סיכום השבוע

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שירי השבוע- אלבום השבוע - איך עבר השבוע-

העכביש2

New member
../images/Emo110.gif "לבד בבניין הגדול, עולה ויורד"

1. שיר השבוע שלכם Until June - All I Have תיקי דיין - ושוב לבד Verve Pipe - The Freshmen Wideawake - Greener Jude - I Do גדי אלטמן - כיוונים חדשים Matt Wertz - capitol city Tristan Prettyman - Simple As It Should Be Paolo Nutini - These Streets Paolo Nutini - Rewind Paolo Nutini - Last Request Shawn Colvin - Never Saw Blue Like That Adele - cold shoulder Morrissey - i have forgiven jesus Mary Beth Maziarz- This Is Our Life Sean Hayes - Calling All Cars נעם רותם - עולה ויורד 2. אלבום השבוע שלכם
Paolo Nutini - These Streets
James Morrison - Undiscovered
Lifehouse - no name face 3. השיר הגרוע/ מאוס של השבוע מבחינתכם השבוע שמעתי (ברבים- וכל פעם במקום אחר!) את השיר הזוועתי ביותר שיצא בתקופה האחרונה בארץ ישראל: "הוזה אותך מולי" של אייל גולן. השיר הזה דיכאוני, בלי שום זיקה לשום דבר, טוחן ת'מוח. פשוט מוזיקה מזרחית מהרמה הירודה ביותר!!!!
שיר גרוע ביותר, אין פשוט מילים לתאר עד כמה. נמאס ממנו. לא רוצים להזות, לא רוצים אותך, ולא רוצים את הסילסולים שלך מר גולן. וחוץ מזה- למה הכותבים של גולן חשים בריטיים/אמריקאיים? אף אחד לא אמר להם שמפשט כמו "עכשיו הלב פצוע" גורם לחלחלה הרבה יותר מאשר מחבר לנשמה?? זוועה
4. ידיעת השבוע/חדשת השבוע בעולם המוזיקה מבחינתכם פרסמתי גם בפורום רדיו: מתנדב בתחנת רדיו בעיר אוסטין בארה"ב, לא היה מרוצה שקברניטי התחנה שינו את הפלייליסט שהכין לאחת התוכניות. אז מה הוא עשה? שרף את התחנה. 5. סיפור מהחיים האישיים השבוע/ משפט השבוע/ פתגם השבוע קרה כ"כ הרבה אבל נדמה שהשירים של נעם רותם ("עולה ויורד") ושל בעז בנאי ("כל השבוע מרגיש כמו שבת") הכי הולמים את ההרגשה שלי השבוע. וכמובן- אריה ושיר המדהימים איתם נפגשתי השבוע- אני מת עליכם. ועוד יותר כמובן: הפועל ירושלים כדורסל אימפריה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TomTal

New member
מסכם

קודם כל אין השבוע מצעד
אין לי זמן..... סורי
וחוצמזה היה שבוע לא משו...60 במתמטיקה...וסתם הרגשת נאחס כזאת...

וגם אני אסכם

שני אלבומים ששמעתי השבוע: האלבום החדש של ג'ק ג'ונסון - מצויין ומומלץ האלבום של אדל שמדברים עליה כל כך הרבה - לומר את האמת לא התלהבתי, כבר עשו את זה כל כך הרבה, היא לא מחדשת ולא משנה יותר מידי. ממליצה לכולם לראות את הסרט ג'ונו שעלה השבוע לאקרנים - סרט פשוט מצויין וכולל בתוכו לא מעט מהקסט של משפחה בהפרעה.

למעלה