סיכום השבוע - מי, מתי, איפה (2)

oshiko

New member
סיכום השבוע - מי, מתי, איפה (2)

חוץ מזה יש לנו מתגייסים לשבועות הקרובים: לסטי"לים (BlackJack), לח"א תצ"א (Inballove), לחובשות (moriai ופריאור). ויש לנו את אלה שכבר משרתים, וביניהם ברכות לבן של אלינב שיוצא לקק"צ. מקווה שלא קיפחתי אף אחד. כמה הערות בקשר לפורום עד כה: קודם כל הייתי די מופתע מההיענות. עושה רושם שאכן יש ייחודיות ויש מקום לפורום הזה, למרות שב"תפוז" ובפורטךים אחרים יש הרבה פורומים לענייני צבא, אבל אין אף אחד שהוא בית להורים, וגם לא ראיתי שהורים נכנסים אליהם יותר מדי. יש לנו כבר מספר שרשורים בנושאי מפתח, כמו השרשור בנושא מיונים. כדי להחזיק את הפורום פעיל, אני חושב שעדין צריכים להיכנס יותר משתתפים. לאנשים יש חיים מחוץ לאינטרנט (מסתבר!), ובכמות שיש כיום, יש ימים עם יותר פעילות, ויש ימים כמעט בלי כניסות. אם יהיו יותר משתתפים הסטטיסטיקה תעשה את שלה, ונראה פעילות כל הזמן. אם מישהו יכול לעזור ב"קידום מכירות" בכל דרך שעולה על דעתכם אני מאד אשמח. אני כל הזמן מתלבט בקשר לאופן הניהול ומידת ההתערבות. לפעמים נדמה לי שאני מתערב יותר מדי, אולי זה מפריע. לפעמים נדמה לי שפחות מדי. אני מקוה שלא פגעתי באף אחד עד עכשיו, ואם כן - התנצלותי מקרב לב. בגלל שהפורום צעיר, החומר הנלווה (קישורים, מאמרים, גלריות) עדין דל. אני יודע שהמאמרים שהתחלתי לתרום בקשר ליחידות הם עדין ראשוניים ודלים באינפורמציה. אני מעדיף שלא לכתוב דברים שאינני בטוח בהם, ולכן השמטתי הרבה אינפורמציה עד לבירור סופי. אני מצפה שפרטים ייתווספו באופן שוטף מחברי הפורום. תודה לאימשל2 שכבר עידכנה אותי. זהו. אצלי הבחור יצא לרגילה, ויש הזמנה לטקס הענקת כומתה, שיתקיים בסיום מסע כומתה, ובסיומו תוענק כומתת ה"סטיקלייט" (ירוק בהיר). מי שיודע על טקסים כמו השבעות, כומתות, סיום קורסים מוזמן לפרסם - אולי יש שותפים לעניין שמעוניינים בפרטים או טרמפים. שבת שלום לכולם!

למעלה