתירצו. תומך מאוד במעבר לפייס. אני גם ככה שם כל היום, אבל בינתיים נורא משעמם. /tapuzforum/images/Emo3.gif צריך לפתוח קבוצה חדשה שתהיה פתוחה לכולם, כמו הפורום. וזאת בנוסף לקבוצה שקיימת עכשיו והיא לחברי הפורום המקוריים בלבד, מעין קומונה חברתית. כמנהל הקבוצה החדשה אני מציע אותך. מספיק שאנחנו באמצע מעבר, אנחנו לא צריכים להתחיל גם לחפש מנהל. וחוץ מזה, כמו שגילי אמרה, עשית את זה טוב למדי למרות שלא תמיד הסכמתי עם דרכך. /tapuzforum/images/Emo13.gif מיצינו, ובהצלחה עם המעבר. מחכה ומצפה למפגש גדול ומסכם, ולחיזוק קשרי ידידות. /tapuzforum/images/Emo13.gif

AnnabeI Lee

New member
טוב,

אני כותבת את התשובה עכשיו למרות שקראתי את ההודעה לפני יומיים. ואני חייבת לציין שבפעם הראשונה שקראתי את השורות חשבתי, שכתרגיל מחשבתי, אתה מנסה לגרום לנו לחשוב מה היינו מרגישים אם היו סוגרים את הפורום. מזעריות של דינאיאל. כשהתפזרה ההכחשה שמתי לב לכאב מסויים. הפורום הזה הוא משהו מאוד משמעותי בשבילי. הוא באמת היה צוהר לעולם קצת יותר שפוי ומעניין, ובאמת חלק מהשיחות שהיו לי פה עזרו לפתח אותי כבת אדם חושבת (שמקווה שרב הזמן היא לא מתפשרת על לעשות את מה שנכון גם כשהעולם שמסביב מעודד את ההפך הגמור מזה). חלק מהשיחות פה לא ממש עזרו לשום דבר חוץ מפיתוח חוסן עצבים.
אבל מעבר לערך האינטלקטואלי, מבחינה חברתית היו שלבים שהייתם לי הכל. איתי, אלירן, בוו, יעל וגיא, אני לא יודעת איך היו נראים נעוריי בלעדיכם. איך אומר באז לרמן "the older you get the more you need the people who knew you when you were young". אפילו דברים שסאם כתב יש פה איפהשהו (ועוד בעברית!). לכאן באתי כל יום כדי למצוא דברים שיצחיקו אותי 'על אמת' ועד דמעות, ולכאן באתי כדי להתווכח. הברכות שקיבלתי בכל יום הולדת כאן רגשו אותי יותר מבכל מקום אחר (ולמרות שבתקופה שניהלתי בטח סתם התחנפתי סלחתי לכם...) הפורום הזה שרד המון והוא אחד הפורומים העתיקים בתפוז. ואלירן, זה המון בגללך. אבל סיום זה המצב הטבעי שהתחלות מגיעות אליו. ובמקרה הזה זו יותר מורפזה אפילו. בכל זאת, כבר הרבה זמן זה לא ממש המקום שלי. וזה בסדר, זה פשוט אומר שלא היינו צריכים מקום אחד וקבוע כדי לשמור על קשר. ידידות אמיתית. אז בנימה אופטימית שכזו: מפגש מתי? אני בארץ מיום שבת בבוקר ועד ה7.7. אולי נפגשה לקראת ההתחלה או לקראת הסוף. אוהבת גיאלי

IC4

New member
נו טוב

בדיוק הרהרתי על זה לפני כמה רגעים בעודי על האסלה: תחשבו שחבר נפרד מחברה שלו אחרי קשר של נגיד שנתיים, ומספר לכם את זה ואתם שואלים "מה איך זה נגמר?" ואז החבר עונה "במשך שנתיים שהיינו חברים, איך זה שלא שאלת איך זה התחיל?" קודם כל אני מבסוט ואולי טיפה אפילו מתפלא שכל זה בכלל התחיל. בנימה זו יש לציין כמה שמות בקרדיט, מודה לחזיר בר, לתומר צימרמן, לרדסטורם האגדי, ללילוש, לחבר'ה של פורום שמבאללה ודרך הלוחמים ולעוד אנשים. יפה שהפורום שרד והתגלגל במשך הרבה שנים. לא נכחתי בשנותיו האחרונות, כך שלא ממש קשה לי לבטא צער רב ויגון עז על פטירתו; עם זאת, כן קל לי, ברוח הרייג' אגיינסט דה משין, לרטון על כך שסוגרים אותו - כי למי מפריע שיש עוד כמה דפי אינפורמציה במאגר נתונים של תפוז? זה כמו שג'ימייל יסגרו כתובת בגלל שאין בה הרבה פעילות. אפשר פשוט להסיר את השם מרשימת הפורומים ולהשאירו בצד חבוי ומוסתר - שזה אגב, היתה ההתחלה שלו והיו כמה קולות שייחלו להמשך קיומו הנסתר מהעין, סמלי לנבוכדנצר, שפולה אנשים ממציאות רדומה ומעוררת אותם לדיני הפורום. אז זו למשל אפשרות, כמו גם לקחת אותו למקום אחר (לא פייסבוק, נגיד קומונה כאן או אתר אחר); מניח שלתפוז השיקולים שלהם - אולי יהיו כמה שירצו להתחלק בתכתובות שלכם לגבי שיקולים אלה, אין זה אמור להיות מסובך להתירם לפרסום. אמנם, once קיבלנו שהפורום נסגר לא זה העיקר. פורום דועך לא יקום ויילחם למען חייו הדועכים. אז כעת נותר להגיד תודה רבה ואל תשכחו את המגבת. מה שחשוב לקחת מפה זה את הידיעה שיש עוד אנשים שאוהבים להסתכל גם הצידה ולמעלה ולמטה ואחורה ופנימה. שיש עוד נושאים שמגלים כשמסתכלים לכיוונים הללו. שיש חברים פוטנציאליים שגם אצלהם אי אילו בעיות מוסריות פילוסופיות נפשיות חברתיות הן כולם באותו שק ביצים אורגניות. שיש אנשים שמחפשים להשתחרר, ויש דרכים שהחיפוש מוביל אליהן. תנצרו את המשמעות הסימבולית של הפורום הזה, והוא לא ידעך ולא יעלם.

למעלה